Kojící polštář - ano či ne?

8
21.2.20 09:54

Kojící polštář - ano či ne

Zdravím dámy, chci se zeptat, zda jste v těhotenství využívali na spaní kojící polštář. Mě sice velký buben čeká tak za pět měsíců, takže jen mapuji terén zda se to vyplatí či je to zbytečné. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23715
21.2.20 09:55

Má spaní super, má kojení jsem ho nepoužila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12279
21.2.20 09:59

Měla jsem kojící poltář Matýsek, ten největší a bez něj bych s tím panderem neusla, spala jsem s ním i dlouho potom, ke kojení jsem ho vužila až u druhé dcery. A dneska s ním holky ještě blbnou. Má spoustu využití :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1528
21.2.20 10:00

@Verocapi nemela jsem a ani ted ve tretim tehotenstvi nemam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
21.2.20 10:02

Na spani jsem vubec nepouzivala na kojeni naopak dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
21.2.20 10:02

Je to individuální a chce to vyzkoušet :) v prvním těhotenství ležel ve skříni, spaní s ním mi bylo nepříjemné a kojení taky. Teď ve druhém těhotenství s ním spím už od 20tt :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15265
21.2.20 10:04

Jo spala sem s ním celý poslední trimestr, jinak sem si nedokázala pohodlne lehnout. Na kojení už sem ho nepoužila, to mi nevyhovovalo, ale udělala sem z něj malému hnízdečko, když ležel u nás v posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 10:18

Ano jinak jsem doma nekojila a pak jsem vyuzila i na krmení s lahvickou.. nybi vyuziva muz u tv jako polstar :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
21.2.20 11:15

@Verocapi já jsem ho používala na spaní i na kojení. Malému jsem z něho dělala hnízdečko, když spal mezi námi :palec:
A v těhotenství jsem si na něj tak zvykla, že i teď si ho občas vytáhnu a spím s ním :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 11:19

Dávala jsem mezi kolena. Pak je super si z něj udělat opěrku, když sedíš v posteli, používané jako bariéru, když máme malého v posteli, používame do dětské postýlky místo mantinelu, používali jsme jako zábranu, když se plazil… Skvělej kup, matysek „malé C“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 11:22

Na spaní jsem ho teda nevyužívala, ale na kojení mi nesmí chybět :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
21.2.20 11:25

Na spani ne, pak hodne dlouho pri kojeni. Ted cekame druhe, pak sise taky poridim do vybavy. Staci klidne nekde na bazarku, nemusis porizovat novy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2448
21.2.20 13:11

Na spaní mi nevyhovoval, na kojení naopak velice. Už na něm odkojuju druhého.

Matýsek, největší a na cesty mám ten cestovní, ale není tak pohodlný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama