Kojící Polštář My breast friend, vyplatí se?

255
19.7.21 20:25

Kojící Polštář My breast friend, vyplatí se?

Maminky, mám doma už druhý těhu polštář - molitanovou podkovu a pak podkovu a náplní, co velmi šustí. S ani jedním mi to moc nejde, mimčo mi stále zapadava mezi mě a polštář.
Vn Čtu chválu na polštář My breast friend, opravdu se vyplatí? V čem je lepsi než ty klasické?

Moc díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1391
19.7.21 20:51

Mela jsem klasickou podkovu, to byla hruza. Po par dnech jsem hledala neco lepsiho a to bylo My brest friend (brest je slovni hricka best+breast). Pouzila jsem na obe deti, krasne jsem si je napolohovala, prenesla na polstari do postylky apod. Nedavno jsem ho prodavala - za 200kc. Za vic byl, bohuzel, neprodejny… A to stal pred 7lety cca 2tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
19.7.21 20:52

@dana.dv
Dani moc díky za reakci, tak si ho na 99%objednám!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3831
19.7.21 20:52

Ahoj, tenhle polštář mám doma (teda nevěděla jsem, že se tak jmenuje, dokud jsem si to teď nevygooglila :oops: ) ale musím říct, že mi u obou dětí zachránil kojení. I v porodnici mi ho sestřičky obdivovaly, že vychytanější kojící polštář zatím neviděly.

S druhým mimčem jsem nechala polštář doma a do porodnice jela bez něj (že ho jakože naivně nebudu podruhé potřebovat) a když jsem kojení pak zkoušela s těma šílenýma podkovama, co mají v porodnici, tak jsem nechápala, jak to může někdo používat, hrůza :zed: Mimčo sklouzávalo, polštář lítal všemi směry, kuličky se shrnovaly, děs :cert: Hned mi manžel musel přivézt můj polštář :oops:

Parádní je ten upravitelný popruh, který si připneš a polštář drží na místě, úplně u těla a nehne se, takže s ním můžeš i chodit po bytě, nebo tak s miminkem pohodlně sedět. Je to pevný molitan s takovou bouličkou pro hlavičku, takže mimčo nikde nelítá v kuličkách, ale pěkně si leží jak paša. Mám velké prsa, takže jsem používala polohu na fotbalistu a na tu je to fakt ideál. Takže ano, dle mého se vyplatí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
19.7.21 21:08

@Jade84 paráda, moc díky! Už mám objednáno, snad dorazí co nejdřív :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5053
19.7.21 21:14

Já jsem ho objevila až při třetím dítěti a doteď mě to mrzí, že tak pozdě. Zachránil mi záda a de fakto i bradavky. Dítě mi šlo hezky napolohovat, polštář nikam neutíkal. Pro mě nejlepší věc. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
19.7.21 21:31

@Elenloth no právě bradavky a záda už mám zničený a to kojím teprve 14 dnů 😃 tak snad dorazí co nejdřív, vůbec jsem na něj dřív nenarazila, což se divím! Jinak už bych ho měla v porodnici, tam to byl otřes s jejich kojícími polštáři, které mě pak bohužel čekaly i doma 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5053
19.7.21 23:10

@Mamca_1234 Já jsem ho objevila v Podolí na novorozenecké JIPce, kde měli variantu pro dvojčata. Také jsem o něm dřív neslyšela. No okamžitě po příchodu domů jsem ho objednávala. První dva syny jsem kojila v zavinovačce, což mi dost pomáhalo, ale třetí nechtěl mít zavázané ručičky a to bylo fakt peklo. Ten polštář mě zachránil.
Přeji, ať funguje dobře i pro tebe. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7627
20.7.21 03:23

@Mamca_1234 na bradavky jsou dobre stribrne kloboucky - davas si do podprsenky mezi kojenima.

S dcerou jsem mela jen podkovu, ale stejne jsem 99% casu kojila v leze. Takze jsem nepotrebovala. Ted s dvojcatky je to nejlepsi investice (mam teda dvojcatovy). Mam ho teda z druhe ruky, ale jak novy. To kojeni zaroven je skvely, uspora casu…a ten polstar je fakt bozi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.7.21 07:00

@Mamca_1234
Upřímně, na polštář se těš, je to to nejlepší, co jsi mohla objednat. Mikovala jsem ho a po dvou dětech poslala dál, jako nový :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat