Kojící polštář plněný dutým vláknem nebo paměťovou pěnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2362 příspěvků 2 inzeráty 29.07.18 11:27
Kojící polštář plněný dutým vláknem nebo paměťovou pěnou?

Ahoj, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s kojicimi polštáři. Je lepší náplň z duteho vlákna nebo paměťové pěny? A má vůbec kojící polštář smysl? Jak moc jste ho využívaly a jak dlouho? Děkuju za jakékoliv postřehy. :kytka:

Reakce:

TeSudička
Kecalka 271 příspěvků 29.07.18 11:29

Nazdarek, ja ho vyuzila akorat parkrat, kdyz jsem byla na konci tehotenstvi, pri kojeni vubec…pak ho mela chvili dcerka v postylce. Za me naprosto zbytecne vyhozeny penize :mavam:

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 29.07.18 11:36

@janickaIII ja mam plneny dutym vlaknem a od te doby co mam bricho ho vyuzivam hodne na spani ale jestli ho vyuziju i na kojeni nevim :think:

P4ja
Kelišová 6261 příspěvků 29.07.18 11:41

Já mám velkou cebušku plněnou těmi nejmenšími kuličkami. Ty větší hodně chrastí. Spala jsem s ním v těhotenství i teď ho používáme. Na kojení občas, protože převážně kojim v leže.

ugluk
Hvězda diskuse 43015 příspěvků 29.07.18 13:01

Měla jsem duté vlákno a maximálně využila jak na spaní v těhotenství, tak pak při kojení doma vsedě.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1974 příspěvků 2 inzeráty 29.07.18 13:25

Kojici polstar jsme mela krasny, s kulickama, ale vyuzila jsem ho akorat na spani a par dni v porodnici. Nase madam si vymyslela, ze se na nem kojit nechce :roll:

mroe
Extra třída :D 14452 příspěvků 29.07.18 13:58

Nevim, jestli jsem ho nekdy vyuzila na kojeni, ale na spani s tehotenskym brichem byl fajn. Cim byl plneny je myslim uplne fuk, brichu je to jedno.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8446 příspěvků 29.07.18 15:02

Duté vlákno, v těhotenství i při kojení využit na maximum a syn ho má dodnes v postýlce na spaní a když spí s námi tak ho dám mezi něj a manžela - „oddělím“ je :D za mě super investice :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >