Kojím a pila jsem víno

Anonymní
5.4.20 21:00

Kojim a pila jsem vino

Zdravim. Jak uz plyne z nazvu. Pripadam si ted trochu divne, ale.. Nazory se ruzni. Mela jsem narozeniny, dostala nevim proc, kdyz jsem rikala, ze alko nechci cca 2 flasky vina. Take mi manzel koupil odsavacku. No a ja dnes poprve zkousela tu odsavacku zda to pujde a kolik odsaju a tak dale. Kojila jsem v 18 hod, pak odsala na dalsi kojeni ktere bylo ve 20 hod a po te 18 hod jsem si dala dvojku vina k tomu vodu. Pak nakojim az ve 22 hod. Myslite, ze jsem udelala velkou chybu? Malemu jsou 2 mesice teprve ale chtela jsem to zkusit :nevim: kamaradka me ujistuje, ze to je v poradku, ona si takhle obden pry dava deci cinzana nebo dve deci lambrusca. Ja mela po hodne dlouhe dobe a priznam se, ze mi to prislo k chuti jak jsem x mesicu nic nemela. Neplanuji to delat casto ale jednou za cas, treba 1× za mesic proc ne? Delate to nekdo nebo je to blbost? Priznam se ze obcas „vypnout“ chci a vychutnat si tu dvojku. Ale jak jsem pozila tak mam zvlastni pocit, neublizi to mimcu nejak?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5.4.20 21:02

No, asi ho to nezabije, ale lze se odreagovat i jinak, než chlastem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 21:03

Já si dala poprve v 6m, ale nakojila jsem v 19hod. a dcera pak spala až do 5 na další kojení. Ale i tak jsem tu byla kamenovaná :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
1602
5.4.20 21:04

Alkohol přechází do MM minimálně, navíc v promilích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
5.4.20 21:05

Dávejte si hned po kojení tak maximálně deci, do těch 2-3 hodin by mělo být víno z vašeho oběhu úplně pryč. Ps: když vy máte z 1 deci vína, která má 12% pouze např. 0,2 promile, když to zředěné by teoretický vypili mimi ihned tak dostane do těla 0,0 prd. :mrgreen:

Příspěvek upraven 05.04.20 v 21:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8092
5.4.20 21:07

A to jsi alkoholik, že to nemůžeš vydržet? Já to neodsuzuji, když se jedná o plánovanou oslavu a máma je schopna odsát tolik, aby dítěti dala dalších 24 hodin,, čisté " mléko, ale kvůli dvojce občas mi to přijde postavené na hlavu. Já si u kojení nedala ani Radlera. A to nejsem abstinent. Ale už jen to, že chci jako máma mit čistou hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 21:08

Ja malyho kojila v 18 hod, pak jsem vypila 2 decky vina a k tomu vodu, odsate mleko jsem mu dala v tech 20 hod a pak ho nakojim z prsu az v tech 22 hod, takze za 4 hodiny by to melo vyprchat ne? Zakla.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.4.20 21:09

@Aduš8 musim bejt hned alkoholik? Pisu, ze jsem celou dobu nic nemela ani behem tehotenstvi a tak jsem si s chuti dala dvojku no. Chapu ze to nekdo odsuzuje ale na to se neptam.

• Nahlásit
  • Citovat
3612
5.4.20 21:10
@Anonymní píše:
Ja malyho kojila v 18 hod, pak jsem vypila 2 decky vina a k tomu vodu, odsate mleko jsem mu dala v tech 20 hod a pak ho nakojim z prsu az v tech 22 hod, takze za 4 hodiny by to melo vyprchat ne? Zakla.

to určitě vyprchá a nic tam nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 21:10
@Anonymní píše:
Já si dala poprve v 6m, ale nakojila jsem v 19hod. a dcera pak spala až do 5 na další kojení. Ale i tak jsem tu byla kamenovaná :D :D :D

Jo taky s tim pocitam že budu :D

• Nahlásit
  • Citovat
3202
5.4.20 21:11

Sobeckost jak prase

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5541
5.4.20 21:11
@Anonymní píše:
Zdravim. Jak uz plyne z nazvu. Pripadam si ted trochu divne, ale.. Nazory se ruzni. Mela jsem narozeniny, dostala nevim proc, kdyz jsem rikala, ze alko nechci cca 2 flasky vina. Take mi manzel koupil odsavacku. No a ja dnes poprve zkousela tu odsavacku zda to pujde a kolik odsaju a tak dale. Kojila jsem v 18 hod, pak odsala na dalsi kojeni ktere bylo ve 20 hod a po te 18 hod jsem si dala dvojku vina k tomu vodu. Pak nakojim az ve 22 hod. Myslite, ze jsem udelala velkou chybu? Malemu jsou 2 mesice teprve ale chtela jsem to zkusit :nevim: kamaradka me ujistuje, ze to je v poradku, ona si takhle obden pry dava deci cinzana nebo dve deci lambrusca. Ja mela po hodne dlouhe dobe a priznam se, ze mi to prislo k chuti jak jsem x mesicu nic nemela. Neplanuji to delat casto ale jednou za cas, treba 1× za mesic proc ne? Delate to nekdo nebo je to blbost? Priznam se ze obcas „vypnout“ chci a vychutnat si tu dvojku. Ale jak jsem pozila tak mam zvlastni pocit, neublizi to mimcu nejak?

Je to blbost to dělat. Snad vydržíš nepít, ne? Dítě odbourávat alkohol neumí a i když řada lidí ti tu řekne, že to je v pohodě, tak já tomu nevěřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 21:13

@Xxlady dekuji za objasneni :) aspon nemusim mit blbej pocit :)

• Nahlásit
  • Citovat
150
5.4.20 21:15

Já taky i když kojím si dala např. na narozeniny od přítele, měl kulatiny, skleničku vína nebo na přípitek.. nakojila jsem předtím a ta jedna sklenička nevadí, nebo si dám občas i jedno pivo napůl s přítelem, např. o černém se říká, že pomáhá tvorbě mléka.. Nejsem alkoholik a nemám problém si ten alkohol nedat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4941
5.4.20 21:19

Asi se nic tragického nestane, ale k čemu to je, takové obstrukce kvůli sklence vína.. To by se mi tak chtělo odstrikavat jen proto abych si dala víno.. U takhle malého miminka bych alkohol pro kojení nepila vůbec.. Naopak u většího mimi, nebo batolete, jsem si při kojení občas už skleničku dala a nic jsem neresila, normálně kojila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama