Kojím jen 6x denně, vadí to?

8.3.16 17:58

Kojim jen 6x denně , vadí to?

Holky, prosím o radu, moje malá 9týdenní pije jen 6× denně, není to málo? V noci nekojim vůbec protože celou noc spinka…kojim vždy 25-30min, a opravdu intenzivně pije, ne, že by jen dudala, to si hlidam.. je to třeba tím, že když tak dlouho pije, tak tolikrát nepotřebuje? Díky za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1044
8.3.16 18:38

Ahooj, měla jsem to úplně stejně, na rady typu, že ho mám budit jsem nereagovala. Kojila jsem víc, jak byly ty šílený vedra, jinak mu to vydrželo do 6,5 měsíce 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
8.3.16 18:41

Nerešila bych jak často ji, ale jak hodně. Pokud přibírá, nerešila bych to. Hlady se ti ocividne nebudí :-) Hodne maminek by ti mohlo zavidet. Taky je potřeba si uvědomit, jak často a jak dlouho spí přes den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.16 19:07

Máš ukázkové mimčo, užívej si to :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6721
8.3.16 19:14

@misssiska děláš dobře, nebud. aspon si nezvykne na noční pití. já kojila co hodinu a to občas i v noci a tedy dost mi to kojení znechutilo. takže pokud přibývá, bud ráda, že nejste na sobě tak moc závislí ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
8.3.16 19:42

Kojila jsem kdyz se vzbudil a kdyz chtel ale v noci od porodnice jen jednou, na rady o buzeni po 2-3 h jsem nereagovala, proc budit spokojene spaci miminko… Kdyz mel hlad ozval se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.16 20:38

Díky holky.. právě když jsem několikrát četla, a i od sester v porodnici slýchávala že kojit i 8-10×, tak mi to právě prislo divné, jestli náhodou není něco v nepořádku.. ale máte pravdu, kdyby měla hlad tak se ozve, a to se teda Miška umí ozvat.. :) a budit by mě právě ani nenapadlo, vím ze zkušenosti, když jsem ji probrala, u dr jaká byla podrážděna.. Díky holky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama