Reklama

Kojíme a najednou šílený řev - poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aandy
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 21.06.09 19:37
Kojíme a najednou šílený řev - poradíte?

ahoj maminky, prosím o vaše zkušenosti a rady. Stává se nám to nejvíc večer, někdy i přes den když malou kojim. Prostě spokojeně saje a najednou se propne a začne šíleně brečet. Musíme přestat s kojením, pochovat a za chvíli zase pokračujeme v kojení. tohle dělá třeba i 3×-5× za sebou než u kojení usne. Já nevim co jí vadí, bolí jí bříško nebo proč to dělá?

Reklama

Reakce:

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 21.06.09 20:28

Ahoj znam to,byli to me nejhorsi chvile ktere jsem v materstvi zatim prozila :lol: ale dnes se tomu uz jen smeju.
U nas to nebylo brisko,kdyz jsme ji zabavila necim jinym prestala a byla vesela po prilozeni to zaclo znovu-delala to jen vecer.
Zkousela jsem menit polohy,mistnosti.. :roll: a td..
S laktacni poradkyni jsme se zhodli ze to poprve udelala treba z velke unavy,nebo ze teklo moc mliko..a potom uz to delala jen ze zvyku-byla jsem na tom tak zle ze k nam i par veceru prijela aby se podivala :lol:

No vydrzela jsem ,mala to po mesici a pul prestala pomalu delat az to nedelala vubec,kojime dodnes,obema se nam to moc libi ale tyhle chvile byli dost tezky…

Je tu k tomu vice diskuzi,zkus pohledat v „kojeni“..treba najdes jinou pricinu :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.09 21:30

www.kojeni.net ,v sekci otazky a odpovedi.
jinak mala me to delala kdyz me mlik teklo hodne nebo naopak uz malo a byla lina tahat:),a nebo uz proste vetsinou nechtela a byla unavena.

te.ss
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 21.06.09 21:38

Ahoj,
mě to holky dělaly když měly prdíky.Koljila jsem Kačku do 9.měsíců a Terezku do 7.měsíců a opravdu jsem měla vypozorované,že to dělaly jen z těchto důvodů…a nebo by to ještě mohlo být když je málo mléka…to se děti také zlobí…

suvik
Nadpozemská drbna 26425 příspěvků 21.06.09 21:50

Ahoj, mě se to už taky stalo. Já teda mám dojem, že u Matýska to bylo bříško - podobný řev, podobný kroucení. Jednou to udělal i ze spánku, to mě docela vyděsilo, bylo to, jak kdyby se mu zdál nějakej strašně strašnej sen a plakal teda děsivě.

xmerssy
Závislačka 3287 příspěvků 21.06.09 22:03

Ahoj,
nám se to taky stává…Dříve u kojení, teď i u UM…mám dojem, že ho bolí bříško…
Několikrát to udělal ze spánku také…spinkal a najednou z ničeho nic šílený řev, ale fakt hrozný, hrozně jsem se lekla co se děje.....zrovna dnes se to taky stalo…a to ještě nekakal, takže to pravděpodobně bude tím bříškem…

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 21.06.09 22:23

Taky znám, i když my jsme na UM. Přisuzuji to bříšku. Když začne pít, rozjede se i střevní peristaltika. Jak se vzepře, většinou si i následovně prdne a pokračujem. Ve spánku to nedělá, to prdí nějak samo… :roll: :wink:

vesna
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 22.06.09 07:55

My to měly taky - prostě při kojení jak Terka sála nasávala vzduch a jak jí šel prdík dolů tak tlačila a bolelo jí to a proto plakala. Občas se vztekala když teklo mléka málo nebo zas hodně než by chtěla. JOooo naše Terka by nejradši aby to teklo z prsa jako z hrnečku. :lol:

kitty25
Neúnavná pisatelka 16051 příspěvků 22.06.09 09:07

u nás též bříško, skončilo to asi po pěti dnech a nasazení baby calmu

Aandy
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 22.06.09 13:37

holky díky moc za rady, myslim že u nás to bude tim jak psala vesna.

Anduli
Závislačka 3421 příspěvků 22.06.09 15:13

Aandy, mně to dělaly obě děti a u nás to bylo taky kvůli bříška - vždycky tak po 3-5ti minutách začaly plakat, kroutit se, šponovat… Pak si buď prdly nebo to přešlo samo a byl klid. Já jsem se snažila mimču to prso znovu vnutit, aby ještě pilo a aby se to v těch střívkách posunulo dál.. Snad jsem to napsala srozumitelně.. :lol: Neboj, to přejde, jak se budou více hýbat, tak už na to bříško tak trpět nebudou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >