Kokosová voda - kde sehnat v Ostravě-Porubě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anemary
Kecalka 352 příspěvků 26.09.14 11:41
Kokosova voda- kde sehnat v ove?

Ahoj holky, nevite nahodou, kde se da koupit kokosova voda v nejakem kamennem obchode, nejlepe v Ostrave-Porube? Zatim jsem nasla vse jen na netu, kde si musite obednat minimalne karton, aby to bylo bez postovneho, no a jelikoz jsem to chtela teprv zkusit, nechcu hned kupovat takove mnozstvi. Predem diky za tipy.

Reakce:
Nikeyla
Zasloužilá kecalka 813 příspěvků 26.09.14 11:51

www.mj-krasazdravi.cz Mají výdejní místo v zásilkovně, což je na hlavní třídě u Bikekramu :)

Anemary
Kecalka 352 příspěvků 26.09.14 15:51

Ahoj, o tom jsem vubec nevedela, diky moc.

andílek2705
Povídálka 33 příspěvků 16.02.15 21:52

Holky nevíte na kolik vyjde 100% kokosová voda v Marks&Spencer, cena a velikost balení, díky.

Magdulka.71
Povídálka 24 příspěvků 15.02.17 14:11

Já si kokosovou vodu objednávám na stánkách pure coco

Sona.K8
Kecalka 112 příspěvků 19.02.17 22:16

Já jsem se o ní teď dozvěděla a taky si ji koupit…Nasla jsem i na netu :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >