Koktejl na hubnutí slim 3000

16.3.16 17:10

koktejl na hubnutí slim 3000

Máte prosím některá zkušenost s tímhle nebo jiným koktejlem na hubnutí? Nebo je to blbost? Neříkám že jsem tlustá mám 170cm a 60 kilo ale 5 kilo dole by mě nevadilo…asi cvičení je efektivnější, ale na to jsem zase líná. díky za vaše zkušenosti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64680
16.3.16 17:13

@králíček 777 je to blbost, zbytečně vyhozené prachy. cvičení je 30 %, 70% je strava. Uprav jídelníček a půjde to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1294
16.3.16 17:13

@králíček 777

raději si zacvič :) tady ty srágory jsou jen tahání peněz, kup si ovoce, zeleninu, přidej pohyb a máš to také dole, bez nějakého zázraku na pár dní. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8051
16.3.16 17:25

Tyhle firmy na zázraky nepodporuj. Radši se zaměř na stravu a pohyb.
Ale jinak na rychlý a malý úbytek funguje tohle Dukanova dieta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64680
16.3.16 17:37

@Ver2ca by mi zajímalo, zda umíš napsat i něco víc než ahoj :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1294
16.3.16 17:38

@Ver2ca
ahoj :roll: @martina.se uvidíme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21500
16.3.16 17:44

@martina.se což že umí jen ahoj, ale dokonce je tak dobrá, že má v profilu fotku dítěte co se narodilo 11.11.2016 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21500
16.3.16 17:46

@králíček 777 jinak zakladatelko tyhle hubnoucí prášky jsou k ničemu já po nich měla pěknou sra..čku a křeče v břiše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64680
16.3.16 17:46
@ka2ka píše:
@martina.se což že umí jen ahoj, ale dokonce je tak dobrá, že má v profilu fotku dítěte co se narodilo 11.11.2016 :mrgreen:

no nekééé :lol: tak to je mazec.. jinak koukám, že všechny příspěvky jsou stejné, se asi nudí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19128
16.3.16 18:59

@králíček 777 štíhlá a pevná postava je celkem dřina, pokud jsi líná a nejsi ochotná pro to nic udělat, musíš se smířit s tím, že ji mít nebudeš :nevim: Koktejly na hubnutí jsou k ničemu, kdyby tak zázračně fungovaly, nebyla by na světě tak rozjetá epidemie obezity…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.18 11:04

Chia shake

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli je tato dieta účinná mám mám sedačku práci na cvičení sice čas trochu mám ale mám ochronute prsty u jedné nohy takže mi to moc nejde tak se chci zeptat aspoň nějaký ten efekt kdy by to mělo byla bych ráda chci z zhubnout jen prsa a břicho :*

• Citovat
  • Nahlásit
35461
21.2.18 09:55
@Anonymní píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat jestli je tato dieta účinná mám mám sedačku práci na cvičení sice čas trochu mám ale mám ochronute prsty u jedné nohy takže mi to moc nejde tak se chci zeptat aspoň nějaký ten efekt kdy by to mělo byla bych ráda chci z zhubnout jen prsa a břicho :*

Chia semínka jsou zdravá, považována za super potravinu. Ovšem jsou velmi kalorická, takže pro redukční dietu ve větším množství spíše nevhodná. Pokud chceš nahradit normální stravu jen těmito semínky, je to určitě naprostý nesmysl. Jedině použít místo jednoho jídla a zkusit třeba doplnit ostatní zdravou stravou, tady by mohla být inspirace: https://www.emimino.cz/…idla-278270/https://www.emimino.cz/…dite-115279/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
21.2.18 10:14
@Tiger-lily píše:
Chia semínka jsou zdravá, považována za super potravinu. Ovšem jsou velmi kalorická, takže pro redukční dietu ve větším množství spíše nevhodná. Pokud chceš nahradit normální stravu jen těmito semínky, je to určitě naprostý nesmysl. Jedině použít místo jednoho jídla a zkusit třeba doplnit ostatní zdravou stravou, tady by mohla být inspirace: https://www.emimino.cz/…idla-278270/, https://www.emimino.cz/…dite-115279/

Děkuji že mi aspoň někdo odpověděl kde o to že já pomalu jejím většinou se najím ve 12 odpoledne a pak až v 19;00 večeře slyšela jsem o dietě prodietix prý to hodně zabírá co myslíte vy? a děkuji za inspiraci zkusím se podle toho trochu řídit ale ryby nejim ale za vyzkoušení nic nedám ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
21.2.18 11:44

@Kvě Tu Nemusíš ryby ( i když jsou výborným zdrojem bílkovin, zdravých mastných kyselin a dalších zdravých látek), dala jsem hlavně pro inspiraci. Prodietix je proteinová dieta, která sice krátkodobě zabere, ale při dlouhodobém používání je rozhodně zdraví škodlivá, způsobuje úbytek svalové hmoty, způsobuje vážná onemocnění kloubů a ledvin. Pokud jsi ve stravování zatím pole neorané, zkusila bych spíš kalorické tabulky: jsou i různé aplikace a i tady nebo přes google najdeš spoustu odkazů. Tady je např. diskuze https://www.emimino.cz/…ulky-213312/. Pomocí toho si spočítáš, jaký příjem je pro tebe ideální a dokážeš zajistit správný poměr všech živin. A samozřejmě nezapomínat na pohyb. A co se týká ještě jídla, určitě zařadit více porcí, 4 - 5 denně. Dvě velké porce denně k hubnutí nepřispívají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat