Koktejl na otěhotnění

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.10.21 12:01

Koktejl na otěhotnění

Ahoj holky,
jdu si pro radu a názor.

Snažíme se o mimčo, cca 3,5 roku. Je mi 37, mám diagnostikované PCOS (ale ovulaci mám několikrát potvrzenou) a manžel 43, spermio ukázkové. Všechny testy máme také v pořádku (hormony, imunologie). Beru letrox 75 na štítnou žlázu, výsledky v pořádku.

Máme za sebou pár IUI, IxIVF (ET a KET). Teď jsme si dali pauzu od všeho, celý ten proces mi dal psychicky hodně zabrat.
Chodila jsem na čínskou medicínu, kde mi předepisovala pupalku a nějaké další tablety (harmonická luna, zvelebení rumělkového pole), pořád říkala, že do půl roku je hotovo // a že budu také menstruaci (ne)cítit úplně jinak. Ale teda - // nikde a mám pocit, že mě prsa bolí víc než před tím a také menstruace bolí víc a mám také pocit, že se mi zkrátil cyklus, resp. luteální fáze. Stálo to dost peněz a výsledek teda spíš horší.

V únoru nebo březnu bych šla ještě na další IVF a do té doby jsem si říkala, že ještě zkusím nějaké vyčtené rady z netu. A sama si říkám, že bych si naordinovala následující:

• kyselinu listovou (tu beru dlouhodobě)
  • pupalkový olej
  • sarapis menzis (nebo plus?) - nevíte, jaký je v tom rozdíl, prý to dokáže prodloužit právě LF
  • myo-inositol pro dozrávání vajíček, prý je to při PCOS dobrý.

Jinak taky zobu vit C

Co si o tom myslíte? Nemůžu si ve finále nějak uškodit, rozhodit cyklus? Mám to celkem pravidelnej (30-32 dní, teď po číně 28).

Moc díky za názory a třeba i zkušenosti, jestli někdo prošel něčím podobným. :srdce:
Ráda bych počala přirozeně, ale asi jsem smířená i s tím, že to bez pomoci nepůjde…

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat