Koktejlová dieta

17.7.21 23:35

Koktejlová dieta

Ahojte holky! Znáte nějaké koktejly na hubnutí? Chci to vyzkoušet jen na týden.
Něco co mě finančně nesežere a co třeba i pomůže. O Cambridge diet, Ketodiet a Ketomix už vím. Jen pro upozornění, nechci tu žádné hejty :) Chci to pouze vyzkoušet a vím, že to jde i jinak s dietou. Pokud nemáte zkušenosti tak nedávejte rady, děkuji. :) :*
Předem vám děkuji za případné rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18947
18.7.21 00:37

Ja ti nevim, nebudu ani tak resit fakt, ze normalni jidlo je proste lepsi, protoze domaci jidlo je proste lepsi nez cokoliv komercniho. Ale ja taky x krat cetla, ze to, ze clovek sve jidlo kouse, je jeden ze signalu, jak mozek dostava vedet, ze jedl. Pripomina mi to uzavrenku na Facebooku (pro keto sportovce), kde si dva clenove vyzkouseli, ze teorie 'Calories in, Calories out" je pravda jen castecne. Rozhodli se, ze budou do sebe cpat 5000kcal kazdy den, ale opravdu hlavne v tucich a kolik ze priberou. Nepribrali, a le proc to pisu, oba meli problem to do sebe nacpat a u obou pomohly koktejtly. Proste, kdyz jidlo „pijes“, mas min hlad, vic toho pak snis. Cili tenhle zpusob hubnuti, zda se mi ponekud nestastnym. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4477
18.7.21 01:17

Minulý víkend jsem si dala 2× místo obědu prosseco a v pondělí to ukázalo na váze -0,5 kg. :lol: Fakt!
A k dotazu ke kokteilům. Kolegyně jede Ketodiet a cosi zhubla. Ale je to prý dost přemáhaní. Podle mě je to prosseco lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18947
18.7.21 02:01
@berusa.m píše:
Minulý víkend jsem si dala 2× místo obědu prosseco a v pondělí to ukázalo na váze -0,5 kg. :lol: Fakt!
A k dotazu ke kokteilům. Kolegyně jede Ketodiet a cosi zhubla. Ale je to prý dost přemáhaní. Podle mě je to prosseco lepší.

Pocitove urcite. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
18.7.21 07:21

Týden na koktejlech ti v hubnutí nepomůže pokud se pak vrátíš zpět k běžné stravě… Jinak dle mě nejschůdnější cesta je koupit kvalitní proteinovy drink, jíst hodně ovoce a zeleniny(klidně ve formě smoothies) a hlídat i tuky (třeba avokádo, ořechy..) pokud trvas na „koktejlové formě“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3062
18.7.21 08:44

Neznam nikoho, komu koktejly opravdu pomohly. A ze to kolem me zkousela spousta holek. Spousta penez vyletela do luftu a dlouhodoby efekt zadny. Vim, ze to nechces slyset, ale pokud chces opravdu zhubnout uz naporad, potrebujes zacit jinak. Zamysli se nad tim, prosim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
18.7.21 20:57

Počítám kalorie v kalorickych tabulkách a většinou večeři nahradim Manou. Někdy jedno jidlo, někdy klidně tři. Jsem na začátku, zatím mám dole 2,5 kg za měsíc a to v tom byla skoro dvoutýdenní dovolena. Já potrebuju něco kousat, ale částečná náhrada je za me fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat