Kolébka? Jak na špatné usínání měsíčního miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lolaOV
Stálice 76 příspěvků 08.07.19 13:03
Kolébka? Jak na špatné usínání měsíčního miminka?

Zdravím maminky, máme menší problém s usínáním měsíčního miminka, poslední dobou když ho nakojim, usne, položím do postýlky a během pár minutek pláče, vezmu, nakojim a znova. Takto se to opakuje i 5× a více. Jelikož máme další dítko, tak nemůžu mimi nechat spát u mě apod. V houpacím lehatku ho moc nechci nechávat spinkat, tak uvažuji u kolébce. Navykne si na to mimi? Nebude potom problém s usínáním v postýlce? Už nevím jak jinak uspat aby opravdu spinkal aspoň dvě hodky vkuse :zed:

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24285 příspěvků 08.07.19 13:11

Je zavinuté? Pustit u postýlky bílý šum?

Gvendolínka
Kecalka 278 příspěvků 08.07.19 13:16

Třeba nemá hlad, jen prostě nechce být samo. Nám nikdy malá v postýlce sama neusnula. A taky mi trvalo poznat kdy má hlad a kdy ne, protože prso by cucala nejraději pořád. Teď po 3 měsících uspávání na rukou usne přes den v kočáře, ale musím houpat, večer u prsa a to ji fakt musím nechat, dokud není úplně tuhá :D.

K92
Kecalka 370 příspěvků 08.07.19 13:20

Na vlastní oči jsem u kamarádů viděla, jak dokonale funguje hojda vak, dokonce jsme měli možnost ho jednou vyzkoušet na našem dítěti a dost mě to nadchlo. Vlastně jsme ho tam jen dali, pohoupali a byl do pár minut klid :D. U druhého dítěte nad ním budu opravdu uvažovat.

bobda
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 08.07.19 13:41

@lolaOV
Ahoj, ja kolebku používám od narození malé. Po chvilce usne a když jsem si jistá, že je kaput, tak ji prenesu do postýlky. Malé teď bude 6 měsíců a pořád to tak praktikujeme. Někdy se stane že kolébku vynechame, když je malá třeba uz hodně vomrněná. Položím do postýlky, pustím kolotoč a po chvilce usne. Za me doporučuji.

DanielaS
Kecalka 124 příspěvků 08.07.19 15:21

Starsi syn prvni snad tri mesice spal jen v kocarku. Netusim proc, snad nejak jinak vonel nebo co. Tak to zkuste. Nejake svoje triko jste mu zkusila dat?

Váš příspěvek
Reklama