Kolébkové kočárky na spaní

327
4.5.21 14:00

kolébkové kočárky na spaní

Ahoj, koukám po kočárcích, je jich milion. chci dvojkombinaci, lehký, dobře ovladatelný (starší dítě bude mít necelé 2 roky, když se narodí miminko, potřebuji tedy jednu ruku volnou) a ať se mi vleze do ne moc velkého výtahu. jsem ocbotna i si připlatit, ale… koukala jsem, že ty nové kočárky (britax, bugaboo atd) mají většinou sporťák,,kolíbkovitý,, a moc se mi to nezamlouvá. hlavně na spaní. máte zkušenost? díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1746
4.5.21 14:12

@Eva.asdfghjkl no, neschvalují to hlavně fyzioterapeuti. Dítě sedí celou dobu v vynucené poloze. Já jsem třeba dceru dlouho vozila ve sporťáku v leže na břiše, to s kolébkou nedáš. A taky je na houby, když ti nesedíci dítě vyroste z korby (my jsme měli sourozenecký BJ City Select). Podkládala jsem mimčo různě dekami…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1853
4.5.21 14:19

No mně to přijde hrozné. Já kupovala sporťák valco snap a jeden typ má taky kolébkové polohování a já bych to tedy nekoupila, musí to být pro dítě hrozně nepohodlné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
4.5.21 14:27

Mám dvojkombinaci Camarelo Carera New, žádné takové kravoviny nemá. Je trochu větší, ale do malého výtahu v paneláku do taky narvu a jsem celkove spokojena. Jediná nevýhoda je složité skládání do auta - musí se rozložit na dvakrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10954
4.5.21 15:03

Nikdy. Dite ma byt co nejvic v pohybu, a to i ve sportaku, kde aspon polohujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.21 16:22

Ahoj, kolibkove ležení se mi moc nezamlouvá z takové té úvahy ze dítě má být na rovné podložce a mít co nejvíc volnosti, ale objektivní názor nemám, nikdy jsem nezkoušela. Tip na kočár - mám Tudore Ranger a je super. Je to Česká značka, vyrábí ho snad v Pardubicích. Je lehký, snadno se s ním manipuluje, rozměry nevím jestli se ti vejde do výtahu, ale je to takový normální kočár… my ho koupili právě protože se snadno ovládá a skládá, dobře houpe, je celkem vysoký (myšleno korbička, třeba bugaboo jsou snad skoro u země) a hlavně je dost terénní a odolný… zkušenosti s firmou super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.21 16:26
@NinaU. píše:
Mám dvojkombinaci Camarelo Carera New, žádné takové kravoviny nemá. Je trochu větší, ale do malého výtahu v paneláku do taky narvu a jsem celkove spokojena. Jediná nevýhoda je složité skládání do auta - musí se rozložit na dvakrát.
Řekla bych že skoro každá dvojkombinace se rozkládá na dva díly… ty co se složí na jeden jsou většinou jen ty echt sporťáky
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.21 17:14

Sporťák s kolébkovým typem sezení vidím teď všude v okolí. :nevim: A musím říct že mi to bylo vždycky hrozně nesympatický protože mi přijde že v tom mimčo prostě nemá pohodlí. Nemůžu si pomoct ale teda já bych asi takovýhle kočár nekoupila i kdyby byl sebevíc krásný :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
4.5.21 18:11

Tak díky za reakce, taky se mi to moc nezdá. nechápu, proč to teď tak vyrábějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
9.5.21 15:50

Mě by třeba nevadil do města, měla jsem golfky Red Castle, který byly jako autosedačka a dítěti se v nich hrozně moc líbilo.
Dneska už se to tady koupit nedá. Byly ale super i když dost drahý. Musela jsem je koupit, protože holka úplně nesnášela můj luxusní nezávadnéj kočárek trojkombinaci, který byl rovnej. Vůbec v tom nechtěla být, protože neviděla ven. Nebyla to ale klasická kolibka jako Bugaboo, který měla moje sestřenice a ta zase nedokázala pochopit jak někdo může mít dítě bez Bugaboo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat