Kolečka od odrážedla poškrábala podlahu

2083
11.12.20 11:59

Kolečka od odrážedla poškrábala podlahu

Ahoj, bohužel se v této době s malým nedostanu do herny, žijeme na vesnici bez cyklostezek, tak jsem mu pořídila odrážecí autíčko. Miluje ho. Ale, ta tvrdá plastová kolečka za dva dny šíleně poškrábala plovoucí podlahu. Za prvé mě přítel zabije, za druhé přemýšlím, neexistuje nějaké, které by to nedělalo? Podlaha, ta už je asi v pr… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10113
11.12.20 12:01

My máme německé Bobby Car od firmy Big a podlahu poškrábanou nemáme a to tu na nich drandí neustále a ve dvou. Taky jsou ta kola ale plastová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7865

Podlahu nezachránis a kolečka jediné pěnová či gumová

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3347

Oblep ta kola třeba kobercovou páskou. Nebo na to nalep kus filcu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
11.12.20 12:04

No buď jiná kolečka, nebo oblepit. ¨Jinak příště dát pozor, co kupuješ a hlídat si materiál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24240
11.12.20 12:13

Doma děti na těchhle cajcích jezdit nesmí. To je na ven.
Stačilo, že se vozili v dětském kočárku pro panenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1631
11.12.20 12:43

Tak nemohla jsi to vědět, že se to stane. Ne všechno člověk předvídá, mně se taky stávají věci to bys koukala, chlap je z toho kolikrat na nervy :roll: :oops: :lol: na podlahu dáte kobereček a příště už budeš vědět ;) víc s tím už asi nenadelas no :nevim: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7208
11.12.20 12:54

Dcera ma Funny Wheels - s gumovymi koly a nic poskrabane nemame :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4739
11.12.20 13:01

Plovoučku vyhodit a dát normální podlahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
11.12.20 13:01

@Kukacka123 Taky jsme koupili s gumovými kolečky, právě kvůli poškrábání. A doma ještě otřu, když ho bereme z venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3347
11.12.20 13:04
@Semtex píše:
Tak nemohla jsi to vědět, že se to stane. Ne všechno člověk předvídá, mně se taky stávají věci to bys koukala, chlap je z toho kolikrat na nervy :roll: :oops: :lol: na podlahu dáte kobereček a příště už budeš vědět ;) víc s tím už asi nenadelas no :nevim: :kytka:

Promiň, ale to si jako za dva dny nevsimnes, že to škrábe podlahu? Našemu se podařilo poskrabat podlahu houpacím prknem, tak jsme hned pod prkno dali koberec. Neumím si představit, že mi děcko drandi dva dny po bytě a já si nevsimnu, že to dělá rýhy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7208
11.12.20 13:11
@P4ja píše:
@Kukacka123 Taky jsme koupili s gumovými kolečky, právě kvůli poškrábání. A doma ještě otřu, když ho bereme z venku.

Presne tak. Z venku kolecka omeju, mrknu, zda tam neni nahodou nekde kaminek a vesele drandi doma :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1631
11.12.20 13:14
@ProfZav píše:
Promiň, ale to si jako za dva dny nevsimnes, že to škrábe podlahu? Našemu se podařilo poskrabat podlahu houpacím prknem, tak jsme hned pod prkno dali koberec. Neumím si představit, že mi děcko drandi dva dny po bytě a já si nevsimnu, že to dělá rýhy :nevim:

No vidis já si to představit umim, proste se na to nezamerila, hlídala zřejmě to dítě a ne krytinu, a všimla si po dvou dnech no, teď už pozde bycha honit :nevim: ale mohla si všimnout až za týden a bylo by to poskrabane ještě víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10073
11.12.20 13:21

Az tu plovoucku vyhodite, dejte masiv, to jen zbrousis a prelakujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
11.12.20 13:22

Vyměnit podlahu :) jinak u nás doma se jezdí ja dvou druzích motorky, auticku a náklaďáku a podlaha (taky blbá plovoucka) je bez skrabancu. Máme opadnou omítku v kritických místech, ale to se řeší líp, než poskrabana podlaha. Pokud to auto bude jen vnitřní, tak kolečka oblep kobercovkou. Pokud i venkovní, tak vymysli třeba nějaké navleky. Nebo ho nech jezdit jen tam, kde je koberec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat