Kolečkové brusle- na co si dát pozor.

7708
28.6.06 11:19

Kolečkové brusle- na co si dát pozor.

Sháním rady všech bruslařek, na co si dát při koupi pozor. Co je naopak lepší… myslím třeba kolečka, přezky nebo šněrování apod. Kdysi jsem brusle měla a na těch se vůbec nedalo jezdit, hrůza. :roll: Tak uvítám rady, aby tentokrát byl kup šťastnější. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

241
28.6.06 11:38

Ahojda mám K2 a jsem s nima naprosto spokojená!Jsou sice dražší,ale mám je už 3roky a jsou stále super jako nový.ˇJsou šněrovací s jednou přezkou -myslím, že to nohu stáhne líp, než jen přezky! A kolečka rozhodně gumová, hlavně né z plastu-teda můj názor!

Takže hodně štěstí a spokojené ježdění bez pádu :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.06 11:50

Kolecka urcite gumova…mam brusle se snerovanim a dvema suchymi zipy a drzi dobre, jen prezky bych nekupovala, mela jsem je u lyzaku a kdyz se trochu obehaly, tak se zacaly povolovat.
Jinak si je hlavne kup u dobreho prodejce, ktery ti poradi velikost, mely by byt uplne na fets…v jednom hypermarketu mi rekli, ze mam mit vetsi a klidne s tlustou ponozkou…to je blbost!! :))
Byvaly pritel si koupil o malinko vetsi a pak toho litoval, jeste se trochu vytahly.
Znackove byt nemusi, mam ultra wheels za 1300 a jsou stejne dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
28.6.06 12:04

No já jsem rpávě měla brusle asi v osmé třídě, dostala jsem je větší aby vydržely a vozila se celá rodina :roll: na přezky byly,utáhnout pořádně nešly, kola plastový takže to klouzalo… :twisted:
Manžel brusle má, máme stejnou nohu, jsou mi akorát a je to něco uplně jinýho, nemá tam ale brzdy a jsou taky už dost starý, má je na přezky a ty už blbnou, jsou špatně zapínat.....takže asi bude nejlepší vyzkoušet to rovnou v obchodě… :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
28.6.06 12:10

Ahoj Ashley, tak tentokrát přidám opravdu zkušenost.

Brusle mám na šněrování + dvě přezky a je to fajn. Značku si nepamatuju, ale kolečka jsou určítě gumová a po roce ježdění pořád jako nová :wink: Jen brzda je trošku odřená, ale to je normální. Existuje taková stupnice na kvalitu koleček, týká se to myslím ložisek nebo co. Všichni mi doporučovali sedmičky, brusle s nižším číslem prý dlouho nevydrží… Tak mám sedmičky a fakt jsem spokojená. Navíc nebyly ani moc drahé, cca 2000,–Kč.
Tak hodně štěstí při výběru :lol:

P.S.Už se těším, až na nich budu jezdit s kočárkem :wink: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
28.6.06 12:29

Sarah, to já bych se těšila taky,a když mimčo zatím nepřichází,tak třeba ho těma bruslama vyprovokuju a pak mi budou ležet rok ve skříni :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
752
28.6.06 12:33

Asley, takže nejlepší jsou ložiska ABEC 7, dále kovový nůž, né plastový a samozřejmě gumové kolečka. Kombinace šněrování a přesky je super… a hlavně musí ti hodně dobře držet nohu… a to celou… určitě pořádně vyzkoušet v obchodě, klidně se i projet. Já mám Workery ze Sparu, bývají v akci, kupovala jsem je za 1300,–- a jsem fakt spokojená.

Hodně štěstí při výběru a pěknou jízdu.

Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
15.7.06 20:12

Takže holky, děkuju za rady,konečně jsem si je koupila. Ložiska Abec 7, kovovej nůž, gumový kolečka, šněrování+3 suchý zipy přes to a jedna přezka :lol: Jsou super, stály přes 900,– v Carrefouru (Tescu). Dneska jsme je jeli vyzkoušet, super super, Domča byl tedav zappovi,tak jsme jela pomaleji,ale pořád volal: Honééééém a hrozně se mu to líbilo.

Ještě jednou díky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
15.7.06 20:14

Jo a musím říct že bylo umění sehnat je v mým čísle, chtěla jsme tak do 1500,– a všude měli buď za tři tácy nebo strašně velký čísla,ale podařilo se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5551
16.7.06 21:54

Ashley, doufám, že nevadí, že ti sem lezu, ale mám otázečku k bruslím - koupila jsem si je loni na podzim, pak už alemoc hezky nebylo, takže jsem je měla asi 10krát, z toho většinou jen u nás na dvoře, protože na nich sotva stojím :oops:
Bolely vás, když jste s bruslema začínaly, lýtka??? Rozbruslí se to, nebo je to bruslema? Podle rad, co sjem teď četla, jsem koupila dobře, tak nevim..
Ale je teda fakt, že po porodu nemám fyzičku žáááádnou, je to děs.. Navíc jsem kojila a někde se dočetla, že namožení svalů může přenést hořkou chuť z kyseliny mléčné ve svalech do MM, tak sjem to nehrotila.. CO vy na to? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.14 12:51

Ahojky, kupovali jste nekdo koleckove brusle ve Sportisimu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama