Kolečkové brusle pro 12-ti letou

944
14.3.21 08:57

Kolečkové brusle pro 12-ti letou

Dcera má za týden narozeniny a my se na poslední chvíli rozhodli koupit ji kolečkové brusle. Nejdřív jsem si říkala, že prostě něco koupíme, ale po přečtení doporučení jak vybrat jsem zjistila, ze to až taková sranda není vzhledem k tomu, že do toho nechceme dát víc jak 2000,–. Jak dceru znám tak nemyslím, že na nich bude stát moc často. Je úplný začátečník, stála na nich zatím jen 2× na zkoušku u kamarádky. Žádný velký ježdění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24610
14.3.21 09:23

Jestli na tom moc casto nebude a nema nejakou abnormalni nohu (moc siroka/uzka), tak bych to asi neresila.
I kdys je lepsi si to ozkouset. Ruzne modely/rady se lisi vahou, velikosti kolecek, materialem, sirkou, moznostmi dotazeni.

Pro deti mam rostouci, ale jsou podstatne mladsi (zelot a blade runner). Ja a muz mame brusle uz lepsi, protoze si tu jizdu chceme trochu vychutnat. A konkretne ja nemam zrovna konfekcni druh nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2759
14.3.21 10:08

Ve 12 letech jí ještě může růst noha. Mám velmi dobrou zkušenost s bruslemi z Lidlu, jsou tam celkem slušná ložiska a kolečka a jsou nastavitelné na víc velikostí.
https://www.lidl-shop.cz/…1/p100286580

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8896
14.3.21 10:21

Za nás decathlon, tyhle nejdražší mi přijdou dost slušné (má starší dcera, mladší má levnější typ Oxelo) ;)
https://www.decathlon.cz/…8494899.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68545
14.3.21 10:22

Inliny kupují z druhé ruky. Je to druh sportu, kde to lidi často veou 3× na sebe a prodaj, protože vyrostla noha nebo to zkrátka není pro ně. Za tretinoviz cenu koupíš brusle velmi slušné. Značkové. Pro obě děti mám Fila, okolo 600 Kč, skoro nejezděte, 80 tky kolečka, abec 5 ložiska. Dobrou zkušenost máme i s Oxelo z Decathlonu. Ty mají menší kolečka, jinak fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20695
14.3.21 12:05
@Aliik píše:
Za nás decathlon, tyhle nejdražší mi přijdou dost slušné (má starší dcera, mladší má levnější typ Oxelo) ;)
https://www.decathlon.cz/…8494899.html

Tyhle ma syn i dcera a jsou max. spokojeni (necelých 14 a 12 let).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
944
14.3.21 12:10

Děkuji za reakce. Ona uz tedy ted nosi velikost 38, tak je to spis damska. Cetla jsem ruzne rady a třeba paní psala, ze koupili nevhodné a hrozně se na nich nadrela, ze ji to ani nebavilo než koupila jiné. Apod. Tak jsem si myslela takový zlatý střed. Kouknu na všechny vaše tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68545
14.3.21 12:16
@mína77 píše:
Děkuji za reakce. Ona uz tedy ted nosi velikost 38, tak je to spis damska. Cetla jsem ruzne rady a třeba paní psala, ze koupili nevhodné a hrozně se na nich nadrela, ze ji to ani nebavilo než koupila jiné. Apod. Tak jsem si myslela takový zlatý střed. Kouknu na všechny vaše tipy.

Na nových se obvykle nadres.ja si teď koupila nové za 5,5 tis a trápila jsem se prvních 100 km. Prostě vyjezdit tu vazelinu je vopruuuuuz!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat