Kolega je asi blázen

278
2.6.21 15:59

Kolega je asi blázen

Jdu se zeptat, jestli máte někdo podobnou zkušenost. Je u nás v práci nový kolega, a podle šéfa je prý spolehlivý, poctivý, a odpovědný. To říkal šéf. Prý… bla bla bla.
Podle mě je to cvok. Má divné chování. Rozčilují ho úplně normální situace, jako třeba neutřené kapičky vody v kuchyňce, a neuklizené drobky po pečivu tamtéž.
Všechno mu strašně dlouho trvá, a snad úplně všechno musí mít přesně srovnané jako podle nějaké zvláštní normy. Normálně po lidech přerovnává i nádobí na odkapávači. A po ostatních rovná do řad třeba propisky, aby byly v řadě. Nechápu, a nemám nervy na to, být s ním v jedné místnosti, protože je nepříjemný a nesnáší chyby, ale jen na druhých. Lže a přetvařuje se.
Má časté změny nálad, zničehonic si začne zpívat, ale jako blázen, a pak najednou změna, mlčí a divně zírá, a cucá si prsty v puse, no fuj. Připadá mi hnusný.
Když mluví, tak buďto sám si pro sebe, a zmlkne hned, jak někdo přijde, a nebo vede monology o sobě, jak on je dobrý a ostatní stojí za ho…
Za 14 dní máme chuť ho vyštípat z firmy, ať jde jinam, jen šéf za ním stojí.
Připadá vám to normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7137
2.6.21 16:03

@jendazeskolky no tak je trochu jiný a co. Když pracuje, tak jak má, tak bych tohle vážně neřešila a snažila se ho vytáhnout do kolektivu. Nějaké vystipavani je vážně vrcholem buranstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
2.6.21 16:03

Připadá mi jako člověk s mírnou poruchou autismu,… je to divné ale nic co by mi nějak extra vadilo abych měla potřebu ho „vyštípat“ ne každý musí být hned bff a zapadnout do kolektivu, pokud svou práci dělá dobře není podle mě důvod proč ho vyhazovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
2.6.21 16:05

Když napíšeme, že je zvláští, tak čemu to pomůže? Šéf je s ním spokojený, tak asi nezbyde nic jiného, než ho ignorovat :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.21 16:06

Jasneže podle Tveho popisu neni normalni :lol: pokud Ti ale vylozene nekazi praci, tak bych ho nechála se vic projevit, porad je tu moznost, ze az pomine pocatecni nervozita, ze se zklidni a treba Vam pomuze :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
2.6.21 16:06
@janickaIII píše:
@jendazeskolky no tak je trochu jiný a co. Když pracuje, tak jak má, tak bych tohle vážně neřešila a snažila se ho vytáhnout do kolektivu. Nějaké vystipavani je vážně vrcholem buranstvi.

On nemůže být v kolektivu, protože všechno, co udělá on, je skvělé, a my to prý děláme blbě.
A koukat se na chlapa na firemní jednačce, jak si cucá prsty, to je fakt fajn…

Příspěvek upraven 02.06.21 v 16:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
2.6.21 16:08
@Nickjmeno píše:
Připadá mi jako člověk s mírnou poruchou autismu,… je to divné ale nic co by mi nějak extra vadilo abych měla potřebu ho „vyštípat“ ne každý musí být hned bff a zapadnout do kolektivu, pokud svou práci dělá dobře není podle mě důvod proč ho vyhazovat

Právě, že dělá dobře jen svou práci, ale není normální a nikdo se s ním zrovna moc nebaví, kdo by taky, když nám nadává, že děláme věci špatně, a ne podle něj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7137
2.6.21 16:10
@jendazeskolky píše:
On nemůže být v kolektivu, protože všechno, co udělá on, je skvělé, a my to prý děláme blbě.
A koukat se na chlapa na firemní jednačce, jak si cucá prsty, to je fakt fajn…Příspěvek upraven 02.06.21 v 16:09

A mluvila jsi v klidu se šéfem? Nebo i s ním? Třeba je jen nervózní. A co, tak si cuca prsty, on zas může říct, že se nechce divat na bandu zmalovaných ženských… :nevim: tyhle žabomyší války jsou dětinské.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24344
2.6.21 16:11
@jendazeskolky píše:
Právě, že dělá dobře jen svou práci, ale není normální a nikdo se s ním zrovna moc nebaví, kdo by taky, když nám nadává, že děláme věci špatně, a ne podle něj…

Kombinace ingorace a se šéfem si vysvětlit, že si nenecháte od kolegy nadávat :nevim:
Každej sme nějakej, jestli svou práci dělá dobře a svědomitě, tak šéf asi nemá důvod ho vyhazovat, těžko s tím něco uděláte. Maximálně můžete požádat, jestli může dostat samostatnou kancelář, když se s kolektivem nesnese :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
2.6.21 16:12
@janickaIII píše:
A mluvila jsi v klidu se šéfem? Nebo i s ním? Třeba je jen nervózní. A co, tak si cuca prsty, on zas může říct, že se nechce divat na bandu zmalovaných ženských… :nevim: tyhle žabomyší války jsou dětinské.

A ty si před lidmi cucáš prsty v puse? To ti přijde u 40+ chlapa normální? To už může rovnou začít prdět a krkat, ne? Ne, nemluvím s ním, protože mě se z takových lidí dělá zle, nemají smysl pro humor a jsou divní.

Příspěvek upraven 02.06.21 v 16:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
2.6.21 16:12
@jendazeskolky píše:
Právě, že dělá dobře jen svou práci, ale není normální a nikdo se s ním zrovna moc nebaví, kdo by taky, když nám nadává, že děláme věci špatně, a ne podle něj…

A kolik vám je, takhle se chovají děti na prvním stupni. Ta je to samý, s ním se nebavím, on je divnej, protože bla bla bla, ale dospělí lidi, jako vážně? No tak je divný, každej je nějaký, tak si ho nevšímejte a když by to přeháněl, tak ho tam z vás snad někdo dokáže utřít ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
2.6.21 16:14
@Mar__tanka1983 píše:
Kombinace ingorace a se šéfem si vysvětlit, že si nenecháte od kolegy nadávat :nevim:
Každej sme nějakej, jestli svou práci dělá dobře a svědomitě, tak šéf asi nemá důvod ho vyhazovat, těžko s tím něco uděláte. Maximálně můžete požádat, jestli může dostat samostatnou kancelář, když se s kolektivem nesnese :think:

To je dobrý nápad… co jiného s ním, snad se změní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
2.6.21 16:15
@Matt 02 píše:
A kolik vám je, takhle se chovají děti na prvním stupni. Ta je to samý, s ním se nebavím, on je divnej, protože bla bla bla, ale dospělí lidi, jako vážně? No tak je divný, každej je nějaký, tak si ho nevšímejte a když by to přeháněl, tak ho tam z vás snad někdo dokáže utřít ne?

Jako dítě na prvním stupni se chová on…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7137
2.6.21 16:17
@jendazeskolky píše:
A ty si před lidmi cucáš prsty v puse? To ti přijde u 40+ chlapa normální? To už může rovnou začít prdět a krkat, ne? Ne, nemluvím s ním, protože mě se z takových lidí dělá zle, nemají smysl pro humor a jsou divní.Příspěvek upraven 02.06.21 v 16:13
:nevim: to je těžký, tvé příspěvky pěkně ilustrují tvůj nick.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
2.6.21 16:18
@jendazeskolky píše:
Jako dítě na prvním stupni se chová on…

Ale vy taky, tak si řeknu pro sebe, bože to je exot a neřeším ne, když by měl tendence mě nějak poučovat a hrát si na mistra světa, tak ho utřu a jdu si po svém ne, kámoši z vás být přece nemusí, šéf ho pokud si plní svou práci jen tak nevyhodí, tak na co si kazit den v práci jedním zvláštním týpkem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat