Kolega - myslíte, že by z toho mohlo něco být?

Anonymní
22.10.19 15:36

Kolega - myslíte, že by z toho mohlo něco být?

Ahojky, jdu si pro radu nebo se aspoň vypovídat. Pracuji asi 7 let v jedné firmě a celou dobu se mi líbí jeden kolega. On byl ženatý, ale ted už je rozvedený, asi 2 roky, jeho žena ho opustila s jiným. Já jsem také sama. Asi před rokem jsem mu naznačila, že se mi líbí, no on mi na to napsal, že nejsem jeho typ, že stojí jen o přátelství. Typická odpověď když někoho nechceme :? Nechala jsem to být a na vánočním večírku jsme si spolu něco začali, ale nespali jsme spolu. Druhý den mi napsal, že se moc omlouvá, že byl opilej. Takže jsme začali dělat, že se vlastně nic nestalo. Během tohoto roku jsem někoho potkala, takže jsem nic nepodnikala a on mi dvakrát vypisoval, chtěl abych přijela na nějakou akci co měl. To jsem mu odmítla, neměla jsem už zájem.
No a asi před 14 dny jsme měli oslavu v práci a já šla k němu a vyspali jsme se spolu.
Ten nový vztah mi nevyšel, byla jsem z toho špatná a asi proto jsem to udělala i když jsme si řekli, že od toho nebudeme víc očekávat.
No a já jsem teď z toho totálně rozhozená, nevím co mám dělat, stála bych o něj, ale mám strach, že si chtěl jenom užít a že vlastně o mě nestojí. Podnikli by jste něco? Mám asi zase strach, že mě odmítne a musíme spolu bohužel i dál pracovat, tak mě to brzdí.
V práci, když se potkáme, tak se na sebe usmíváme a děláme jako by nic.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13814
22.10.19 15:39

Po tom, co ti řekl bych mu teda rozhodně do postele neskočila. Když už se stalo, tak na to zapomeň a dál se mu nevnucuj. Nechce tě, řekl ti to na plnou hubu, tak co chceš jako podnikat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 15:43

Nechce tě, jen jsi mu podržela. A tím jsi navíc naprosto ztratila na ceně, takže nečekej, že z toho něco bude. Nic nepodnikej, akorát se ztrapníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1323
22.10.19 15:43

Tak na toho bych se z vysoka vy…a. Nejspíš si chtěl jenom vrznout, věděl, že o něj máš zájem a že jsi „tutovka“. Dál bych dělala jakože nic a kdyby měl zase nějaké choutky scházet se o samotě, odmítla bych :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2663
22.10.19 15:44
@Anonymní píše:
Ahojky, jdu si pro radu nebo se aspoň vypovídat. Pracuji asi 7 let v jedné firmě a celou dobu se mi líbí jeden kolega. On byl ženatý, ale ted už je rozvedený, asi 2 roky, jeho žena ho opustila s jiným. Já jsem také sama. Asi před rokem jsem mu naznačila, že se mi líbí, no on mi na to napsal, že nejsem jeho typ, že stojí jen o přátelství. Typická odpověď když někoho nechceme :? Nechala jsem to být a na vánočním večírku jsme si spolu něco začali, ale nespali jsme spolu. Druhý den mi napsal, že se moc omlouvá, že byl opilej. Takže jsme začali dělat, že se vlastně nic nestalo. Během tohoto roku jsem někoho potkala, takže jsem nic nepodnikala a on mi dvakrát vypisoval, chtěl abych přijela na nějakou akci co měl. To jsem mu odmítla, neměla jsem už zájem.
No a asi před 14 dny jsme měli oslavu v práci a já šla k němu a vyspali jsme se spolu.
Ten nový vztah mi nevyšel, byla jsem z toho špatná a asi proto jsem to udělala i když jsme si řekli, že od toho nebudeme víc očekávat.
No a já jsem teď z toho totálně rozhozená, nevím co mám dělat, stála bych o něj, ale mám strach, že si chtěl jenom užít a že vlastně o mě nestojí. Podnikli by jste něco? Mám asi zase strach, že mě odmítne a musíme spolu bohužel i dál pracovat, tak mě to brzdí.
V práci, když se potkáme, tak se na sebe usmíváme a děláme jako by nic.

Ani omylem, potřeboval zasu. t a ví, že ho pořád chceš, tak si užil. Tot vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9432
22.10.19 15:47

Neztrapnuj se ještě víc. chlapu na sex je a bude…navíc je to pako, kdyby mel úroveň, nenapíše, že nejsi jeho typ, ale napíše jinou výmluvu, třeba, že nemá teď chuť na vztah, nejen na vážný, ale i nevážný apod. proste chlap, co nemá úroveň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
22.10.19 15:49

No, pokud nejsi jeho typ…Mozna se ale zmenil a zacala ses mu libit. Nebo taky trebas jen hleda nekoho na zahnani samoty a diva se, kde ten svuj typ najde.
Spis bych to brala jako povyrazeni, zvlast, jestli to bylo fajn a divala bych se po nekom, s kym byste si „typove sedli“. Zasadne se na nej nevazat, pokud Ti druhy den nedonesl snidani do postele a v kanclu pred Tebou nepristalo kafe od nej a spolecny obed…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13814
22.10.19 15:50
@tasa píše:
Neztrapnuj se ještě víc. chlapu na sex je a bude…navíc je to pako, kdybyel úroveň, nenapíše, že nejsi jeho typ, ale napíše jinou výmluvu, třeba, že nemá teď chuť na vztah, nejen na vážný, ale i nevážný apod. proste chlap, co nemá úroveň.

Zas jí to řekl na férovou, a to tak jasně, že si nemohla dělat žádné falešné naděje. Že ze sebe pak udělá obyčejný zásun bez námahy a bez nákladů, to už je její boj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
22.10.19 15:51
:zed:

Příspěvek upraven 22.10.19 v 15:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 15:53
@tasa píše:
Neztrapnuj se ještě víc. chlapu na sex je a bude…navíc je to pako, kdyby mel úroveň, nenapíše, že nejsi jeho typ, ale napíše jinou výmluvu, třeba, že nemá teď chuť na vztah, nejen na vážný, ale i nevážný apod. proste chlap, co nemá úroveň.

holky, já prostě nechápu, co vlastně chcete…vy o pravdu vůbec nestojíte, jen samé lži, abyste si mohly dělat naděje do růžového chumláčku :zed: :nevim:

a pak bejt strááášlivlácky a naprosto překvapivě a neočekávaně zklamané z těch strašných chlapů :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 15:55
@Corsa píše:
@tasaDěkuju, asi potřebuju trochu otevřít oči.

to je naprostá koko.tina, ten chlap je férák, jakejch se vidí málo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13814
22.10.19 15:55
@pohledzdruhestrany píše:
holky, já prostě nechápu, co vlastně chcete…vy o pravdu vůbec nestojíte, jen samé lži, abyste si mohly dělat naděje do růžového chumláčku :zed: :nevim:

Bohužel, je to asi tak. Když je chlap upřímný, tak podle poloviny je to hulvát a druhá polovina mu stejně nevěří a doufá, že změní názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19810
22.10.19 15:57
@Anonymní píše:
V práci, když se potkáme, tak se na sebe usmíváme a děláme jako by nic.

Chtěl si jen užít. Ví, že u tebe má šanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
22.10.19 16:13

Tak on ti řekne, že nejsi jeho typ a nechce tě, ty mu hupsnes do postele a čekáš, že skrze vulvu jeho typem být začneš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 16:18

Dělej jako by nic dál. Nevaž se na to vůbec, kdyby chtěl, dávno to už rozjel.

Jeden sex, no bóže, tak jste si užili, snad to bylo dobrý. Ale nepokračovat! Čím déle by to pokračovalo, tím bolestivější bude konec.

Hledej si někoho jiného, opravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama