Reklama

kolegové v práci po spontánním potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cesmína
Nováček 2 příspěvky 27.12.08 21:07
kolegové v práci po spontánním potratu

Ahoj děvčata,
dnes mi kamarádka napsala, že je těhotná a mně opět vyvstaly události posledních měsíců. O mimčo, na které jsme se s manželem moc těšili, jsem přišla spontánně v 7tt, poté jsem podstoupila kyretáž. Skoro od začátku těhotenství jsem byla na rizikovém. Po kyretáži jsem po 14 dnech nastoupila opět do práce s tím, že všichi věděili, co se stalo a já jsem se ještě chtěla šetřit. To, co mi ale udělal můj kolega mi vyrazilo dech a dodnes to nemohu rozdýchat…Možná jsem přecitlivělá nebo já nevím, ale prostě mu to nemůžu odpustit. Hned první den jsem byla zavalená prací a druhý den jsem měla mít výjezd a po návratu do práce na mně kolega chtěl přehrát ještě další práci, kterou mohl udělat sám, protože sám ten den nic v plánu neměl. Na moji poznámku, že jsem v šestinedělí a že se chci ještě šetřit mi odpověděl, že o tom se mnou diskutovat nebude a že tu práci prostě udělám a hotovo. Přitom ji klidně mohl udělat sám, měl na to celý den! Přijde mi to dost nefér a jako ženská se cítím blbě. Blbý taky je, že většina ostatních ho bere jako vtipného a chytrého kolegu, ale já ne. Kdybych neplánovala další těhu, odcházím z práce. Ale takhle…Chtěla jsem si jen postěžovat, možná jsem jen přecitlivělá, ale tohle chování mi prostě nepřijde normální…

Reklama

Reakce:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 27.12.08 21:18

Ahoj, jestli je to kolega, a ne nadřízený, tak bych ho poslala do háje, ať si to zkouší doma a né na tebe! :roll: Myslím, že tvé vnímání mi přijde normální, ale já bych ho měla tendenci poslat do háje, i bez potratu, když se mu nechce makat :wink:
Neboj, bude líp, nenechala bych si však všechno líbit, i když hodláš zůstat, astertivně odmítat :wink: nemístné požadavky, i když vím, že se to snadněji říká,než dělá :wink: :D . tak hodně štěstí. B

Helusa80
Kecalka 400 příspěvků 27.12.08 21:40

A jéjej,to je vůl,holt chlap,ten nepochopí co to je přijít o mimi a pak vše kolem toho.Nejsou tak citlivý jako ženské a neví co se v ženě odehrává.....nechá­pou,že je to fyzická a hlavně psychická zátěž.
Já bych ho poslala někam.Proč by jsi měla za něj dělat jeho práci?Měl by ti spíš pomoci než přidávat.
Já jsem o mimi přišla taky v 7tt ,ale pracuji v ženském kolektivu,takže já jsem žádnej problém neměla. :wink:

Titty
Echt Kelišová 8103 příspěvků 27.12.08 23:00

Napadlo mě přesně to, co už napsala Boriska - jestli to není tvůj nadřízený, tak ho (přiměřeně slušně) poslat kamsi… Co bys měla dělat práci navíc, kterou může udělat on? A to i kdybys nebyla takhle oslabená, ale prostě kdykoliv.
Kromě toho, že je to vůči tobě dost necitlivé (ale co se dá čekat od některých chlapů…), mi to přijde nefér i v běžném pracovním vztahu.
Jestli je to šéf, tak je to složitější, ale stejně můžeš trvat na tom, aby byla práce rozdělená spravedlivě. A zkus mu nadhodit, že jestli se mu to nelíbí, můžeš zůstat na neschopence další měsíc, ať si tu práci dělá sám všechnu.

Držím palce, ať je zase líp a kolega ti přestane dělat situaci horší, než jaká je!

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 28.12.08 17:48

kolega je vůl, ale možná že si i trochu po té tragedii přecitlivělá a tak si to moc bereš. V rámci slušnosti se ohraď a nedělej ze sebe blba, těhotná, netěhotná…

Cesmína
Nováček 2 příspěvky 30.12.08 20:48

Ahoj děvčata, moc Vám děkuji všem za podporu! :)

On to totiž kolega je tak trochu nadřízený, ale zase já sebou nenechám moc mávat (na rozdíl od ostatních) a to se mu nelíbí tak přitvrdil grády a to v mé z nejslabších chvilek. :-) Navíc, bude odcházet a proto tu práci chtěl hodit na mně. Ale to jsem se dozvěděla později. Každopádně chci se o mimi pokusit na jaře znova a počítám, že půjdu na rizikové hned. Tzn. že tam chci ještě do té doby vydržet, jinak bych už dávno změnila místo, to mi věřte. Ale je to příjemné když čtu vaše podporující slova. Díky, díky díky!!! :srdce:

Všem Vám přeju pohodový a šťastný nový rok a zdravá miminka! :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >