Kolegyně a její vztah

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 14:20

Kolegyně a její vztah

Prosím anonym nebo smazat.
Mám kolegyni, byla jsem u ní v neděli po delší době na návštěvě. Ona žije v dvougeneračním domě dole s přítelem a synem, nahoře žijí její rodiče. Dům patří rodičům.
Z celé té návštěvy jsem zmatená.
Přítel od kolegyně od začátku toho, co spolu jsou, pije, ztrácely se jí peníze, když byl u ní na návštěvě, choval se velmi nespolehlivě, chtěla se s ním rozejít, zjistila, že je těhotná.
Poté se k ní nastěhoval, začátky, kdy byla na md, byly krušné, potom se to tak trochu ustálilo.
K věci - kolegyně má se svým přítelem syna, který oslavil v říjnu 6 let. Její přítel pije, je na alkoholu závislý, potřebuje už takovou tu každodenní hladinku, aby mohl normálně fungovat.
Není agresivní, je někdy urýpaný, doma jí s ničím nepomůže, celé dny leží na gauči a nic neřeší.
Synovi se moc nevěnuje a když, tak jen tím způsobem, že s ním dělá blbosti a syn mu řekne- blb. če.
Přesně u toho jsem byla. Její přítel seděl na křesle, se synem dělal blbosti, ten se smál a řekl svém tátovi - blb
e. čku.
Jeho táta mu nic neřekl a smál se.
Její přítel přišel o řidičský průkaz, protože řídil opilý a protože se to v minulosti stalo několikrát, tak je vrácení řidičáku v nedohlednu. Naštěstí jel vždy sám.
Kolegyně počítá každou korunu, s hodně věcmi jí pomáhají rodiče, její přítel dost peněz rozfrcá.
Syn má tolik hraček, že si jich neváží.
Její přítel na mě pořád mrkal a dělal dvojsmyslné narážky, ví, že žiji v manželství a na tom nechci nic měnit.
Kolegyně se mi dříve hodně svěřovala, známe se roky, svěřovala se, jak je to vše příšerné, že až nastoupí do práce na plný úvazek, že ho vyhodí, ale zatím nemůže, protože by to s penězi bylo špatné.
V práci dávno je, v vyhodit ho nechce, už se o tom ani nebaví, svěří se jen občas, vždy jsem jí řekla, že si to musí vyřešit sama, že já bych s ním nebyla, ale já jsem já, ona je ona a že se mi vždy může svěřit, že ji vyslechnu.
Kolegyně byla vždy taková hrdá, usměvavá, alkoholiky opovrhovala.
Svého syna má ráda, věnuje se mu, kromě školky díky ní chodí na různé kroužky, ale je na něj v podstatě sama.
Ani nevím, proč toto vše píši, je mi z toho divně a od té neděle mi to vrtá hlavou.
Je takový vztah normální nebo se svět v p.del obrací?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2694
12.1.22 14:24

Kolegyně si neváží sama sebe, ale jen ona to může změnit. Ona musí udělat ten krok, je mnoho vztahů kde jsou spolu ze zvyku, je aby člověk nebyl sám, bez lásky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5495
12.1.22 14:25

Je to vztah na prd a ona to ví, jen asi hledá sílu na to, aby se ho zbavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
12.1.22 14:35
@Anonymní píše:
Mám kolegyni, byla jsem u ní v neděli po delší době na návštěvě. Ona žije v dvougeneračním domě dole s přítelem a synem, nahoře žijí její rodiče. Dům patří rodičům.
Přítel od kolegyně od začátku toho, co spolu jsou, pije, ztrácely se jí peníze, když byl u ní na návštěvě, choval se velmi nespolehlivě, chtěla se s ním rozejít, zjistila, že je těhotná.
Poté se k ní nastěhoval, začátky, kdy byla na md, byly krušné, potom se to tak trochu ustálilo.
K věci - kolegyně má se svým přítelem syna, který oslavil v říjnu 6 let. Její přítel pije, je na alkoholu závislý, potřebuje už takovou tu každodenní hladinku, aby mohl normálně fungovat.
Není agresivní, je někdy urýpaný, doma jí s ničím nepomůže, celé dny leží na gauči a nic neřeší.
Synovi se moc nevěnuje a když, tak jen tím způsobem, že s ním dělá blbosti a syn mu řekne- blb. če.
Přesně u toho jsem byla. Její přítel seděl na křesle, se synem dělal blbosti, ten se smál a řekl svém tátovi - blb
e. čku.
Její přítel přišel o řidičský průkaz, protože řídil opilý a protože se to v minulosti stalo několikrát, tak je vrácení řidičáku v nedohlednu. Naštěstí jel vždy sám.
Kolegyně počítá každou korunu, s hodně věcmi jí pomáhají rodiče, její přítel dost peněz rozfrcá.
Její přítel na mě pořád mrkal a dělal dvojsmyslné narážky, ví, že žiji v manželství a na tom nechci nic měnit.
Kolegyně se mi dříve hodně svěřovala, známe se roky, svěřovala se, jak je to vše příšerné, že až nastoupí do práce na plný úvazek, že ho vyhodí, ale zatím nemůže, protože by to s penězi bylo špatné.
V práci dávno je, v vyhodit ho nechce, už se o tom ani nebaví, svěří se jen občas, vždy jsem jí řekla, že si to musí vyřešit sama, že já bych s ním nebyla, ale já jsem já, ona je ona a že se mi vždy může svěřit, že ji vyslechnu.
Svého syna má ráda, věnuje se mu, kromě školky díky ní chodí na různé kroužky, ale je na něj v podstatě sama.
Ani nevím, proč toto vše píši, je mi z toho divně a od té neděle mi to vrtá hlavou.

Nevím, ale kdyby mě kolegyně pozvala jako hosta do svého domu a pak se mi v dobré víře svěřila se svými problémy, tak bych její důvěru nezradila a nešla to hned vytrubovat na internet. Ať si každý zamete před svým prahem, než začne řešit problémy ostatních.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 14:39
@Roxy ivka píše:
Nevím, ale kdyby mě kolegyně pozvala jako hosta do svého domu a pak se mi v dobré víře svěřila se svými problémy, tak bych její důvěru nezradila a nešla to hned vytrubovat na internet. Ať si každý zamete před svým prahem, než začne řešit problémy ostatních.

Bylo mi jasné, že tento příspěvek se tady objeví a nejednou. Mně to milé není, ale tíží mě to, nechápu to, přemýšlím nad tím, potřebuji se s tím někomu svěřit, to se mám svěřovat lidem, kteří ji znají? Co bys dělala teda v mojí situaci, kdybys to probrat s někým chtěla? Nejdou i od toho tato diskusní fóra?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 14:42

Ještě se tam kymácel tak, že málem spadla vánoční stromek, byl z něj cítit hodně alkohol. Když jsem řekla kolegyni - on je opilý, že? Tak mi odpověděla, že není.

• Citovat
  • Nahlásit
4905
12.1.22 14:44

To si děláš legraci. Ty jí našeptáváš, ať se ti kdykoli svěří, abys to pak popisovala tvými slovy “ani nevíš proč” na internetu? Co tě k tomu pudí? Chudák holka. Partner nefunguje a místo kamarádky klepnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
12.1.22 14:49
@Anonymní píše:
Bylo mi jasné, že tento příspěvek se tady objeví a nejednou. Mně to milé není, ale tíží mě to, nechápu to, přemýšlím nad tím, potřebuji se s tím někomu svěřit, to se mám svěřovat lidem, kteří ji znají? Co bys dělala teda v mojí situaci, kdybys to probrat s někým chtěla? Nejdou i od toho tato diskusní fóra?

Diskuzní fóra jsou od toho, aby ses zeptala na svoje problémy, když máš potřebu. Ona ti určitě nedala svolení, abys její problémy vytrubovala do světa. Kolegyně je dospělá, musí si svůj život vyřešit sama, ona se potřebovala prostě jen někomu vypovídat. A ty si její důvěru zradila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9141
12.1.22 14:53

Nějak nerozumím tomu co píšeš:

Přesně u toho jsem byla. Její přítelseděl na křesle, se synem dělal blbosti, ten se smál a řekl svém tátovi - blb
e. čku.
Jeho táta mu nic neřekl a smál se.

nevím jestli tam žije s přítelem i manželem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38164
12.1.22 14:54
@Anonymní píše:
e. čku.

Neměla s ním otěhotnět. Teď ho leda „donutit“ k léčbě nebo se s ním rozejít. Aspoň že nebydlí v jeho domě a má práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 14:54
@DanielaD píše:
Nějak nerozumím tomu co píšeš:

Přesně u toho jsem byla. Její přítelseděl na křesle, se synem dělal blbosti, ten se smál a řekl svém tátovi - blb
e. čku.

Táta jejich dítěte, přítel kolegyně.

• Citovat
  • Nahlásit
38164
12.1.22 14:55
@DanielaD píše:
Nějak nerozumím tomu co píšeš:

e. čku.

Příťovi kolegyně řekl jeho vlastní syn blbe. čku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 14:58
@Roxy ivka píše:
Diskuzní fóra jsou od toho, aby ses zeptala na svoje problémy, když máš potřebu. Ona ti určitě nedala svolení, abys její problémy vytrubovala do světa. Kolegyně je dospělá, musí si svůj život vyřešit sama, ona se potřebovala prostě jen někomu vypovídat. A ty si její důvěru zradila.

Potřebovala jsem to probrat anonymně, emimino mi přišlo jako dobré řešení.

• Citovat
  • Nahlásit
38164
12.1.22 14:59
@Anonymní píše:
Bylo mi jasné, že tento příspěvek se tady objeví a nejednou. Mně to milé není, ale tíží mě to, nechápu to, přemýšlím nad tím, potřebuji se s tím někomu svěřit, to se mám svěřovat lidem, kteří ji znají? Co bys dělala teda v mojí situaci, kdybys to probrat s někým chtěla? Nejdou i od toho tato diskusní fóra?

Já bych jí narovinu řekla, že už k ní nepřijdu. Že se radši sejdu na kafe venku. Mě by ta návštěva tam hrozně vysílila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
12.1.22 14:59

Zkus se na to podívat z druhé strany. Jen omezené množství mužů zvládne bydlení s tchánovci pod jednou střechou a v místě, kde jim nic nepatří. Alkoholik, filosof.. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat