Kolegyně bonzuje a donáší

Anonymní
28.11.19 22:37

Kolegyně bonzuje a donáší

Ahoj. Končí mi nemocenská. Zítra jdu s papírem do práce. Bude tam kolegyně, která jak už mi sdělily kolegyně, rozebirala jednou to, že mě viděla venku, že se prochazím. Přitom mám vycházky a šla jsem do školky. A v sobotu mě opět potkala NÁHODA ve městě, přiznám, že už bylo půl hoďky po konci vycházek, což ona neví, ale prý o tom dva dny v práci mluvila a nadávala na mě. Ona je celkově donašečka, šéfce chodí bonzovat, pomlouvá kolegyně atd.Co byste jí zítra řekli na mém místě, pokud se do mě začnbe navážet?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

809
28.11.19 22:39

„promiň, to mluvíš nebo se ti jen třepe brada?“ :lol:

Jakože to bych ji řekla :D

Příspěvek upraven 28.11.19 v 22:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 22:41
@catchthem píše:
„promiň, to mluvíš nebo se ti jen třepe brada?“ :lol:

Co?

• Nahlásit
  • Citovat
28.11.19 22:41

Asi bych se jí jen vysmála. Ač je to pro tebe nepříjemné, že tě promlouvá ale nějaká blbka ti za to nestojí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
809
28.11.19 22:42
@Anonymní píše:
Co?

Promiň, došlo mi, že bys to mohla vztáhnout na sebe. Tohle výše psané bych ji řekla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
28.11.19 22:45

Řekla bych jí, ať mě neotravuje. Nic víc. Vysvětlování funguje jen u lidí, kteří si to chtějí nechat vysvětlit. A tohle asi nebude ten případ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6072
28.11.19 22:47

Že tě viděla půl hodiny po konci vycházek je tvrzení proti tvrzení. I v případě, že by šla za vedením, co vedení udělá? Jana tvrdí, že viděla Kláru a to prosím 30 minut po vycházkách. Které ani neví, kdy je máš, takže klid. Neřešila bych ji a pokud se tě bude vyptávat, napřímo bych jí řekla, že to vůbec není její věc a nebudeš to s ní rozebírat. Jinak off topic, ale pokud šéfka podporuje v práci bonzování a někdo si může dovolit tam otevřeně dva dny nadávat na kolegyni, tak to asi nebude zrovna top pracoviště a pokud jsi ve městě, využila bych velké poptávky po zaměstnancích a poohlédla se jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 22:51
@Anonymní píše:
Ahoj. Končí mi nemocenská. Zítra jdu s papírem do práce. Bude tam kolegyně, která jak už mi sdělily kolegyně, rozebirala jednou to, že mě viděla venku, že se prochazím. Přitom mám vycházky a šla jsem do školky. A v sobotu mě opět potkala NÁHODA ve městě, přiznám, že už bylo půl hoďky po konci vycházek, což ona neví, ale prý o tom dva dny v práci mluvila a nadávala na mě. Ona je celkově donašečka, šéfce chodí bonzovat, pomlouvá kolegyně atd.Co byste jí zítra řekli na mém místě, pokud se do mě začnbe navážet?

Zakladatelko, jaká jste věková kategorie a děláte ve fabrice či kanceláři? Pokud ji chceš něčím šetřit, určitě se něco vymyslí ale za mě bych na to kaslala ať si říká co chce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 22:59

Vůbec bych se s ní nebavila, usmívala se a myslela si o zádeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2269
28.11.19 23:20

No co, řekni jí ať se stará o sebe. Bože to dneska už lidi neumějí ani mluvit nebo se ohradit když do nich někdo kéruje…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1001
29.11.19 05:31

Bylo by mi to úplně jedno, obzvlášť pokud bych měla čisté svědomí. Pokud ne, i tak bych ji neřešila, vůbec nechápu, že se na něco takového ptáš. Může jí to být sumak a tobě by mělo tuplem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 07:06

Některé ženské jsou opravdu jak slepice. Nezlobte se, ale takhle bonzovat a donášet může jenom dementní člověk. Já bych se na tom jenom smála a tím ukážeš, že jsi nad věcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
29.11.19 07:53
@Martha03 píše:
No co, řekni jí ať se stará o sebe. Bože to dneska už lidi neumějí ani mluvit nebo se ohradit když do nich někdo kéruje…?

Neumi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
29.11.19 09:22

To tě jako pronásleduje, nebo co? Řekni si, že jsi svobodná bytost a můžeš si dělat, co se ti zlíbí. Sama víš, co jak děláš správně nebo ne a nikdo ti do toho nemusí kecat. Pošli ji k šípku a ať si zamete před vlastním prahem… :andel: Tyhle ty typy, co se neumí starat sami o sebe, ty miluju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 10:32

A co bys komu říkala? 8o Vy snad musíte podávat hlášení, co jste dělali během své nepřítomnosti na pracovišti? A hlavně, ta osoba už určitě roznáší drby zase o někom jiném a tvoje vycházky dávno nikoho nezajímají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama