Kolegyně má nevábný dech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 19:46
Kolegyně má nevábný dech

Žádám o zachování anonymu, pokud není možné, tak smazání tématu, jelikož sem chodí rodina a nechci být s tímto tématem spojovaná.
Nevěděla jsem, kam téma zařadit a nejvhodnější bylo tady do vztahů.
Máme v práci kolegyni, které dennodenně zapáchá z úst, přijde do práce a má takový ten ranní dech :?, nemá absolutně problém na nás mluvit.
Několikrát jsem jí já nebo kolegové nabídli žvýkačku, tu odmítá. :roll:
Pije hodně kávu a po té je dech ještě horší. Moc nejí, dbá na svoji postavu a tím se ten nevábný dech prohlubuje. :nevim:
Paradox je v tom, že jinak o svůj vzhled docela dbá, byla jsem u ní doma, kde by se dalo jíst z podlahy, je velmi pořádná, dokonce i milá, po pracovní stránce s ní všichni vycházíme, je na ni spolehnutí atd.
Je jí 43 let, zuby má na pohled hezké, zda chodí pravidelně k zubaři nevím a žádné závažné zdravotní problémy myslím nemá.
Poradíte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nostress
Extra třída :D 13981 příspěvků 27.11.18 19:49
@Anonymní píše: Žádám o zachování anonymu, pokud není možné, tak smazání tématu, jelikož sem chodí rodina a nechci být s tímto tématem spojovaná.
Máme v práci kolegyni, které dennodenně zapáchá z úst, přijde do práce a má takový ten ranní dech :?, nemá absolutně problém na nás mluvit.
Pije hodně kávu a po té je dech ještě horší. Moc nejí, dbá na svoji postavu a tím se ten nevábný dech prohlubuje. :nevim:
Paradox je v tom, že jinak o svůj vzhled docela dbá, byla jsem u ní doma, kde by se dalo jíst z podlahy, je velmi pořádná, dokonce i milá, po pracovní stránce s ní všichni vycházíme, je na ni spolehnutí atd.
Je jí 43 let, zuby má na pohled hezké, zda chodí pravidelně k zubaři nevím a žádné závažné zdravotní problémy myslím nemá.
Poradíte?

Tady je každá rada drahá. Nevím, jak blízký máte spolu vztah. Pokud jste spíše kamarádky, asi bych jí to nějak kulantně sdělila.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 27.11.18 19:53

Také existuje verze, že je nemocná…ani o tom nemusíte vědět. zuby si pak může čistit jak chce a stejně to nepomůže.

Paola21
Závislačka 3641 příspěvků 27.11.18 19:55

A co chceš radit? Tak když s ní mluvíš, tak stůj dál nebo jí to natvrdo řekni, když se nechytla na tu žvejku.

Kassor
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 27.11.18 19:57
@Anonymní píše: Žádám o zachování anonymu, pokud není možné, tak smazání tématu, jelikož sem chodí rodina a nechci být s tímto tématem spojovaná.
Poradíte?

Pro dobro vsech by bylo fajn, kdyby ji to ten nejblizsi z kolegu jemne rekl… Proste na to nejak navazat v soukromi rec a dloubnout do toho.. Tohle je fakt neprijemny a ja sama nevedomky uhybam nebo poodestoupim od dotycneho… Vadi mi to, natahuje mi z toho… Je to vetsinou u kafaru po ranu, nebo pred obedem…

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 27.11.18 20:06

Může mít potíže s trávením nebo zánět dásní. Člověk sám sebe většinou necítí. Nezbývá, než jí to říct. V soukromí, přátelsky, doplňkově pochválit a polichotit v jinych oblastech, ať z takové konverzace neodchází s negativními emocemi.

PetrBk
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 27.11.18 20:10

Mandle, reflux, vředy…

MartinaIrena
Extra třída :D 10377 příspěvků 27.11.18 20:36

Mě by to teda bylo hloupý jí to vpálit tak do očí. Volila bych určitě diskrétní způsob. Např. anonymní lísteček v zalepené obálce s poštou na její jméno. Samozřejmě napsaný citlivě, s vysvětlením, že je to moc fajn ženská, ujistit ji, že to není myšleno ve zlém a že to pisatel sděluje taky kvůli ní samotné.

Příspěvek upraven 27.11.18 v 20:38

Micaella22
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 27.11.18 20:37

Treba to davno vi, ale proste ji nikdy nic nezabralo tak uz na to kasle… co jako. Ji to je taky treba neprijemny

Taky jedna
Extra třída :D 11937 příspěvků 27.11.18 20:43

Nejspis je na Low carb strave a je v ketoze. To je opravdu nevabny dech.
Hlida si sacharidy? Tzn. neji pecivo, sladke atd.?

kam2
Závislačka 3493 příspěvků 27.11.18 20:59
@Taky jedna píše:
Nejspis je na Low carb strave a je v ketoze. To je opravdu nevabny dech.
Hlida si sacharidy? Tzn. neji pecivo, sladke atd.?

Taky si myslím, že by to mohlo být tím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:28

Není v ketóze, nejí jen sladké, kromě sladkého jí vše, ale málo. Přece kdyby to o sobě věděla, tak by měla pořád v puse žvýkačku, mně to nejde do hlavy.

Dana V
Kecalka 478 příspěvků 27.11.18 21:32

Zkusit ji to diskretne sdelit, nic jineho nepomuze. Ja takhle musela kolegyni rict, ze ji hrozne smrdi nohy, kdyz se pod stolem vyzuje z lodicek :zed:

Annjaschke
Povídálka 18 příspěvků 27.11.18 23:30
Říct říct

Zkuste třeba ty v*le to je nuda, co kdybychom si šly vyčistit zuby :D :D. Dělám si legraci samozřejmě, ale je potřeba to říct, čím dřív tím líp pro vás všechny. My měli v práci kolegyni, která příšerně smrdela potem a věřte, že tak, že když sem šla do patra, kde pracovala, tak sem věděla, že je v práci hned ve dveřích.. všichni to řešili za jejími zády. Tak sem si k ní sedla a prostě ji to řekla. No a bylo, sic se urazila, ale od té doby se aspoň voněla. A nám se ulevilo.

Mazlika
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 28.11.18 00:24

Urcite bych ji to jemne sdělila.
Taky jsem mela kolegyni v praci, ktere zapachalo z úst a i celkove smrdela.
Nakonec jsme ji to řekli, protoze to opravdu bylo neprijemne celému kolektivu.
Neurazila se, samozrejme o tom vedela, rekla, ze s tim nejde moc delat, uz si nepamatuju duvod…
Ale snazila se ten zápach všemožně zmírnit a nakonec se to dalo…
Jen chci rict, ze mi připadla atmosféra v praci uvolnenejsi, kdyz jsme s ni o tom promluvili…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >