Reklama

Kolegyně mě za zády pomlouvají

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 17:42
Kolegyně mě za zády pomlouvají

Ahoj :) chci se vypovídat, az se stydím jaké mam kolegyně „kamarádky“. naprosto jsem se rozcilila. Jsme v práci 3 a stridame se. Za mesic koncim a dozvěděla jsem se, ze me kolegyně pomlouvaji. Jedna taky zkousela se mnou pomlouvat tu další, kdyz udělala nějakou hloupost nebo si vymyslela kraviny.
No musí to se mnou jeste chvíli vydrzet.
Nepomaham jim…
Což je absolutní blbost nebot vždy kdyz potřebovaly vyměnit smenu apod, tak jsem ji z 97%vzala.
Opravuji jejich chyby a kdyz neví, vždy jim poradim.
Jednou jsem i musela zrušit narozeninovou oslavu dcery, protoze jedna zvracela a další byla mimo. Ale kdyz me je blbe, tak jsem si nedovolila při každé ryme volat, jako ony..
Vždy jsem o nich mluvila v dobrem.
Poučila jsem se a uz nebudu tak blba.
Mam sto chuti poslední smenu udelat nejaky bordel.
Zažily jste taky neco podobného?
Opravdu jsem netušila, ze ženy dokazi byt tak hnusne :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

boball
Echt Kelišová 9362 příspěvků 09.01.17 17:44

V každém kolektivu se kolegové pomlouvají navzájem. Asi ještě moc dlouho nepracuješ :mrgreen:

Uživatel je onlineJanasas
Kelišová 5127 příspěvků 09.01.17 17:45

Já si myslím prostě klasika. 3 holky, slečny, ženy..
Já toto zažila od děství a znám víc názorů, že tři ženské se nemohou přátelit, bez pomluv… Časem se dvě jakoby spojí proti jedné- myslím, že za zády ji pomlouvají

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 17:47

My když se sejdeme všechny 4 sousedky tak se nemáme o čem bavit… když jedna z nás chybí tak se nám huba nezastaví :mrgreen:
hej to je fakt všude :-) neber si to osobně ;)

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 09.01.17 17:47

Klasickej holcici kolektiv ;)

Nikody
Kecalka 190 příspěvků 09.01.17 17:47
@Anonymní píše:
Ahoj :) chci se vypovídat, az se stydím jaké mam kolegyně „kamarádky“. naprosto jsem se rozcilila. Jsme v práci 3 a stridame se. Za mesic koncim a dozvěděla jsem se, ze me kolegyně pomlouvaji. Jedna taky zkousela se mnou pomlouvat tu další, kdyz udělala nějakou hloupost nebo si vymyslela kraviny.
No musí to se mnou jeste chvíli vydrzet.
Nepomaham jim…
Což je absolutní blbost nebot vždy kdyz potřebovaly vyměnit smenu apod, tak jsem ji z 97%vzala.
Opravuji jejich chyby a kdyz neví, vždy jim poradim.
Jednou jsem i musela zrušit narozeninovou oslavu dcery, protoze jedna zvracela a další byla mimo. Ale kdyz me je blbe, tak jsem si nedovolila při každé ryme volat, jako ony..
Vždy jsem o nich mluvila v dobrem.
Poučila jsem se a uz nebudu tak blba.
Mam sto chuti poslední smenu udelat nejaky bordel.
Zažily jste taky neco podobného?
Opravdu jsem netušila, ze ženy dokazi byt tak hnusne :pocitac:

Ženský jsou prostě slepice… já to nezažila, ale mám kamarádky z obchodů, butiků, apod. a tam to jede na plné čáře a zároveň jsoj všechny neeejlepší kámošky

nonina
Závislačka 4027 příspěvků 09.01.17 17:48

Bohužel to je takový folklor, pomlouvat toho, který právě není přítomen. A navíc, ještě pokud je tím člověkem, někdo, kdo se vymyká - u Tebe ta vstřícnost a snaha pomoci.
Mám za sebou hustější věc, kterou nakonec museli řešit nadřízení (šlo o stupňovanou šikanu) a mám klid. U Tebe bych to už asi neřešila, ony budou pomlouvat dál a jak odejdeš, tak ještě chvíli taky, než příjde někdo nový, nová záliba.
Kašli na ně, jsou to husy.

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 09.01.17 17:52

Zazila jsem taky, te mrse jsem to vratila slohnutim flashky s dulezityma dokumentama. u me to ale byla uz trochu sikana. na zacatku desna kamoska a pak se z ni vyklubal takovej hnus.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 09.01.17 17:55

Tak tohle je fakt všude :D

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 09.01.17 18:06
@Doe_Jane píše:
My když se sejdeme všechny 4 sousedky tak se nemáme o čem bavit… když jedna z nás chybí tak se nám huba nezastaví :mrgreen:
hej to je fakt všude :-) neber si to osobně ;)

To se máš čím chlubit. :? To nemáte děti, nebo co? :roll: ;)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 18:07
@WaIl píše:
To se máš čím chlubit. :? To nemáte děti, nebo co? :roll: ;)
:mrgreen: no právě že máme přece… :lol:

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 09.01.17 18:09
@Doe_Jane píše: :mrgreen: no právě že máme přece… :lol:

Tak pomlouvejte ty svoje. :mrgreen:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 18:12
@WaIl píše:
Tak pomlouvejte ty svoje. :mrgreen:

pomlouváme všechny i svoje :D… ber to celé s rezervou, o kom se nemluví, ten nežije :kytka:

Gosi
Kelišová 5492 příspěvků 09.01.17 18:14

Jako problém bych viděla pokud by tě pomlouvaly před vedením… nepříjemné, že si vymýšlí, ale osobně bych teda raděj byla na chybu upozorněna, než aby jí za mě někdo opravoval… :nevim:

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 09.01.17 18:36

Ženský kolektiv, no. Slepičárna na n-tou.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama