Kolegyně mi přebrala přítele a teď pomlouvá

28
12.6.17 19:12

Kolegyně mi přebrala přítele a teď pomlouvá

Před časem mi kolegyně přebrala přítele. Sice jsme měli nějaké neshody, protože nepracoval a flákal se doma, ale to jí přece nedává na nic takového právo. Brzy otěhotněla, myslím si že naschvál a odešla na mateřskou, takže jsem ji aspoň neměla na očích :pocitac: Od prvního je ale zpátky, jelikož ex je samozřejmě stále doma, tak si vzal rodičovskou on. A začala ostatním vykládat jak je úžasný, že se dokáže postarat sám o dítě atd. Já jsem samozřejmě ta hrozná, která po něm pořád chtěla, aby chodil do práce, i když nemusel, protože měl peněz dost :cert: Nejhorší ovšem je, že jí někteří přitakávají, dokonce i jeden doposud sympatický kolega o kterém jsem si myslela, že je pracovitý, tak prohlásil, že pokud by měl dost peněz, tak by do práce nechodil, to mě naprosto šokovalo. Jsem tím úplně znechucená. A to jak se bývalý stará o dítě si nedokážu vůbec představit, vždyť celé dny proseděl u počítače, to musí být něco strašného, vždyť jaký v něm vůbec to dítě může mít vzor, na to by se měla zaměřit snad i sociálka :think:
Mám sto chutí podat výpověď, ale přece nezahodím kariéru, kterou si tu po dlouhou dobu buduju, jenže ona mě před ostatníma vykresluje jako fúrii, která tomu chudákovi nadala chvíli klidu :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

968
12.6.17 19:14

Jsi furie. Zij vlastni zivot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2059
12.6.17 19:14

@luzia Ty jo, být tebou bych to opravdu přestala řešit. Možná bude dobré tu práci změnit nebo si najít psychologa. Připadáš mi hodně zahořklá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9794
12.6.17 19:20

@luzia Je potreba smirit a vyrovnat se s tim, ze dal prednost jine zene a zalozil s ni rodinu. Predpokladam, ze je to uz minimalne 9 mesicu a stale te to zere. Chapu, ze je to tezke, ale kdyz to byl takovy „hajzl“ a nemakacenko, jak popisujes, proc pro neho truchlit, ze jo?
Mas pritele? Nebo jsi po celou dobu sama? Jsi spokojena s zivotem, jaky ted zijes? Podle toho, jak pises, asi ne. A o tom to je. Az budes spokojena sama se sebou, budes i jim prat tu trochu stesti, co maji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4183
12.6.17 19:21

Kdybych měla dost peněz, tak do práce taky nechodím, alespoň do té, která je od-do a s nějakým šéfem.. Myslím, že teď ti to může být jedno, co z jejich dítěte vyroste - to je už jejich problém. Maximálně bych kolegyni řekla, něco ve stylu „že jí moc gratuluješ, k jejímu úlovku“ a ať si ho užije, že ty máš na lepšího"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 19:21

A ty jsi naprdla, protoze ma to, co jsi chtela ty ;). Tveho chlapa, dite a dokonce kolem ni a decka lita. Prestan byt zahorkla (viz. ta socialka), hod to za hlavu a zij. Podle sveho.

edit-tve diskuze o nem jsou epic. Gratuluji chlapovi, ze se zbavil megery, ktera mu urcovala, co ma a nema delat, resila obleceni a kontrolovala, co dela na kompu ve volnu atd.

Příspěvek upraven 12.06.17 v 19:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4629
12.6.17 19:22

Jo, jsi furie a řešis cizi stesti tak, ze chces volat socialku :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14878
12.6.17 19:24

No předně ona by ti ho neprebrala, kdyby on sám nechtěl tak nedělej jako kdyby ti ho ukradla. Sám šel za jinou. A pak proč řešíš jak oni žijou, ať se třeba postaví na hlavu, no ne? Ty si žij svůj život, měj se ráda, rozmazluj se a tyhle 2 pusť z hlavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
12.6.17 19:26

Kdybych mela penez dost, tak taky nechodim do normalni prace. Asi te pomlouvaji stejne jako ty pomlouvas je. Proc je resis? Davno spolu nejste. Muze ti byt fuk, jak vychovava svoje dite. A byt tebou, z prace odejdu. Jelikoz se svym pristupem se v tom budes placat furt a uprimne, chces takhle zit?

• Nahlásit
  • Citovat
28

O toho lenocha už mi nejde, jde mi o to, pro kolik lidí je přijatelný vzorec, že pokud nemusím, tak sedím na zadku a flákám se… myslela jsem si, že většina lidí si chce vybudovat nějaké postavení, ale vidím, že ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11468
@luzia píše:
Před časem mi kolegyně přebrala přítele. Sice jsme měli nějaké neshody, protože nepracoval a flákal se doma, ale to jí přece nedává na nic takového právo. Brzy otěhotněla, myslím si že naschvál a odešla na mateřskou, takže jsem ji aspoň neměla na očích :pocitac: Od prvního je ale zpátky, jelikož ex je samozřejmě stále doma, tak si vzal rodičovskou on. A začala ostatním vykládat jak je úžasný, že se dokáže postarat sám o dítě atd. Já jsem samozřejmě ta hrozná, která po něm pořád chtěla, aby chodil do práce, i když nemusel, protože měl peněz dost :cert: Nejhorší ovšem je, že jí někteří přitakávají, dokonce i jeden doposud sympatický kolega o kterém jsem si myslela, že je pracovitý, tak prohlásil, že pokud by měl dost peněz, tak by do práce nechodil, to mě naprosto šokovalo. Jsem tím úplně znechucená. A to jak se bývalý stará o dítě si nedokážu vůbec představit, vždyť celé dny proseděl u počítače, to musí být něco strašného, vždyť jaký v něm vůbec to dítě může mít vzor, na to by se měla zaměřit snad i sociálka :think:
Mám sto chutí podat výpověď, ale přece nezahodím kariéru, kterou si tu po dlouhou dobu buduju, jenže ona mě před ostatníma vykresluje jako fúrii, která tomu chudákovi nadala chvíli klidu :pocitac:

vykašli se na to, přeci ti to za to nestojí, myslím tvé myšlenky..Je v životě jedno kdo o kom, co povídá, pravda vyjde vždy najevo…Trápíš se kvůli jiným plkům, ty mi byly vždy u zádele, já vím, že někdo to nedokáže, ale dýchalo by se ti líp, když by jsi si upoutala svoji mysl, třeba na své děti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
12.6.17 19:28

Mně by nevadilo mít doma schopného partnera a nevzdávat se tím pádem své kariéry…ale to je vedlejší. Působíš dost zatrpkle, ani ti nebudu doporučovat, abys to „nechala plavat“, protože to evidentně nedokážeš. To změň raději místo. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine

No tak pokud jí to vyhovuje :nevim: A on jinak má nějaké peníze bokem, že nepracoval? Neřeš je a žij svůj spokojený život, holt si někteří lidé nesednou ;)
A jestli chceš klid, tak se usměj a „omylem“ pusť nějakou jeho zvykovou perlu. „Víš, to je super, že se o vás stále tak krásně stará a stále ještě nesplachuje? To musí být nepříjemné přijít pak domů…“ Nebo tak něco, jsem utahaná, mám mizernou fantazii.

• Citovat
  • Upravit
14878
@luzia píše:
O toho lenocha už mi nejde, jde mi o to, pro kolik lidí je přijatelný vzorec, že pokud nemusím, tak sedím na zadku a flákám se… myslela jsem si, že většina lidí si chce vybudovat nějaké postavení, ale vidím, že ne…

8o ty máš dost. Za mě můžu říct, že dokud je nezivim ze své výplaty nebo ze svých daní tak je mi to šumafuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 19:29
@luzia píše:
O toho lenocha už mi nejde, jde mi o to, pro kolik lidí je přijatelný vzorec, že pokud nemusím, tak sedím na zadku a flákám se… myslela jsem si, že většina lidí si chce vybudovat nějaké postavení, ale vidím, že ne…

Vetsine lidi je totiz u zadku, co delaji ostatni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama