Reklama

Kolegyně v práci - nepříjemný pocit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:34
Kolegyne v praci-neprijemny pocit

Dobrý večer, z důvodu vztahových citlivých situaci prosím o zachování anonymity.
Pracuji v nejmenované firmě několik let, je to výrobní podnik, ale nepracují ve výrobě.
Po mě za pár let nastoupila kolegyně, takže jsme na určitě pozici tam dvě.
Než nastoupila, bylo mezi lidmi vše ok.Ona to umí dobře s lidma, je vychytralá, někdy vycuranek..to tady nebudu rozepisovat.Je pomlouvacna, to mi říkala i paní, která dělá ve výrobě. Neni mi příjemné s ní spolupracovat, neboť za zády pomlouvá a zesměšňuje, člověk to vycítí a vidí na jejím chování a na výrazech lidí z výroby.
Vybodla bych se na to, ale mezi těmi lidmi musím fungovat.
Přemýšlím, že bych z toho důvodu ukončila pracovní poměr.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:47

Nikdo jaký máte názor? :( Zakladatelka

Uživatel je onlineTwixinka
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 4 inzeráty 09.08.18 20:53

Kdyz nespecifikujes dotaz,tak asi nikdo reagovat nebude :nevim: ja jsem treba z toho,co jsi napsala pouze usoudila,ze se potrebujes vypovidat :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:55

@Twixinka vyzpovídat a přečíst názor ostatních.zakl.

rokris
Kelišová 5745 příspěvků 09.08.18 20:59

Taky moc nevidím otázku. Myslím, že to zná z práce každý. Všude je něco nebo někdo. Buď vyměníš práci nebo kolrgyni nějak překousneš. Záleží na tom, co je pro Tebe důležitější.

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 09.08.18 21:02

A nekdy se k tobe neco doneslo? Jako ze te pomlouva? Nekdy je dobry na ferovku prijit k tomu cloveku a zeptat se ho, o co jde. Co ma za problem atd.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 21:02

@rokris nikdo neřekne ona te pomlouvá,zesměš­ňuje.Clovek to vycítí a vidí.Jsem tam pak za magora.

Pandemie
Kecalka 103 příspěvků 09.08.18 21:05

Vzhledem k tomu, ze vtahy a problemy na pracovisti prilis nespecifikujete, reknu vam, ze typ takovehoto pomlouvacneho a neprijemneho cloveka se najde vsude. Nemuzete si to spolu vyrikat? Je to dlouhodobe nebo se jedna o neco, co se zacalo dit az ted? Bude pro vas jednoduche najit si jinou praci za stejne platove ohodnoceni?

rokris
Kelišová 5745 příspěvků 09.08.18 21:06
@Anonymní píše:
@rokris nikdo neřekne ona te pomlouvá,zesměš­ňuje.Clovek to vycítí a vidí.Jsem tam pak za magora.

Chápu. Tak záleží na tom, jestli za to ta práce stojí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 21:08

@Verun83 tam ti to nikdo neřekne.Pani z výroby viděla i jak se baví s těma nejvetsima drbnama a už ji taky nic neříká,neboť z ní má taky pocit,že není diskrétní.
Jednou jsem ji přistihla,když jsem jí něco řekla,jak jen co jsem odešla a tím místem se vracela zpět,jak už o mě něco říká,jedné drbne z firmy.
Jo,kdysi jsem jí řekla,to bylo v zimě,že mi není dobré,bolí v krku,atd..Jak jsem šla pak za ní,tak se mě jedna z výroby zeptala: už marodis?
Jak to věděla půl hodiny po tom,co jsem to první řekla jenom té kolegyni a nikomu jinému? :think:

Pandemie
Kecalka 103 příspěvků 09.08.18 21:08

Zesmesnuje jen vas nebo i ostatni?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 21:10

@Pandemie vyříkat to nejde,mlžila by,že o mě nic neříká a jak sem na to přišla.Jenze člověk není slepý a umí to i vycitit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 21:12

@Pandemie co mi říkala ta paní z výroby,tak i ji,jestli ostatní nevím,ale mě už taky zacala říkat o jedné z výroby,jak je taková a maková.

Uju
Kelišová 6515 příspěvků 09.08.18 21:13

Chápu tě, s takovouto potvorou (slušně v psáno se pracuje špatně) ,ale já bych na ni hodila bobek. Já tedy pracuji jako dělnice a vždy jsem si myslela, že náš kolektiv je +- fajn, až do procitnutí. No, práce je na jednu směnu, s šéfem jsem za dobře, ne úplně nejhůř placená, takže jsem to kousla a jsem tam dál a až asi na 4lidi se držím toho, že s nikým ani o počasí. Je pravda, že první půl rok jsem to taky nesla nic moc,ale teď už jsem se nějak otrkala a nevadí mi to i když už tam taková spokojenost není, pořád mi to za ten flek stojí.

Jinak jsou lidi co mají být v povaze prostě falešný mrchy s tím se nic nenadělá. časem procitnou i ostatní a nebudou dávat jejím pomluvám takovou váhu, jak se teď zdá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 21:14

@rokris jako mě se ta práce dařila,ale od té doby co jsem tam za magora já,tak dělám chyby.A ti lidi za vama nepřijdou a neřeknou ona o vás povídala..a teď si povídáme o vás my.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama