Kolik Barbie panenek (lega, hraček celkově) děti mají? (3- 7 let)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2092 příspěvků 26.02.17 17:16
Kolik Barbie panenek (lega, hraček celkově) děti mají? (3- 7 let)

Ahoj, probírám půdu a napadlo mně, kolik vlastně teď děti mají hraček?
Já měla cca 14 Barbín a 2 Keny :lol:

Lega jsme měli jednu plnou krabici, ale žádnou větší kolekci, žádné piráty, hrad nebo tak. Prostě mix kostičky a k tomu menší kolekce. Lego bylo myslím jen na vánoce, případně na narozeniny ty menší kolekce. Barbíny byly častěji.

s těmito hračkami + kostky a pokojíky jsem si hrávala nejvíc. pak jsme měli jednu plnou menší tesco igelitku věci z kindervajíčka.

Vlastní pokojík jsem nikdy neměla, z velkých hraček jsem měla jen kočárek, u babičky pak kuchyňku. Pak už jsem začala dostávat kolo a mobil, ale to až když jsem byla starší, a kolik mi bylo, to nevím… Hodne panenek jsem měla těch klasických „Nán“…asi šest, to už podle mně vůbec mezi dtmi nefrčí. Ze společenských her jsme měli člověče, skládání korálků, kvarteta a všechno možné…

ale když jsem viděla ty své barbíny z osmdesátek, tak použítelné pro další generace už nejsou. Těch dvacet let se na nich podepsalo :lol:

Co vaše děti, kolik mají hraček…? a regulujete? a jaým způsobem?

A ještě něco - máte nějaké hračky, které jim kupovat nechcete? Proč?

Jak to mají děti teď? :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 17:27

Dcera (bylo ji 6) ma jednu Barbinu, dve vetsi panenky (animatorky). Maji se synem dost dupla (velkou zoo, ruzne sady - hasice, ted taky lego friends, city a juniors), maji hodne vlacku (drevene, brio a dalsi sady), maji spolecne s mladsim kuchynku s nadobim. Jeden maly domecek pro panenky, trochu nabytku. Maji hodne knizek.. Ja to hodne omezuju.. na kvalitni hracky. Lego a drevene vlackodrahy planuju schovat i pro dalsi generaci) :-)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 17:34

Moje dítě má snad všechno, nejde to moc regulovat máme hodně přátel, rodiny, každý něco kupuje, někteří i mimo narozeniny apod. Všeho se snažím postupně zbavovat a peníze mu pak posílám na stavebko. Nechávám jen lego, auta, knihy

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2092 příspěvků 26.02.17 17:35

Jo a souhlasím, že jsem zjistila, že i lego po mně a kostky jsou v pohodě, lego se dá dokonce i kombinovat.

Panenky jsem taky schovávala, ale přežijí, jak to tak vidím, pouze oblečky. a to ještě jen některé:) Lego vydrží vše.

@Any11 any a proč má holčička tu barbie jen jednu? to nechtěla do teď žádnou? Kamarádky dcera si s bárbínami hrála právě tak cca do těch šesti, pak už je tolik nechtěla

dajka.11
Kecalka 440 příspěvků 26.02.17 17:49

Dcera bude mit 5let ma jednoho kena zbytky lega kostek takovy mix 2 panenky 1 kocarek pejska flopy plysaky knizky a takove ty drobne hravky z kinderka no tridi si to sama treba jednou za pul roku s cim si nehraje sup do pytle a na pudu zatim nema svuj pokoj ale uz se na tom pracuje takze az bude mit pokojik tak ji tam hezky treba na policky poskladam vsechno ????

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 17:51

@Niemeyer Ne, ona o to nestala.. ted si prala od Jeziska morskou pannu, tak jsem koupila Barbie.. aby teda jednu mela :-) i oblecky, stejne ji to moc nebere :)

jojo, myslim, ze lego je fakt skoda prodat, kdyz to vydrzi :-) nastesti se mne okoli pta, co maji koupit, takze si to ridit muzu :)

dajka.11
Kecalka 440 příspěvků 26.02.17 17:52

Jinak ty spolecenske hry nepocitam ty mam schovane any nepostracela : ckovece kvarteto cerneho petra soubor her

sinnerman
Povídálka 38 příspěvků 26.02.17 18:18

Lego bude mit dite po mne, mam schovanou krabici jak Dupla, tak toho klasickeho, stale v perfektnim stavu a kdyztak budeme dokupovat. Barbie jsem mela jednu, moje mladsi sestra taky tak. Osobne nemam tento typ hotovych hracek rada a dite by je muselo vylozene chtit, sama od sebe je kupovat nebudu. Radeji investuju do vic typu Lega, stavebnic, zviratek. Jedna krabice nebo truhla hracek bohate staci, verim, ze si ma dite naucit vyhrat i s ruznymi predmety, co se doma vali, je to daleko vetsi sranda a taky si muzeme spolecne vyrabet z papiru, rulicek, latek, vicek, na Pinterestu je toho pozehnane, urcite zkusim vyrobit nejaky ten sensory board… na vytvarnych potrebach a knizkach naopak setrit nehodlam vubec, uz peclive vybiram, co vsechno prijde do detske knihovnicky a co budeme mit za pohadky na dvd.

Kelsey
Hvězda diskuse 44753 příspěvků 26.02.17 18:20

2 dcery a syn, hracek, Barbin hromada, co se aut tyka uz by jsme do trhu mohli, ale oni se tak stridave vraci ke vsemu. Prubezne si hraji se vsim. My mame tri detske pokoje, nejstarsi uz ma takove spis pro vetsi v pokoji spolecenske hry atd., vedle u mladsi maji obchod a nejaky hrad pro princezny a u syna tam je vylozene jeste takova detska herna. Oni se tak prubezne mezi pokoji navstevuji, hraji si.
Ne nereguluji jim hracky, pouze vyhodim ty co nejsou uz pouzitelne (takove ty soucastky kinder hracek).

Me nejvic mrzi, ze vsechny nase kinder hracky co byly za nas jsme rozdali a nenechala jsem to pro sve, ty hrochy, tucnaky atd.to bylo pekne. Nebo otec nam vozil v 90r. Barbiny z Nemecka, bohuzel aj ty jsme nekomu darovali skoda.

Bábrdl
Generální žvanilka 21360 příspěvků 26.02.17 18:24

Milion. :zed:
Nemůžu se udržet, do toho rodina…
Barbíny raději nepočítám, lega na kila, do toho nějaké ty Fur Real Friends a další drahé kraviny. Dokonce nějaké RC modely :zed:

Vím, že je to špatně. Vím, že si pak nebude vážit věcí. Vím, vím. :zed:

Moise
Hvězda diskuse 36423 příspěvků 26.02.17 18:35

My toho máme taky spousta - dcera 4 roky duplo (jednu největší sadu a nějakých 20 menších :oops:), dřevěnou kuchyňku, pokladnu a asi milion pastelek a fix a různých věcí na tvoření, tím se zabaví nejlíp. Pořád sedí u stolku a stříhá, lepí a maluje :mrgreen: Hodně používáme stojací tabuli z ikei. Pak má kočárek, který vytáhne jednou za měsíc a cca 20 plyšáků, se kterými si hraje taky hodně. Panenku jednu (leží v postýlce už od vánoc :lol: ), barbínu žádnou :mrgreen:

Barbíny mám schované po sobě, měla jsem jich hodně, použitelné a pěkné stále jsou, ale malá o ně zájem žádný nejeví. Naši mi pro ně jezdili do Německa :mrgreen:

Plus teda velkou sbírku dětských knížek, po synovi ještě doplňujeme o nové..

Se starším mají dohromady oblíbené zažehlovací korálky a společenské hry, nejradši ty od Albi.. a Kouzelné čtení.

To jsou takové stálice, jinak když vidím, že něco dlouho leží a nebaví, tak schovávám, zkouším to třeba po měsíci, jestli se ujme a když ne, tak to putuje dál.. snažím se nic neschovávat a když už, tak jen drobnosti na památku :)

S duplem si staví s dcerou i starší syn, i když ten už má dávno „velké“ lego, tak se ho určitě zbavovat nebudeme. Je to vděčná hračka. Ale zas že bych ji musela schovávat pro vnoučata, to asi taky ne :mrgreen:

No a starší kila lega, malých modelů i velkých bruderů :roll: :mrgreen:

Hobitka
Závislačka 3488 příspěvků 26.02.17 18:58

Dcera 4,5 (neumi si hrat sama) - jednu panenku a jednu Barbie - nezaujalo, kouzelna tuzka ALBI - kdyz prilezitostne pujcim, vydrzi u toho chvili sama, stavebnice SEVA, MAGFORMERS - celkem bavi, ale rozhodne ne denne, hromada knizek - uzijeme denne, nuzky, lepidlo, barevne papiry a dalsi tvurci blbosti - denne

Syn 2,5 (umi si dokonce i pohrat) - vlackodraha, bedna auticek - s temi si hraje dost, kostky drevene - sklada rad, detske naradi - uzije, autodraha - uzije, knizky - denne

Oba dohromady - bedna DUPLA (vsehochut, za leta se nastradalo tak 10kg) - casto hrane, stavebnice PIN BRICKS - bavi oba

Z nasledujiciho sem tam kus mame, ale neuzijem (zatim stale nezaujalo) - puzzle, nadobicko a nejake detske „jidlo“, spolecenske hry, pexeso, asi jeste neco, co uz jsem dlouho ani nezkousela nabidnout

Pastelky - moc neuzijem

Markéta80
Hvězda diskuse 40006 příspěvků 26.02.17 19:15

@Niemeyer hraček má každý hodně, malá podědila po nejstarším veškeré lego duplo. Toho je šíleně+ dostala i holčičí a staví si každý den :lol:. barbie má je jednu a zatim nezájem, má mimino babyborn a tuhle http://kohoutcentrum.cz/…ko-princezna , má hodně poníků to jí baví hodně :palec:, plyšáků má taky hodně a tablet ten dostává vždy po obědě at je chvíli v klidu a odpočívá :mrgreen:. manžel vždy řekne že už žádné hračky že nejsme hračkářství :mrgreen:. Výběr hraček necháváme na ní. ted má plastelínu což jí taky baví a hodně puzzle ;) a v dubnu má svátek a v květnu hned narozeniny :mrgreen: a prý obě psí slečny jsou taky její, normálně si je přivlastnila :mrgreen: tak to jsou v tom případě nejdražší hračky :mrgreen:

Michalka80
Kelišová 5612 příspěvků 26.02.17 19:26

Starsi dcerka (5) miluje hrani přīběhů s panenkami a různými figurkami, takže má 12 Bárbín, 1 Kena, milion malinkatých panenek, různé figurky ( Ariel, Triton, Elsa, Anna) a divadelka (oblíbené je magnetické divadlo Popelka od Detoa). Když nemá hračky po ruce, tak je klidně modrý kolíček na pradlo máma, modrý táta, bilý mimi a už jede nějaký přiběh, na co sofistikované hračky ;) taky se ráda stará o panenky miminka, takže má baby annabell, baby born, plus další tři miminka a stíhá se starat o všechny :D
mladší (2)si nejraději hraje s kostkama, legem, vláčkama, je spíš asi technický typ a narozdíl od starší se umí zabavit i sama

Sofie92
Závislačka 3129 příspěvků 26.02.17 19:28

Syn 4 roky má milion hraček - 8 traktorů Bruder, nakladače, odtahovku, mix pluh, valniky, další,,zapojo­vaky"vše bruder, vaporizra, velocitraxe, lego má duplo velkou krabici, menší lego velkou krabici, 6 krabic ikea kdr je všechno možné od aut Spiderman co střílí pavučinu až po kuličkovou dráhu, dřevěné koleje, obri autodrahu, že v pokoji nemůžeme ani chodit a 80 aut hotwheels a dráhy k tomu a kamion ktomu a docilila jsem pouze toho, že si žádné hračky neváží vše má rozbité! Stvu sama sebe, ale vždycky si reknu to by se mu líbilo a to taky a je to.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >