Kolik bot mají Vaši předškoláci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Niobara
Nováček 4 příspěvky 03.04.19 11:52
Kolik bot mají Vaši předškoláci?

Ahoj milé maminky, prosím Vás, mohly byste mi napsat kolik a jaké typy mají Vaši předškoláci (hlavně chlapci) bot? Nevím proč, ale neustále bojuji s botami pro mého šestiletého syna… má v podstatě dvoje boty teď na jaro. Jedny jsou takové celoroční uzavřené kožené na suchý zip, a druhé jsou plátěné kecky, které ale má převážně na cvičení v tělocvičně. Ale říkám si, že by měl mít třeba ještě nějaké další venkovní boty… Prosím, mohly byste mi poradit, jaké boty Vaši chlapci nosí? Takováhle blbina mě neskutečně trápí… :-))) Moc děkuji a přeji jen to nejlepší. :palec: :* :) :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lucenka
Hvězda diskuse 35653 příspěvků 03.04.19 11:55

Kluk míval na jaro bačkory do školky, jedny tenisky, gumáky. Teď je mu 8 a má jenom tenisky a sandály :mrgreen:

Inge
Extra třída :D 10971 příspěvků 03.04.19 11:59

Mam dceru a ma jedny kožené boticky na vše, pak backory a piškoty na tanecky. Až se dostaneme někdy do obchodu, koupíme sandály. Kdyby bylo nejhůř, dostane dočasně kotníčkové, co nosila v zimě (nejde vyloženě o zimní boty), než koupím nové.

Jo a ve školce ma ještě holinky, nevím ale, jestli nejsou malé, musíme je někdy vyzkoušet :think: .

ka2ka
Extra třída :D 14595 příspěvků 03.04.19 12:01

bačkory do školky, tenisky a gumáky

Niobara
Nováček 4 příspěvky 03.04.19 12:01
Děkuji!

Děkuji mockrát za Vaše příspěvky…to jsem se uklidnila, že celkem nijak výrazně se „botový park“ mého syna neliší! Krásný den! :mavam:

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 03.04.19 12:09

Holiny, backory (ty nenosí), kožené kotníčkové a kecky na pisek. Já kupuji nové až když se staré rozpadnou nebo z nich vyrostou

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9517 příspěvků 03.04.19 12:09

Syn (4 roky) má tenisky co nosí nejčastěji (hlavně na kolo, hřiště, do školky), pak má kožené botky na střídání (ty má spíš na zvlastnejsi události a do města). Pak gumovky, kdyby nějak víc pršelo, jedny bačkory na doma jedny ve školce, na léto dvoje sandály (jedny kožené na běžné nošení, a jedny takové spíš gumové třeba někde k vodě), na zimu dvoje teplé boty (opět jedny co nosí do města, školky, prostě skoro pořád a pak druhé nějaké obyc snehule, když má ty jedny moc mokré nebo třeba na boby). A pak máme haldu takových těch obyc platěných tenisek s různými motivy, ty mu nosí tchyně a moje sestra, protože na ně narazí někde v krámu a koupí mu je protože je nich postavička co se malému zrovna líbí, nebo se jim hodí k nějakému outfitu :roll: ale ty vezme na nohu párkrát a pro mě je to uplne zbytečný nakupování blbin… Každopádně sečteno podtrženo, syn má dohromady víc bot než já a můj chlap dohromady :lol:

Titty
Echt Kelišová 8272 příspěvků 03.04.19 12:12
@Niobara píše:
Děkuji mockrát za Vaše příspěvky…to jsem se uklidnila, že celkem nijak výrazně se „botový park“ mého syna neliší! Krásný den! :mavam:

I my jsme to v tomto věku dětí měli stejné. Jen byl občas problém, když venku pršelo a syn šlápnul do potoka… neměl do vyschnutí bot v čem chodit. Tenisky mu venku hned promokly, v holinách to na delší chození nebylo. Ale zas to se nestávalo často. :D
Ale taky jsem to řešila. :D

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21005 příspěvků 03.04.19 12:24

já měla bot vícero,
vždycky bačkory, gumáky, celoročky, crocsy, dvoje kecky (kdyby jedny zráchal nebo zničil, aby měl jedny do zásoby), a pak v létě sandále a v zimě zimní boty.
Sandále i zimní leckdy taky dvoje.
Ale je fakt, že ty druhý páry „pro sichr“ bývaly často z druhé ruky, za pár korun.

Já si každý rok říkám, že jedny budou stačit, ale neukočíruju to :lol: a stejně koupím, a je fakt, že pak se kolikrát stane, že díkybohu za to, protože pak někam jedeme a náhradní se hodí…a my pořád někam jezdíme :D

Aktuálně má syn (1. třída) bačkory a kecky na tělák ve škole, nadoma crocsy, gumovky, celoročky nepromokavý, kotníčkové kožené a jedny kecky na lítání. Další botky keckovýho typu mám objednané, dorazí do měsíce, a pomálu okoukávám sandále.

Lucynka_v
Stálice 94 příspěvků 11 inzerátů 03.04.19 12:25

Kozene celorocky, sandale, ve skolce se prasi na nikdy neobute holinky. Pak jeste boty do vody, co mel akorat na vode.

Štrample obecná
Kecalka 417 příspěvků 03.04.19 12:29

Tenisky 2× - jedny má trvale ve školce na zahradu - takové odolnější a jetější :mrgreen: , ve druhých normálně chodí.
Bačkory 2× - jedny na doma a jedny do školky.
Holínky máme, ale měla je na sobě možná 2× (teď přemýšlím, že už vlastně možná budou malé) :D

ka2ka
Extra třída :D 14595 příspěvků 03.04.19 12:30
@Anonymní píše:
Kozene celorocky, sandale, ve skolce se prasi na nikdy neobute holinky. Pak jeste boty do vody, co mel akorat na vode.

proč anonym?

Bebuše
Echt Kelišová 8043 příspěvků 03.04.19 12:34

Nosíme všichni BF boty, takze nakup je financně narocný. Mam dvě dcery, obě ve školce.
Jedny nízké celoročky kožené, jedny balerínky, jedny zimní. Sandály na prezutí ve školce a tenisky siťované do tělocvičny. Sandále a tenisky pak nosí v létě ven.
Plus mám pro každou záložní zimní a celoročky z aliexpresu, kdyby cokoli…(reklamace, ztráta, zničení…).

slivovicka
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 03.04.19 12:35

Syn na aktuálně dvoje tenisky, jedny nové a druhé, ve kterých chodil přes zimu hrát fotbal do tělocvičny. Ještě má gumáky a „crocsy“. Přemýšlím ještě o koupi kožených bot a sandálů na léto.

Hoa Mai
Kelišová 6202 příspěvků 18 inzerátů 03.04.19 12:42

@Niobara backory do skolky, backory na doma (kdyby je nahodou chteli, ale nenosi je, takze by nebyly nutne), kozene celorocky, prodysne tenisky na ven (to je nutnost, pri soucasnych teplotach uz se v celorockach zacinaji potit), gumaky a Decathlon cvicky do telocvicny. Takze 6 paru bot, backory na doma a cvicky bochom mohli ozelet.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama