Reklama

Kolik by měla být bt po memstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:32
Kolik by měla být bt po memstruaci?

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak by to mělo být s bt po menstruaci. Měla by klesnout?
Ms jsem dostala sice normálně, ale měla jsem ji hodně slabou a trvala pouze dva dny a teď se mi bt drží na 36,9. Před ms jsem měla bolesti, i teď po ms mám křeče v podbrisku, jsem dost unavená a mám větší apetit. O miminko se nesnazime a nechci si nic namlouvat, ale myslíte ze je možné tehu?

Reklama

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19555 příspěvků 29.09.18 10:47

Možné je všechno. Sestřenici jsem takhle vnukla myšlenku udělat test,protože jí právě bt neklesla. Má krásnou holčičku.
Obecně je to ale individuální. Někomu teplota klesne před příchodem ms,mně třeba až v jejím průběhu,někomu až na konci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:50

takže myslíš ze mám počkat ještě par dni jestli neklesne?

karkarka
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 29.09.18 11:04

A pro si neudelas test?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 11:21

Protože jsem se ještě nedostala do lékárny a chtěla jsem slyšet názor někoho nezaujatého ;)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19555 příspěvků 29.09.18 11:41

Jestli neklesne do pondělí tak bych test asi prubla.

Nikajejenjedna
Povídálka 42 příspěvků 29.09.18 11:47

to by mohlo značit těhu,jedině test a dej vědět :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 12:26

Zkusím a dam vědět, dekujuu

Pejsacek_2017
Nováček 2 příspěvky 29.09.18 19:57

Ahoj, mohla bych se zeptat jak to s BT je? Musí se měřit každý den ve stejnou hodinu? Mění se teplota během dne hodně? Nikdy jsem si nemerila a chtěla bych více info
Dekuju předem :)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19555 příspěvků 29.09.18 20:03

@Pejsacek_2017 musí se měřit v pokud možno stejných podmínkách. Takže pokud možno ve stejnou dobu,po podobné době spánku. Je to bazální, základní teplota,takže se musí měřit ještě v posteli,po vzbuzení. Během dne se zvyšuje. Nejnižší a nejstabilnější je právě ráno,mezi 5-7 h cca.
 www.merenibt.xf.cz

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >