Kolik by měla být bt po menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:32
Kolik by měla být bt po memstruaci?

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak by to mělo být s bt po menstruaci. Měla by klesnout?
Ms jsem dostala sice normálně, ale měla jsem ji hodně slabou a trvala pouze dva dny a teď se mi bt drží na 36,9. Před ms jsem měla bolesti, i teď po ms mám křeče v podbrisku, jsem dost unavená a mám větší apetit. O miminko se nesnazime a nechci si nic namlouvat, ale myslíte ze je možné tehu?

Reakce:
andelka83
Generální žvanilka 20198 příspěvků 29.09.18 10:47

Možné je všechno. Sestřenici jsem takhle vnukla myšlenku udělat test,protože jí právě bt neklesla. Má krásnou holčičku.
Obecně je to ale individuální. Někomu teplota klesne před příchodem ms,mně třeba až v jejím průběhu,někomu až na konci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:50

takže myslíš ze mám počkat ještě par dni jestli neklesne?

karkarka
Závislačka 2862 příspěvků 29.09.18 11:04

A pro si neudelas test?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 11:21

Protože jsem se ještě nedostala do lékárny a chtěla jsem slyšet názor někoho nezaujatého ;)

andelka83
Generální žvanilka 20198 příspěvků 29.09.18 11:41

Jestli neklesne do pondělí tak bych test asi prubla.

Nikajejenjedna
Stálice 94 příspěvků 29.09.18 11:47

to by mohlo značit těhu,jedině test a dej vědět :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 12:26

Zkusím a dam vědět, dekujuu

Pejsacek_2017
Nováček 5 příspěvků 29.09.18 19:57

Ahoj, mohla bych se zeptat jak to s BT je? Musí se měřit každý den ve stejnou hodinu? Mění se teplota během dne hodně? Nikdy jsem si nemerila a chtěla bych více info
Dekuju předem :)

andelka83
Generální žvanilka 20198 příspěvků 29.09.18 20:03

@Pejsacek_2017 musí se měřit v pokud možno stejných podmínkách. Takže pokud možno ve stejnou dobu,po podobné době spánku. Je to bazální, základní teplota,takže se musí měřit ještě v posteli,po vzbuzení. Během dne se zvyšuje. Nejnižší a nejstabilnější je právě ráno,mezi 5-7 h cca.
 www.merenibt.xf.cz

Potwora
Nováček 1 příspěvek 26.10.18 22:52

Holky mam dotaz, podstoupila jsem ET (embrya zavedeny ve stari 72hodin a 21.DC) a bazalni teplota se uz zhruba 15 dni drzi v rozmezi 37,2-37,5 rano a kolem 37,7 vecer. Merim si ji pravidelne uz vice jak pul roku a vzdy mi den pred menstruaci klesla na 36,5. Ted jsem zacala krvacet 16. den po transferu, ale krvaceni je divne… Myslite, ze by se embrya mohla zavrtat az po delsi dobe a tim padem, ze by hcg nebylo prukazne v krvi? Byla jsem na gynde 17. den po transferu, krev odebirali v poledne, kdy uz jsem mela vypite 3 litry vody.
Osobne si myslim, ze to opravdu nevyslo, ale porad ve me hloda myslenka, ze co kdyby… :think:

karkarka
Závislačka 2862 příspěvků 27.10.18 07:04

@Potwora ted si zacala krvacet 16.den po transferu a na krvi si byla 17. den po transferu? Jaka byla hodnota hcg? Mnozstvi vypite vody na to nemá vliv. Aha,uz to vidim,ze asi negativni.tak to bohužel určitě nevyšlo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >