Kolik byste dali za použitou autosedačku?

1587
30.12.20 17:38

Kolik byste dali za použitou autosedačku?

Zcela nedůležité, nezávažné téma… ;)

V místní fb skupince někdo inzeruje použitou autosedačku (vajíčko) za 2500. Prý je ve stavu „sem tam škrábanec“,původní cena přes 5 tisic. Připadá vám to taky řádově přestřelené?

(budu se zbavovat vajíčka, pravda, po třech dětech, a přemýšlela jsem, jestli si ji někdo vezme za odvoz, anebo to mám rovnou vyhodit…)

(ano, je to diskuse úplně nedulezita, já vím :D l

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.12.20 17:39

@Platanka Určitě nevyhazovat, je strašně moc maminek, co za ní budou moc rády. :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
1952
30.12.20 17:45

Za 2500kč už je kvalitní nová, takže bych do toho nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4940
30.12.20 17:45

Urcite nevyhazuj. Maminka v nouzi bude rada i za sedacku po trech detech. To vajicko kdyz stalo nove pres 5tis, starsi by mohlo se prodar za ty 2,5 si myslim. Teoreticky muze byt jesre v zaruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4021
30.12.20 17:47

Takhle se to nedá říct. Pokud je to kvalitní autosedačka kupovaná nová, používaná chvíli, nebouraná a má pouze lehké estetické vady (škrábanec na rukojeti je hned), tak mi ta cena přijde adekvátní. Pokud je to starší autosedačka z levné trojkombinace, adekvátní cena to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
30.12.20 17:48

@Platanka
Nedokazu rict, jestli je 2500Kc prestrelene. Treba ji za tuto cenu pani proda, treba bude muset cenu snizit. Dulezite napr. je, jaka je to znacka, jak je stara atd. Ja vzdy rikam, ze kazde zbozi ma sveho kupce, ale je potreba prozkoumat dopredu trh a nabidnout konkurenceschopnou cenu, pripadne cenu snizit.
Zkus vasi sedacku nabidnout za nejakou zajimavou cenu nebo za odvoz (dle stavu, znacky apod).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6869
30.12.20 17:50

Urcite se da prodat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19582
30.12.20 17:52

Všichni odborníci vždy radí, že autosedačku z druhé ruky nebrat ani zadarmo, jelikož nikdy nemáš jistotu, že nebyla bouraná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 18:03

Kupovali jsme vždy velmi kvalitní autosedačky. Ano, ty bývají dost drahé. Sedačku hned co je po vajíčku, jsme prodali za více jak poloviční cenu nové. Ano, umím si představit vajíčko za 5000,– Kč prodávat za 2500,– Kč. Dělali jsme to stejně. Vždy se prodalo ještě ten den. Vždy bylo ještě v záruce, nebourané, jsem nekuřáci. Vždy šlo o osobní předání. Vždy koupil hned první zájemce a minimálně 20 jich čekalo v řadě.

• Citovat
  • Nahlásit
475
30.12.20 18:09

Treba my pouzivali vajicko jen sedm mesicu, bylo kvalitni, drahe, ze špičky testu a nevidim duvod, proc bych sedacku v zaruce mela prodavat za petinu ceny. Me se to teda fakt netýká, vedeli jsm, ze vyuzijeme pro dalsi dite, ale pani to muze mit stejne.
To prece nelze srovnavat s nekym, kdo ma vajicko po x detech a jeste ho třeba kupoval nekde za litr. Takže debatovat, jestli cena pani neni prestrelena bez dalsich detailu fakt nejde. Vajicko bych kazdopadne jen tak nevyhazovala, i kdyby nekomu melo poslouzit jen doma, furt lepsi nez ho hodit do kontejneru, nebo ho pak zkus vyswapovat za neco dobrého třeba :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
30.12.20 18:15

Tak pokud je kvalitni a po jednom diteti tak cena je OK. Po 3 detech bych ji ale nechtela ani zadarmo promin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
739
30.12.20 18:20

Nechtěla bych ji ani zadarmo. Maximálně od dobré kamarádky. Víš že nebyla bourána?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22697
30.12.20 18:22

Ja nic. Stejne jako nekupuju pouzite boty (hadry klidne), nekoupila bych pouzivanou autosedacku, prijde mi to prilis riskantni. Kocarek bych koupila sekacovy klidne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1629
30.12.20 18:25

Po třech dětech ani nahodou, ta musí vypadat. Mne je osobně obecně proti srsti kupovat starou použitou věc za poloviční cenu, když v obchodech bývají na nové slevy i těch 50% klidne. Leda by ta sedačka byla jako nová v top stavu, nejnovější model a v trvající zaruce a s uctenkou samozřejmě, ale osklivou poničenou poskrabanou za tolik bych vazne nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6374
30.12.20 18:32

@Platanka vajíčko můžeš darovat třeba na přikrmování, takhle to někdo používá. Ale asi bych odstranila všechny pásy, aby někoho nenapadlo ji používat, jestli se jedná o něco staršího. K té z druhé ruky, těžko říct, když nevíme o jakou značku se jedná. Ano, sedačky by se z druhé ruky kupovat neměly, jenže ne každý má takové možnosti… Je to těžké, no. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat