Kolik čaje a umělého mléka pro 10 denní mimčo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Josefinamala
Nováček 2 příspěvky 17.08.18 09:18
Kolik čaje a umělého mléka pro 10 denní mimčo?

Holky jen tak informačně kolik vypijí bo vypila vaše miminka ml v 10 dnech umělého mléka +čaje? Jsem prvorodička a ještě furt v tom lítám a bojim se abych něco nepo*rala :roll: :think: děkuji za odpovědi a rady

Reakce:

j-p
Extra třída :D 11719 příspěvků 17.08.18 09:21

@Josefinamala :) i když jste na UM tak miminko nepotřebuje tak malé čaj.Zatizis mu ledviny.My máme 4.měsíce a čaj ani vodu nechce.Takže jen mlíko. ;)

j-p
Extra třída :D 11719 příspěvků 17.08.18 09:22

@Josefinamala :) vypil asi každé 3.hodiny těch 60 a postupně 90 .Měl pořád hlad.

Janli
Kelišová 5737 příspěvků 9 inzerátů 17.08.18 09:23

čaj nedávej vůbec a mléko dle tabule na UM, později podle potřeby…

stinga
Závislačka 3817 příspěvků 6 inzerátů 17.08.18 09:27

@Josefinamala žádný čaj není potřeba ani žádoucí

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 17.08.18 09:48

V 10 dnech mi holka pila tak kolem 80 ml? :think: Přesně si nepamatuju. Ale 3 hodiny nevydržela, dávala jsem tak za 2-2,5 hodiny a nechala vypít, kolik chce. Nabízela jsem vodu, ale to moc nechtěla v tomhle věku a asi je pravda, že to ani není potřeba. Pít čaj nebo tu vodu začala až později.

lucynka25
Kelišová 7435 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 14:13

stačí UM a kolik to se poraď s lékařem + je to snad i na krabici.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >