Kolik čaje může najednou vypít měsíční miminko?

Anonymní
5.2.20 02:32

Kolik čaje může najednou vypít měsíční miminko?

Ahojky maminky,
mám měsíční miminko, už od narození jsme na UM, teď momentálně ji dávám vždy po 3 hodinách 90ml UM. Občas se stává že má po tom ještě hlad nebo třeba hodinku před dalším krmením ho má také, dávám ji heřmánkový čaj pro kojence od 1 týdne od Hipp. Sáček se vyluhuje ve 200ml vody a to pak přeleju do láhve a dám jí to. Kolik ho může takhle najednou vypít? Ona by pila snad dokud láhev nebude prázdná tak ji vždy po chvilce čaj vezmu aby ho nevymlaskla celí. Máte to někdo podobně? Děkuji za odpovědi ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

588
5.2.20 03:18

A proč by mělo měsíční miminko pít čaj? :zed: je to miminko, má pít mléko a je jedno jestli UM nebo MM. Tak jí prostě zvyšte dávku. Ty tabulky jsou jen orientační.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7163
5.2.20 04:10

Čaj takový prcek vůbec nepotřebuje. Zvyš dávku UM, když to nestačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
5.2.20 04:20

To musi byt troll.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
742
5.2.20 05:59
@Anonymní píše:
Ahojky maminky,
mám měsíční miminko, už od narození jsme na UM, teď momentálně ji dávám vždy po 3 hodinách 90ml UM. Občas se stává že má po tom ještě hlad nebo třeba hodinku před dalším krmením ho má také, dávám ji heřmánkový čaj pro kojence od 1 týdne od Hipp. Sáček se vyluhuje ve 200ml vody a to pak přeleju do láhve a dám jí to. Kolik ho může takhle najednou vypít? Ona by pila snad dokud láhev nebude prázdná tak ji vždy po chvilce čaj vezmu aby ho nevymlaskla celí. Máte to někdo podobně? Děkuji za odpovědi ????

Ahoj, mne doktorka take rikala, at davam caj nebo vodu, ale detem nechutnala, tak hsem davala UM, dokud nebuli najedeni. Ale celkove jedli trochu mensi davky. Takze ja bych dala UM a na ten caj se zeptala doktorky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1674
5.2.20 06:28

Až do doby podávání příkrmů (obvykle do 6 měsíců věku) nepotřebuje kojenec k mateřskému či kojeneckému mléku žádné další tekutiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5748
5.2.20 06:39

Já plně kojenému díteti dávala taky čaj, teď ho baba nechce, co má příkrmy :cert: a byla schopná vypít 120ml, někdy jen 30. Dostávala ho, když jsem se někde zdržela, aby vydržela než dojdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5511
5.2.20 07:28

Caj neni potreba, kor ted v zime. Kdyby bylo parny leto, tak dejme, ale ani tak neni potreba. Staci s tekutinama (caj, voda) zacit s prikrmama ;) jen dej vic UM klidne, kasli na tabulky, mozna chce vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14425
5.2.20 07:37

Čaj vůbec dělat nemusíš, když má hlad, tak zvyš dávku um.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12251
5.2.20 07:41

Na hlad dáváš čaj :zed: asi nebudeš z nejchytřejších, miminko žádný čaj nepotřebuje a na hlad je mléko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3647
5.2.20 07:52

Já jsem u prvního uzkostne žádný čaj nedávala. Zpětně si říkám že jsem to předháněla a třeba by mu ten fenyklový čaj pomohl na bříško. Tchýně říkala že jí dítě pilo celou lahvičku i po kojení. Má pět dětí a všichni žijí. Já bych příště dávala třeba kolem 30 a 40 ml ale asi ne na hlad. Zkus dávat mlíčko dřív já jsem dávala po 2 a půl hodinách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11904
5.2.20 07:54

Vodu ani čaj miminko nepotřebuje
Moje kojena starší dcera „cuchla“ poprvé k vodě až někdy v 7.mesici k prikrmu.
Zbytečně se zaplacava něčím, co mu nic nedá. Radši přidej UM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 08:24

Já si teda myslím, že miminka žádné čaje vůbec nepotřebuji :nevim: já je začala podávat až s prvnima prikrmama, ale začal je stejně pořádně pít až kolem roku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama