Kolik času potřebujete na orgasmus

Anonymní
5.12.19 11:31

Kolik času potřebujete na orgasmus

Ahoj holky, otázka do diskuze, KOLIK průměrně času potřebujete k dosažení vlastního orgasmu?
Můj předešlý partner se mi věnoval a potřebovala jsem asi 10minut většinou orálního sexu. Můj současný partner má jiné techniky, ale asi čeká, že bouchnu hned :cert:.
Tak se ptám, jak to máte vy, jak dlouho potřebujete stimulovat. Chápu, že záleží na náladě a okolnostech, ale tak průměrně. Je mi jasné, že musím tomu svého současnému ukázat, co potřebuji. To není můj dotaz.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1027
5.12.19 11:36

Ahoj, při orálním sexu taky těch 10minut +-. Vaginální nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22367
5.12.19 11:37

Když si to dělám sama nebo mám sex se ženou, tak pár minutek, s muži se většinou neudělám, ale je mi to s nimi příjemné, velmi příjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1805
5.12.19 11:38

U orálu v průměru do 10ti minut (+ -) u sexu, když jde vše dobře, do 5ti minut :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 11:39

S expartnerem tak minuta když moc, tam fungovala vzájemná chemie a přesně věděl, jak na mě. S manželem je to do pět, max těch deset minut libovolným způsobem.

• Citovat
  • Nahlásit
613
5.12.19 11:42

Sama klitorálně 4-10 minut. S partnerem při styku výjimečně. Ale vždy na konci styku. Většinou to začíná, ale nestihnu se udělat. S partnerem prsty 1-10 minut. Často mám přitom i mokrej orgasmus. Orálně mě to nebaví, je to jen takové šimrání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63216
5.12.19 11:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky, otázka do diskuze, KOLIK průměrně času potřebujete k dosažení vlastního orgasmu?
Můj předešlý partner se mi věnoval a potřebovala jsem asi 10minut většinou orálního sexu. Můj současný partner má jiné techniky, ale asi čeká, že bouchnu hned :cert:.
Tak se ptám, jak to máte vy, jak dlouho potřebujete stimulovat. Chápu, že záleží na náladě a okolnostech, ale tak průměrně. Je mi jasné, že musím tomu svého současnému ukázat, co potřebuji. To není můj dotaz.

tak to záleží na partnerovi, na jeho šikovnosti, míře přitažlivosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 11:54

Můžu trochu oživit diskuzi?? Když máte sex s partnerem dráždivé si klitoris? Nebo dosáhnete orgasmu i bez toho? Já nebo přítel si musí hrát s klitorisem jinak se neudělám :( máte to taky tak někdo? Asi je to normální co? Jinak taky tak do 10 minut nekdy i za 2 min :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5432
5.12.19 12:02
@Anonymní píše:
Můžu trochu oživit diskuzi?? Když máte sex s partnerem dráždivé si klitoris? Nebo dosáhnete orgasmu i bez toho? Já nebo přítel si musí hrát s klitorisem jinak se neudělám :( máte to taky tak někdo? Asi je to normální co? Jinak taky tak do 10 minut nekdy i za 2 min :nevim:

Vždy bez klitorisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 12:05

@Božislava a je to stejný pocit nebo jinačí? Strašně mě to zajímá :think:

• Citovat
  • Nahlásit
22509
5.12.19 12:14
@Anonymní píše:
Můžu trochu oživit diskuzi?? Když máte sex s partnerem dráždivé si klitoris? Nebo dosáhnete orgasmu i bez toho? Já nebo přítel si musí hrát s klitorisem jinak se neudělám :( máte to taky tak někdo? Asi je to normální co? Jinak taky tak do 10 minut nekdy i za 2 min :nevim:

jo, je to naprosto normální. Je to u každé ženy jinak, některým „to jde“ i bez toho a některým prostě ne ;) Není to nic nenormálního,. já to mám podobně jako ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
5.12.19 12:32

Klitoris k orgasmu potřebuji, bez něj se mi to líbí, ale orgasmu nedojdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
5.12.19 12:33

Já asi minutu a zrovna teď jsem ve stavu, kdyby mi stačilo i deset vteřin :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 12:34

Když jsem byla hodně mladá, tak to trvalo dlouho. Teď v pětatřiceti si někdy připadám jak kluk v patnácti. :lol: Manžel zasune a jsem hotová maximálně do půl minuty, dohromady s klitorisem. Většinou se pak udělám ještě jednou, než chlap skončí. Ve dvaceti klidně čtvrt hodiny, nebo vůbec.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 12:38

Tak to zalezi kolikaty…prvni tak dve minuty, druhy do par sekund, treti tak zase tu minutu atd… :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat