Kolik času trávíte s manželem?

46
12.8.15 17:16

Kolik času trávíte s manželem?.

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat kolik času tak odhadem trávíte s manželem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16277
12.8.15 17:21

O samotě nebo jak to je myšleno? Jinak trávíme spolu 5 večerů v týdnu doma, jeden víkendový den celý, druhý buď dělá nebo jedu pryč já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
888
12.8.15 17:22

Tak já nevím, tolik, kolik je možné :) večery v pracovním týdnu a víkendy; samozřejmě dovolené, volné dny… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
CokeLady
12.8.15 17:25

Nevím, jak je to myšleno - jako sami 2 nebo normálně s rodinou?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1779
12.8.15 17:26

Můj dělá kratkej/dlouhej, tzn tak 2-3 večery v tydnu jsem sama, prijede az v noci, kazdej druhej vikend jsem sama. Do práce jezdi kolem poledne, takze dopo jsme spolu. Ve dnech volna jsme spolu, o dovolené taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sunshinegirl
12.8.15 17:32

Kromě hodin, kdy je v práci či na cestě do ní a z ní jsme spolu pořád.

• Citovat
  • Nahlásit
60556
12.8.15 17:34
@vačinka18 píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat kolik času tak odhadem trávíte s manželem?

maximum, co to jde.. někdy 2-3 h týdně, někdy třeba 30 h. Záleží, jak má volno a jak máme každý program.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
12.8.15 17:38

Je to myšleno tak, že si spolu třeba příklad sednete a povídáte, koukáte na tv no prostě jste spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1299
12.8.15 17:40

Pořád co to jde. Jednou za 14 dní od pátku od večera do pondělí do rána.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
12.8.15 17:46

Moc casu ne, protoze ikdyz ma dovolenou jako prave ted, porad neco musi delat. Ale chybi mi to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22512
12.8.15 17:46
@vačinka18 píše:
Je to myšleno tak, že si spolu třeba příklad sednete a povídáte, koukáte na tv no prostě jste spolu.

Většinou ani hodinu týdně. Tenhle týden jsme si to teda trochu vynahradili, pili jsme spolu medovinu a koukali na hvězdy, když děti spaly vedle ve stanu - měli jsme pro sebe asi 2hodiny. Pokud jsme spolu sami, tak většinou děti spí bud vědle v posteli a nebo v bytě a my jsme na dvoře pod okny. Sami dva (aby děti někdo hlídal) jsme spolu nebyli minimálně 3roky :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
888
12.8.15 17:47

@vačinka18: tak bydlíme spolu že jo, takže sedáme společně k večeři (o víkendu ke všem jídlům) popovídáme si kdykoliv jsme spolu, jdem spolu na zmrzku, na procházku (minimálně 1× denně, páč máme pesana)… prostě co to jde a není manžel v práci, jelikož já už vybírám dovolenou a následně nastupuju na mateřskou…

Jsme spolu 13 let, od března manželé a jsme spolu rádi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3984
12.8.15 17:47
@vačinka18 píše:
Je to myšleno tak, že si spolu třeba příklad sednete a povídáte, koukáte na tv no prostě jste spolu.

Tak pokud jde vylozene o sednuti a divani tak skoro kazdy vsedni den od 23 do 1-2 se divame na film pokud nejsme na sluzebkach. Povidame si za pochodu. Po praci se stridame v povinnostech a aktivitach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
12.8.15 17:59

@vačinka18 Tak tři čtyři večery v týdnu, cca každý druhý víkend, všechna dovolená. Zbytek je práce, i když jsme třeba přitom doma, tak není čas si sednout a popovídat si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
12.8.15 18:16

Každé ráno společně snídaně, tři dny v týdnu jsme od šesti večer spolu, povídáme si, koukáme na filmy, jdeme na víno, na procházku. Dva dny v týdnu máme každý nějakou aktivitu, sport, posezení s přáteli každý sám apod. Víkendy si užíváme celé společně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama