Kolik času trávíte s miminkem venku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Xmichaelah
Kecalka 352 příspěvků 10.01.19 17:31
Kolik casu travite s miminkem venku

Maminky kolik casu ted travite s miminkama venku? Mam 8 mesicni dceru a furt dumam, kolik casu je ok. Jsme venku hodinu dopo, po o si da slofika venku a pak jeste jdeme tak na hodinku na prochazku…

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8326 příspěvků 10.01.19 17:40

Mám dceru, teď 6týdnů a jsme venku 2hodiny denně

Anyys
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 10.01.19 18:04

Moje má 3 měsíce a chodíme tak na 2 hodiny, když vyloženě nemrzne

Xmichaelah
Kecalka 352 příspěvků 10.01.19 18:10

Dekuju, ja jsem nad tim ani neuvazovala, ale vcera mne jedna pani zastavila s tim ze jsem furt s chudakem venku a ze bude nemocna 8o

Jana206
Nadpozemská drbna 27862 příspěvků 10.01.19 19:49

Prumerne dve hodiny denně,pokud moc nemrzne a nefouká. Já bych ráda i víc,ale limituji mě povinnosti se staršími dětmi. Neboj,chudakovi to jen prospívá :)

podkolenka12
Povídálka 35 příspěvků 94 inzerátů 10.01.19 22:42

Tak moje dítě je teda určitě chudák :D dnes jsme byli venku 1,5h (sáňkování + nákup), pak spal v kočárku na zahradě 2h, vzbudil se cestou do školy, vyzvedávám staršího sourozence- cesta tam a zpátky další 30min, odpo spal zas venku skoro 1,5 h, večer jsme šli ještě sáňkovat- cca další 1h venku :lol: Malýmu je teda už 20 měs., ale venku je takhle od mala (v létě ještě víc). Nemocný zatím nebyl, s jeho sourozenci jsem to dělala podobně (nejstarší má 7let a ještě neměl antibiotika). Sousedi je také litovali a litují do dnes (i ty starší děti) :mavam:

MelissaMuray
Kecalka 131 příspěvků 11.01.19 22:04

Holky sice mimco teprve budeme mit v cervnu, ale pridam se.. rada bych byla taky pak s mimcem co nejvic venku jak to pujde. Bydlime na vesnici, takze i kvuli tomu budeme porizovat lepsi kocarek do terenu ;) ovsem, pak me tak napadlo - co kdyz mimco nebude chtit byt v kocarku? :nevim: zazila jste to nektera? Da se to proste nak prekonat a zvykne si? :think:

podkolenka12
Povídálka 35 příspěvků 94 inzerátů 11.01.19 22:53

Nezažila jsem, všechny děti hned po propuštění z porodnice spaly v kočárku. Doma spaly jen v noci :) Ale snažila jsem se, abych je dávala do kočárku vždy utahané -naučily se, že je na spaní. Když se vyspaly, vyndavala jsem ven, nebo přetáčela na břicho, aby mohly koukat na cestu… prostě, aby se v něm moc dlouho nenudily.

rozand
Závislačka 4417 příspěvků 11.01.19 23:49

Kazdy den dopoledne cca 1,5 h a nekdy odpoledne nebo vecer kolem 2 h - synovi bude 11 tydnu.

Michelle_M
Závislačka 2726 příspěvků 12.01.19 00:23

@MelissaMuray Zažila, nosila jsem dceru v šátku nebo v nosítku a nachodila jsem toho se psem spoustu, mimčo většinu prospalo :) V kočáře se to zlepšilo, když začala dcera sedět a mohla koukat ven, ve sporťáku pak už neřvala vůbec, ale zase mi v něm nechtěla tolik spát. Nějak to půjde, neboj ;)

Xmichaelah
Kecalka 352 příspěvků 12.01.19 06:45

@MelissaMuray ja teda ne :nevim: nebo spis takhle- od 3.mesice jsem malou vozila na brisku a koukala( ji by ten kocar v leze taky nebavil)… takze jak zacala poradne past, tak cumakovala…

Váš příspěvek
Reklama