Kolik času trávíte u PC (eMimino, FB, instagram, messenger..)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 10:33
Kolik času trávíte u pc (emimino, fb, insta, messenger..)

Ahoj, omlouvám se, že anonym. snad chápete.

anketní oázka je jasná - kolik času denně strávíte u mobilu, tabletu, ntb, pc a kolik mimo něj? můžete se třeba rozepsat konkrétněji?

já teda:

v sedm vstanu, udělám snídani, najím se a čaj popíjím u pc, tam jse tak hodin, poté co mimčo vstane. pak krmím, krmení z flašky um trvá taky tak cca hodinu i s odříhávním, to sem tam mrknu co je nového na fb nebo si přes messenger povídám s kamarádkou, a kontroluju maily. pak jdu uklidit, to mám za půl hodinky, dám prát prádlo a dítě usne a ještě tak hodinu zevluju na soc sítích:/

pak jdeme ven a vrátíme se třeba až na oběd nebo i obědváme venku a to si otevřu messenger v kavárně nebo pro ukrácení cesty tramvají tam a zpět. doma uvařím večeři, vykoupu, pohrajeme si, krmím a uspávám( a přitom koukám zas to ntb). večer přijde manžel a společně večeříme a povídme si a před spaním tak dhodinku až dvě jsem ještě na tetu. strašně se za to stydím…
jak to máte vy?

nejhorší je, že já musím maily kontrolovat a když už u toho sedím… kdybych pc neměla vůbec, bylo b to ok. i mobil. ale já obě věci potřebuju a když tu jsou, tak je to jasný a nevydržím se nekouknout občas

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Zacharova
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 06.03.17 10:40

Jsem asi ještě horší ale já tam hodně hledam recepty, věci na bazarech, návody, zprávy ze sveta, atd.Ale to už je jedno na co tam člověk kouká je to hrůza no, ale člověk už to bere jako samozřejmost… :oops:

hehehe
Extra třída :D 11552 příspěvků 06.03.17 10:43

Mnohem více než bych chtěla… Hlavně emimino, to je zlo! :cert: Jsem doma na MD, PC mám zapnutý v podstatě celé dopoledne a i kousek odpoledne, odbíhám od něj dělat vše co potřebuji. Je to strašná droga… :roll:

Fakt ti jedno krmení trvá hodinu? 8o

Kriss Tina
Kelišová 5514 příspěvků 06.03.17 10:46

Ja na pocitac nechodim prakticky vubec, jenom kdyz potrebuju do online banky :) jinak vsechno delam pres mobil, ale ten prakticky nedam z ruky, v jednom kuse mi nekdo pise, poustim si pisnicky na youtube, hledam recepty pri vareni, objednavam zbozi, nebo poustim malymu videa kdyz potrebuju aby byl chvili v klidu :) ale je pravda, ze me to taky kolikrat stve jak se bez toho clovek pomalu neobejde. Ale zas nadruhou stranu musim rict ze jak sme nekde na dovolenej, na chate, hristi a podobne tak si ani nevzpomenu ze nejakej mobil mam :D

Wjeruška 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 10:48

Já co jsem od ledna doma tak se taky občas i stydím, kolik mi ta technika bere času :roll: když ale odcházím ven tak na 2-4 hod, podle počasí mobil nechávám doma, jinak bych na něj čučela pořád :cert:

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 06.03.17 10:48

Ahojky, jelikož jsem těhotná a jsem sama doma (přerušila jsem školu), tak jsem na PC skoro celý den :? Samozřejmě uvařím, uklidím, vyperu atp., ale pak nemám co dělat, tak brouzdám po netu a zjišťuji si věci o výbavičce, miminku, těhotenství, porodu… Tedy pouze když je chlap v práci… O víkendu a potom, co přijde z práce, tak nejsem na PC/mobilu ani minutu. Nemám ráda čučení do počítače, ale teď jsem pár měsíců v takové blbé situaci, že si nemohu přivydělat na brigádě, mimčo ještě v bříšku, takže se musím nějak zabavit. Je to úmorné :(. Na televizi nekoukám, přijde mě to takové k zblbnutí, to radši čtu články, které mě zajímají. Už aby byl mrňous na světě. Jinak dotykáč nemám, takže na internetu jsem opravdu jen když jsem sama, abych si zkrátila den.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 06.03.17 10:53

Tak různě…chodím jen na emimino, občas něco hledám na netu (zanedbatelně). Musím pracovat s emaily a na emimino chodím během mailování, v průměru strávím na pc/telefonu 3 hoďky, většinou méně, chodím na net průběžně, od rána do večera třeba 6 krát na 20-30minut.
Někdy celý den vůbec. Někdy hoďku. Průběžně se věnuji domácnosti a odpoledne dětem (od 16:00-20:00), ale s dětmi se věnujem s mužem, někdy vyřizuji maily a telefony i odpolčo či večer…
Pokud narážíš na závislost, za mě ne. :mavam:

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 06.03.17 10:54

Jak kdy, je den, kdy PC zapnu na 10 minut a je den, kdy jsem tady i 2 hodiny :zed: Ale většinou to není tak, že bych u toho seděla. Ale něco dělám, kouknu, zase pokračuju. Ale na facebooku jen komumikuju, to jsou minuty, co tam strávím, na víc ho nepoužívám. Pak nějaké zpravodajství a tak. Nejvíc mi žere emimino :oops: Ale ona začne zahrada, jaro, léto, budeme pořád venku a PC bude ležet. Máme jeden na celou rodinu, telefon mám tlačítkový bez internetu a jsem spokojená.

radkka
Generální žvanilka 20642 příspěvků 06.03.17 10:59

Na facebooku, messengeru a dalších komunikačních kanálech jsem na mobilu připojená neustále a obvykle mi pořád někdo píše, ať pracovně nebo manžel, rodina, přátelé. Nicméně to stíhám zároveň s prací. Abych si sedla k PC a jen zevlila, to se mi moc nestává, max hodinu.

Uživatel je onlineSleepy.Monkey
Kecalka 277 příspěvků 06.03.17 11:02

Tak já jsem celkově za den na internetu strávím asi hodinku, max hodinku a půl. Notebook vůbec nezapínám. Skoro vše dělám na telefonu. Skouknu emimino, emaily, kouknu co je nového ve světě a je to. Jinak jsem na RD, věnuji se malému, hraju si ním, poklidim, uvařím a odpoledne jdeme ven. Taky jsme na UM, a když má jen mléko, s odrihnutim jsme hotovi za 15 minut. Když má příkrm, tak to trvá tak 30 minut. Jaktoze tak dlouho krmíš? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 11:04
Pokud narážíš na závislost, za mě ne. :mavam:
:*

ale stejně to chci omezit. blbý je, že já bud si zvyknu chodit na fb a emimino často, nebo vůbec.

a když vůbec, mám zase pocit, že nežiju. potřebovala bych víc přátel, aby každou chvíli někdo přišel na návštěvu :/

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 06.03.17 11:04

Možná 2 hodiny- někdy 2,5 přesně nevím., záleží i jaký je den, někdy je to tak, že jsem celé dopoledne pryč venku, a pak si sem sednu na hodinku, když mám klid od dětí- starší škola, mladší spíš..
Já se za to nestydím.. :mrgreen: jako prostě co dělám ve svém volném času je moje věc :nevim: Jeslti někdo dřív sledoval dvě telenoveli po 45 min denně tak to vyjde nastejno- zabytý čas :mrgreen: ale je to odreagování a určitý kontakt s okolím..
Každopádně je to po chvilkách, určitě to nemyslím tak, že si sednu na 2,5 hodina na PC a děti dělějtče si co chcete.. Když vidím, že si hrají sami, mám svoji práci hotovou, tak si sednu. Když vidím, že manžel má práci na PC do práce v televizi prd, tak si sem sednu..
A závislá si nepřipadám- aspoň si myslím. Když někde jsme tak nejsem nervozní, že neťukám do klávesnice a jsem schopna vydržet třeba 4 dny beznahlednutí na FB meil, atd.

Příspěvek upraven 06.03.17 v 11:07

alenka84
Neúnavná pisatelka 19041 příspěvků 06.03.17 11:07

Já teda anonym nechápu. Já mám počítač puštěnej celej den, ale nesedim u toho pořád, práce mám doma dost, taky s prckem chodíme ven…ale času trávim na netu dost, to přiznám, stejně tak i manžel.

Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 06.03.17 11:25

Co jsem počítala, tak max aktivně hodinku denně na soc. sítí, v pozadí to mám ale zaplé pořád, celkově na PC je to horší. Pracuji z domova (účetnictví a reporty provozoven), takže minimálně 4 hodiny denně to střelí. Naštěstí to dělám tak, že jsem na pc jen když dítko spí..

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 06.03.17 11:38

Máme zásadu, že o víkendu se věnujeme dětem a počítač i mobily vypínáme (nebo ignorujeme :mrgreen: )

přes týden jsem na počítači v práci samozřejmě celý den a vyřizuju kolikrát něco i doma (ale to už méně)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >