Chlapi, kteří si uvědomí své chyby

Anonymní
4.8.20 22:22

Kolik chlapů si uvědomí , ze udělal chybu?

Ahoj, chci se zeptat, s přítelem se po skoro 9 letech rozchazime, pry ke mě nic necítí a taková ta klasika, u nás žádná nevěra, hadky atd. Ja ho miluji, nedokážu si představit jen ze bych sla s jinym mužem, on mi stale tvrdí ze je to normální atd, stale spolu bydlime, on pořád říká jak mu je jedno co dělám, kdy přijdu a tak, jenze ja nekam jdu a hned podezírá ze jsem s někým byla, přitom vi ze ja to v sobe mam jinak :nevim: přestal semnou mluvit, komunikovat, stěžuje si tatinkovi jak je vsechno na prd, zjistila jsem, ze si stěhoval uplne cizímu chlapovi ze se mu pos*al vztah atd, kdyz byl opilí. Chci se zeptat jestli, když se odstehuje je možnost, ze si uvedomoli, ze cítí něco jineho, čili ze me má rád :zed: ja vim nemůžete to vedet, ale jestli tady neni nekdo s podobným příběhem? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.8.20 22:26
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, s přítelem se po skoro 9 letech rozchazime, pry ke mě nic necítí a taková ta klasika, u nás žádná nevěra, hadky atd. Ja ho miluji, nedokážu si představit jen ze bych sla s jinym mužem, on mi stale tvrdí ze je to normální atd, stale spolu bydlime, on pořád říká jak mu je jedno co dělám, kdy přijdu a tak, jenze ja nekam jdu a hned podezírá ze jsem s někým byla, přitom vi ze ja to v sobe mam jinak :nevim: přestal semnou mluvit, komunikovat, stěžuje si tatinkovi jak je vsechno na prd, zjistila jsem, ze si stěhoval uplne cizímu chlapovi ze se mu pos*al vztah atd, kdyz byl opilí. Chci se zeptat jestli, když se odstehuje je možnost, ze si uvedomoli, ze cítí něco jineho, čili ze me má rád :zed: ja vim nemůžete to vedet, ale jestli tady neni nekdo s podobným příběhem? :nevim:

Jeste přidám, ze mame dve malé deti, takze se uvidíme tak nebo tak. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5098
4.8.20 22:38

Říká ti, že je mu jedno co děláš a pak podezírá, že někoho máš. Vsadila bych na to, že někoho má on a je potřeba tě přesvědčit, že si máš někoho najít a ideálně definitivní rozchod hodit na tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
4.8.20 23:15
@Náměsíčná píše: Říká ti, že je mu jedno co děláš a pak podezírá, že někoho máš. Vsadila bych na to, že někoho má on a je potřeba tě přesvědčit, že si máš někoho najít a ideálně definitivní rozchod hodit na tebe.

Přesně tak, a do toho řeči, že se mu pos.ral vztah, čím to tak asi bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7533
4.8.20 23:18
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, s přítelem se po skoro 9 letech rozchazime, pry ke mě nic necítí a taková ta klasika, u nás žádná nevěra, hadky atd. Ja ho miluji, nedokážu si představit jen ze bych sla s jinym mužem, on mi stale tvrdí ze je to normální atd, stale spolu bydlime, on pořád říká jak mu je jedno co dělám, kdy přijdu a tak, jenze ja nekam jdu a hned podezírá ze jsem s někým byla, přitom vi ze ja to v sobe mam jinak :nevim: přestal semnou mluvit, komunikovat, stěžuje si tatinkovi jak je vsechno na prd, zjistila jsem, ze si stěhoval uplne cizímu chlapovi ze se mu pos*al vztah atd, kdyz byl opilí. Chci se zeptat jestli, když se odstehuje je možnost, ze si uvedomoli, ze cítí něco jineho, čili ze me má rád :zed: ja vim nemůžete to vedet, ale jestli tady neni nekdo s podobným příběhem? :nevim:

Hlavně ho nepřesvědčuj, jak moc ho pořád miluješ. Určitě už jsi mu to párkrát řekla, tak stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5463
4.8.20 23:24
@Anonymní píše:
Jeste přidám, ze mame dve malé deti, takze se uvidíme tak nebo tak. :nevim:

Spis kdy ty si uvedomis svou chybu ve vyberu? Myslim, ze on nema dojem, ze chybu udelal a urcite to nikdy neprizna. On s tebou byt nechce, ale s jinou, tak co by priznaval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2870
5.8.20 00:05

Varianty (může platit i více variant současně)
a) jeho osobní krize, deprese nebo něco podobného…
b) podezírá tě z nevěry, nějak jsi se změnila a neví si s tím rady
c) třeba i jen platonicky se zakoukal do jiné
d) vždy byl takový, jen jsi si to nepřipouštěla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
5.8.20 05:22
@Anonymní píše:

Spis to vypada, ze chce pryc a nevi, jak to zaonacit. Jednoho takovyho taky znam, vsude narika, chce pryc, ale rozseknout to, na to kule zatim nenasel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1849
5.8.20 06:34
@Anonymní píše:

Může mít osobní krizi nebo brousí nějakou jinou květinku, co si začala dělat nároky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama