Kolik císařstkých řezů byste podstoupily?

Anonymní
29.5.20 16:50

Kolik cisarskych rezu byste podstoupily?

Ahoj

holky, kolik cisarskych rezu byste byly ochotne podstoupit? Nekdo ma velke obavy uz ze 2 cisaru, nekdo se pousti i do 4. Co myslite, ze je jeste rozumme a zodpovedne cislo? Myslite, ze 4.cisar je jeste v pohode, nebo je to podle vas hazard?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
M-A
685
29.5.20 16:58

Ja teda ani jeden, mela jsem z nej strach jak cert z krize a jsem stastna za svoje dva porody ktere nebyly cisarem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32435
29.5.20 16:58
@Anonymní píše:
Ahojholky, kolik cisarskych rezu byste byly ochotne podstoupit? Nekdo ma velke obavy uz ze 2 cisaru, nekdo se pousti i do 4. Co myslite, ze je jeste rozumme a zodpovedne cislo? Myslite, ze 4.cisar je jeste v pohode, nebo je to podle vas hazard?

doporučuji názor lékaře, nikoli Máni od plotny z EM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52226
29.5.20 17:00

To nejde takhle říct, je tam moc ale. Já měla 3 a ok. Někdo má jeden a už druh je moc velké riziko. A nejlepší byl ten poslední :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4597
29.5.20 17:02
@Anonymní píše:
Ahojholky, kolik cisarskych rezu byste byly ochotne podstoupit? Nekdo ma velke obavy uz ze 2 cisaru, nekdo se pousti i do 4. Co myslite, ze je jeste rozumme a zodpovedne cislo? Myslite, ze 4.cisar je jeste v pohode, nebo je to podle vas hazard?

Tobe je dělají na požádání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3988
29.5.20 17:14

Ani jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10665
29.5.20 17:15

Mam za sebou tri. Nebala jsem se nijak zvlast. Po tretim mi Dr. dalsi SC silne nedoporucil, takze tim se ridim, ale byla tam se mnou pani na 5. SC. Doktor rikal, ze nekdo se hoji tak dobre, ze tam neni problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18799
29.5.20 17:21

Co je to za otázku? Tak asi tolik, kolik je třeba nebo se těsně před rozhodneš, že na něj nepůjdeš a radši umřeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1377
29.5.20 17:34

Ja mam tri sekce. Miminko bych jeste jedno chtela, ale bojim se, tak bohuzel zadne dalsi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.20 17:38

Mám tři a není to žádná rarita. Raději bych teda rodila spodem, ale tak dopadlo to takhle. 4 už ani omylem, moc velké riziko, když má doma člověk 3 malé děti.

• Citovat
  • Nahlásit
3915
29.5.20 17:39

Mám dvě sekce a ok. Kdybych otehotnela, tři mi ještě přijdou ok, ale víc bych se už asi bala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
29.5.20 17:48

Mám za sebou dvě sekce, a i když jsem měla pnutí jít do dalšího dítěte, vzdala jsem to. Nebudu riskovat. Že známe ženy, co mají za sebou i pět císařů „a v pohodě“ je jedna věc, ale faktem zůstává, že je to pořád operace, kdy hrozí velká rizika a komplikace. Rozhodnutí ať zváží každý zodpovědně sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50956
29.5.20 17:53
@Burj Chalifa píše:
doporučuji názor lékaře, nikoli Máni od plotny z EM.

Myslim si, ze jde opet o podklad pro clanek 8).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4640
29.5.20 18:16
@Zumpa píše:
Ani jeden.

U chlapa rozhodne 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
29.5.20 18:24

Zažila jsem paní, co měla 6 x císařský řez a vše v pohodě. Na druhou stranu paní, co měla 1 císařský řez a u druhého porodu, který veden spontánně, následovala ruptura dělohy a dítě zemřelo, děloha odstraněna. Hodně záleží na hojení jizvy na děloze po cís. řezu, rozestupy mezi těhotenstvími, potraty, interupcemi(to vše ovlivňuje umístění placenty a její případné patologie). Mějte napaměti, že je to břišní operace a jako taková sebou nese rizika srůstů a poškození okolních orgánů, zejména močové cesty, příp. střev. Často ženy s věkem čeká i jiná gynekologická operace a není bez rizika operovat v dutině břišní, která např. po vícečetných cís. řezech jeví námky srůstů a anomálií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama