Kolik cm vyrostou ročně vaše děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enmamma
Závislačka 3007 příspěvků 03.08.18 18:31
Kolik cm vyrostou ročně vaše děti?

Maminky, kolik vyrostou cm ročně vaše děti? Chci si poměřit, jak se nám daří srovnat růst našeho kloučka. Máme ho v pěstounské péči necelý půl rok, přesně pět a půl měsíce. Byl týraný, nedávali mu pořádně jíst. Už v kojeňáku asi hodně zlepšili. V únoru jsme si ho brali a měřil 86 cm. Teď má 95 cm, vyrostl tedy 9 cm. Jsou mu 3 roky. Myslíte, že 9 cm je dobrý přírůstek? Snažíme se ho krmit kvalitně - hodně hovězího, hodně ryb, ovoce, zelenina. Jedna maminka tu v jedné mé diskuzi říkala, že udělá její holka ve stejném věku tak 7 cm, ale to by náš kluk udělal 9cmx2 a to se mi zase zdá nějak moc. Co myslíte?

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 03.08.18 18:34

já myslím že 9cm je krásných, ono taky záleží jak byli velcí rodiče jestli má vůbec předpoklady být velký

Enmamma
Závislačka 3007 příspěvků 03.08.18 18:40
@ka2ka píše:
já myslím že 9cm je krásných, ono taky záleží jak byli velcí rodiče jestli má vůbec předpoklady být velký

Já nevím, jak jsou jejich rodiče velcí. Neznáme je. Klouček byl ale když přišel do kojeňáku hodně pod normou, vyhublý, malinký, tak se to snažíme dohnat.

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 03.08.18 18:41

@Enmamma kouknu ti kolik měl ten náš ve třech letech

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 03.08.18 18:44

tak měl 98 cm jeho kamarád o půl roku starší měl o půl hlavy mín

Ornwen
Závislačka 4554 příspěvků 03.08.18 18:55

@Enmamma nam roste o sest az sedm a drzi se na krivce. Takze 9 je super. Je videt, ze mu neco chybelo a dohani to.

Alušáček
Závislačka 3194 příspěvků 03.08.18 19:18

@Enmamma Moje dcera ve třech letech měřila 91cm,teď ji budou 4r a měří asi 98-99cm… Do roka děti vyrostou jednou tolik,do tří myslím ročně 10cm,pak se růst zpomaluje…Myslím,že tvůj chlapeček roste krasne :palec:

Enmamma
Závislačka 3007 příspěvků 03.08.18 19:24
@Alušáček píše:
@Enmamma Moje dcera ve třech letech měřila 91cm,teď ji budou 4r a měří asi 98-99cm… Do roka děti vyrostou jednou tolik,do tří myslím ročně 10cm,pak se růst zpomaluje…Myslím,že tvůj chlapeček roste krasne :palec:

Děkuju. :hug:

Enmamma
Závislačka 3007 příspěvků 03.08.18 19:25

Holky, děkuji za hezké odpovědi. Tak myslíte, že už to náš klouček dohnal? Je 95 cm ve 3 letech v pořádku?

Kejdík
Závislačka 3487 příspěvků 03.08.18 19:30

Náš třtéměř tříletý má cca 95cm (váží 12,5 kilo) Za rok vyrostl 10 cm. Starší měl 105 cm a za rok vyrostl mezi 2 a 3 rokem 15 cm.

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 03.08.18 20:26
@Enmamma píše:
Holky, děkuji za hezké odpovědi. Tak myslíte, že už to náš klouček dohnal? Je 95 cm ve 3 letech v pořádku?

myslím že je to úplně akorát , neboj on to dožene

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >