Kolik cyklů čekat po revizi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
helikopterka
Povídálka 13 příspěvků 22.08.19 20:29
Kolik cyklů čekat po revizi?

Ahoj holky, byla jsem na revizi po svévolném potratu dvojčat v šestým týdnu. Teď mi končí šestinedělí a první menses po revizi mám za sebou. Rádi bychom opět zkoušeli mimčo, ale doktorka mi na prohlídce po 14dnech od revize řekla, že je vše úplně ok, ale že by počkala tři cykly, než to začneme zase zkoušet, jako tě si máme dávat pozor… Zmínila to dvakrát. Jak dlouho jste čekali vy? Nechce se mi si dávat pozor :D :D :D

Je nějak větší šance, že by to opět mohlo špatně dopadnout, když nepočkáme a povede se to hned? Taky se bojím, že mi pak bude doktorka nadávat, když mě na to upozorňovala, i když mám moc hodnou doktorku.

Příspěvek upraven 22.08.19 v 20:34

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
skorotehotna
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 22.08.19 20:30

Taky mi řekli tři cykly, tak jsem cekala tři cykly. Mic teda nechápu, ze jsi za 14 dni ok, mě hcg klesalo měsíc a pul

ugluk
Hvězda diskuse 47614 příspěvků 22.08.19 20:32

Doporučili mi dodržet šestinedělí a nechat proběhnout jednu MS, což se dost často kryje.

helikopterka
Povídálka 13 příspěvků 22.08.19 20:36
@skorotehotna píše:
Taky mi řekli tři cykly, tak jsem cekala tři cykly. Mic teda nechápu, ze jsi za 14 dni ok, mě hcg klesalo měsíc a pul

To nevím, pak mi krev nebrali, myslela jsem tím, jako, že ten zákrok proběhl v pořádku, že je vevnitř vše ok. Že se to stahuje, hojí a tak…

Majinka7
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 22.08.19 20:39

Me doktorka dokonce rekla, ze az po pul roce, revizi jsem mela v 8tt, dodrzeli jsme to, ale mala se povedla az po 2 letech.

Kriss Tina
Extra třída :D 12211 příspěvků 22.08.19 20:50

3 cykly počkej určitě. Když otehotnis dřív riskujes že opět potratis. Je otěhotněla po 3 mesicich po potratu (ale nestihla 3× proběhnout ms) a potratila sem znovu, vyšlo to až napotreti když sme pockali půl roku.

Aspera
Generální žvanilka 22340 příspěvků 22.08.19 20:54

Mě řekli šestinedělí a dvě MS. Po druhé jsme se začali snažit a po třetí se povedlo.

cell
Echt Kelišová 8308 příspěvků 22.08.19 21:00

1. porevizní MS divná, pak jedna ok… a další už nepřišla :andel:

asanUK
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 22.08.19 21:01

Mě řekl doktor po revizi v 11tt ať počkáme tři cykly. V některých zemích (USA, UK…) Říkají hned, že je tzv pohnojeno. Hned po šestinedělí a jednom cyklu jsem otěhotněla a mám doma dvouletou dcerku :kytka:

mau-mau
Závislačka 4338 příspěvků 22.08.19 21:04

My začali po první MS. Nicméně otěhotněla jsem pokaždé za delší dobu. Po dvou potratech jsem jednou donosila a podruhé potratila znovu, byť těhotenství přišlo po cca 8 měsících. Ale vím o holkách, které nečekaly ani tu jednu MS a otěhotněly v tom porevizním cyklu a donosily zdravé dítě. Podle mě to, že někdo otěhotní v prvním nebo druhém cyklu po potratu a potratí znovu, je náhoda a ne důsledek příliš brzkého otěhotnění :nevim: Já jakoby čekala a stejně jsem potratila zas. A teď donosila po 10 měsících. ;) Pokud tělo vyprodukuje ovulaci, brala bych to, že je ready :palec:

helikopterka
Povídálka 13 příspěvků 22.08.19 21:11
@cell píše:
1. porevizní MS divná, pak jedna ok… a další už nepřišla :andel:

Já tu po revizní měla taky divnou, jen dva dny, ale i před tou jsem poznala ovulaci, protože byla dost silná

helikopterka
Povídálka 13 příspěvků 22.08.19 21:15
@asanUK píše:
Mě řekl doktor po revizi v 11tt ať počkáme tři cykly. V některých zemích (USA, UK…) Říkají hned, že je tzv pohnojeno. Hned po šestinedělí a jednom cyklu jsem otěhotněla a mám doma dvouletou dcerku :kytka:

To o tom hnoheni :D :D :D jsem taky slyšela, proto bych tomu chtěla nechat volný průběh.

První tehu jsem šla na revizi ve třetím měsíci pro vrozené vady, druhé tehu v pohodě a teď to samo odešlo. pry to byly dvojčata s jedním obalem nebo co, že to bylo už na začátku špatně založený a přestalo se to i vyvíjet. Podle MS jsem měla být už 9.tyden, ale podle UTZ jsem byla 14 dní jen 6… A pak konec

J_Doe
Závislačka 3419 příspěvků 22.08.19 21:57
@helikopterka píše:
Ahoj holky, byla jsem na revizi po svévolném potratu dvojčat v šestým týdnu. Teď mi končí šestinedělí a první menses po revizi mám za sebou. Rádi bychom opět zkoušeli mimčo, ale doktorka mi na prohlídce po 14dnech od revize řekla, že je vše úplně ok, ale že by počkala tři cykly, než to začneme zase zkoušet, jako tě si máme dávat pozor… Zmínila to dvakrát. Jak dlouho jste čekali vy? Nechce se mi si dávat pozor :D :D :D

Je nějak větší šance, že by to opět mohlo špatně dopadnout, když nepočkáme a povede se to hned? Taky se bojím, že mi pak bude doktorka nadávat, když mě na to upozorňovala, i když mám moc hodnou doktorku.

Příspěvek upraven 22.08.19 v 20:34

Vlítli jsme na to po prvním cyklu (zamlklé v 8tt), a hned úspěch! :palec: A to jsme se předtím snažili třičtvrtě roku.

bobulka88
Kecalka 425 příspěvků 22.08.19 22:27

Mne rekli sestinedeli, vic nic. A protoze informace googlim a hlavne se snazim najit vedecky studie, tak jsem narazila spis na opacne rady, nez tady v CR. Misto sestinedeli jen 14 dni a z nejaky statistiky vyslo, ze tehotenstvi do 3 mesicu po potratu/revizi ma naopak statisticky lepsi sance - vetsi sance na otehotneni a nizsi riziko potratu. Takze ja se samozrejme chytila toho, co mi vyhovuje vic a v tomto pripade na cesky zvyklosti prdim.

Dakryon
Nováček 2 příspěvky 28.08.19 01:41

@helikopterka
Mě dr.po spont. potratu teď z neděle na pondělí řekl, že revize je lepší, že do 2tydnu se dostaví menzes a můžeme se začít snažit. Od neděle jsem byla hospit.na gyn. a do pondělí ráno jsem potratila. Takže nevím jak to je, názory se liší. Mě tehu příznaky odezneli hned v neděli večer, začalo krvácení a bolest v podbřišku. Bylo to hodně rychle…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama