Kolik dáváte na domácnost peněz? ;-)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
208
21.11.21 12:09

Kolik dáváte na domácnost peněz? ;-)

Já 4 000 Kč, dává tu někdo víc? ;-) A to jsem ještě pondělí - pátek pryč, mimo domov, mimo trvalé bydliště. Doma jsem jen většinou o víkendech, ale teď, jak budou Vánoce, budu doma asi skoro 2 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11016
21.11.21 12:11

Mě manželka sebere všechno. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
21.11.21 12:12

A co to znamená „na domácnost“? Co v tom všechno je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10110
21.11.21 12:13
@Cenarius píše:
Mě manželka sebere všechno. :,(

Ontar je na tom hůř, od Novýho roku trvám na tom, aby si ten fluktuant našel druhou práci a byli jsme konečně dvoupříjmová domácnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
21.11.21 12:15

Vzhledem k tomu, že jsme doma 4, tak naše výdaje na domácnost jsou mnohonásobně vyšší. Ty jsi ale vůbec nenapsal, co si pod pojmem peníze na domácnost představuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10398
21.11.21 12:16

Všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2344
21.11.21 12:18
@Zdeněk IV píše:
Já 4 000 Kč, dává tu někdo víc? ;-) A to jsem ještě pondělí - pátek pryč, mimo domov, mimo trvalé bydliště. Doma jsem jen většinou o víkendech, ale teď, jak budou Vánoce, budu doma asi skoro 2 týdny.

Zase ty?
A co to je domácnost, bydlíš sám a stojí tě to čtyřku, nebo bydlíš u maminky a dáváš jí čtyřku, nebo fakt bydlíš s nějakou paní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.21 12:20

Dávám míň. děti se stejně nerady sprchujou a o víkendu je posílám do rodin kamarádů. teda oni je většinou pozvou jen na odpoledne, ale já je šikovně dovedu už před obědem a vyzvednu po večeři. ta nejstarší má navíc ve stejné lavici kamarádku, co nikdy nechce svoji svačinu (nebo ta moje naléhá :nevim:). jako dá se to, akorát to chce trochu plánovat a hledat skulinky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2441
21.11.21 12:20

V tom je i nájem a služby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10110
21.11.21 12:24
@Sedmnactnulajedna píše:
Dávám míň. děti se stejně nerady sprchujou a o víkendu je posílám do rodin kamarádů. teda oni je většinou pozvou jen na odpoledne, ale já je šikovně dovedu už před obědem a vyzvednu po večeři. ta nejstarší má navíc ve stejné lavici kamarádku, co nikdy nechce svoji svačinu (nebo ta moje naléhá :nevim:). jako dá se to, akorát to chce trochu plánovat a hledat skulinky :palec:

Když už to tedy musí být, spláchnou se jednou za týden ve sprcháči i s nádobím. Už aby bylo jaro a období dešťů, nafasují mýdlo s jelenem a hybaj se ošplouchnout na čerstvý vzduch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
21.11.21 12:24

Proto02

Tak je v tom praní a asi jídlo. Ale když tu čtu, že jedna žena sebere chlapovi všechno, tak jsem fakt rád, že jsem se do takové situace nedostal, mám našetřených přes 400 000 Kč a to jsem si našetřil z platu, jako je 17 500 Kč čistého. :-D
Peněz si samozřejmě vážím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
21.11.21 12:26
@Zdeněk IV píše:
Tak je v tom praní a asi jídlo. Ale když tu čtu, že jedna žena sebere chlapovi všechno, tak jsem fakt rád, že jsem se do takové situace nedostal, mám našetřených přes 400 000 Kč a to jsem si našetřil z platu, jako je 17 500 Kč čistého. :-D
Peněz si samozřejmě vážím.

Jenže to nejspíš bydlíš u rodičů, ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4341
21.11.21 12:28
@Zdeněk IV píše:
Peněz si samozřejmě vážím.

zapomněl si napsat, že jsi o víkendu u maminky. Takže jako o klasické domácnosti s partnerkou a s dětmi, nemáš vůbec šajnu. bys je ani neuživil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
895
21.11.21 12:32
@Zdeněk IV píše:

Tolik? Neumíte se trochu uskromnit? Nečekají nás pěkné časy, člověk by měl radši trochu pošetřit do rezervy a pamatovat na zadní vrátka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4418
21.11.21 12:33

4000? To mi stačí sotva na týdeni nákupy jídla 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu