Kolik denne vypijete tekutin?

1249
4.11.19 19:24

kolik denne vypijete tekutin?

Ahoj, kolik denne od rana nez jdete spat vypijete tekutin? ja tak 2,5l magnesky, vypiju klidne pul lahve na jeden zatah, dva caje, a vecer vinko, si dam vyjmecne jeste pullitr coly, o vikendu jeste vicc, jelikoz chodime jist ven, takze neco kolem 3l, prijde mi to silene moc, i mi prijde, ze malo chodim na wc, vecer mam bricho jak balon, rano me budi potreba, ze musim fakt letet, a vycuram toho dost, ale pres den skoro nejdu vubec, kdyz dlouho chodim tak mi otecou kotniky, pry to souvisi se zavodnenim, ted zkousim nejake bylinky na odvodneni tak uvidim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22778
4.11.19 19:32

A co pít jen vodu a ne minerálky a colu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1249
4.11.19 19:35

@pikola magnesku musim kvuli horciku, piji bez bublin, colu si dam jednou za mesic, pri pms, pred cca 2 mesici testy na cukrovku, jaterni, negativni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2340
4.11.19 19:36
@Peggy54 píše:
Ahoj, kolik denne od rana nez jdete spat vypijete tekutin? ja tak 2,5l magnesky, vypiju klidne pul lahve na jeden zatah, dva caje, a vecer vinko, si dam vyjmecne jeste pullitr coly, o vikendu jeste vicc, jelikoz chodime jist ven, takze neco kolem 3l, prijde mi to silene moc, i mi prijde, ze malo chodim na wc, vecer mam bricho jak balon, rano me budi potreba, ze musim fakt letet, a vycuram toho dost, ale pres den skoro nejdu vubec, kdyz dlouho chodim tak mi otecou kotniky, pry to souvisi se zavodnenim, ted zkousim nejake bylinky na odvodneni tak uvidim…

Alko nebo nealko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1249
4.11.19 19:38

@Komsomol vino? alko dve deci, ale ja uz sem nafoukla pred veceri, nez si ho vecer dam :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2340
4.11.19 19:40
@Peggy54 píše:

Piju podle fyzicke aktivity. Pri bezne denn cinnosti okolo 3l. Kdyz sportuju nebo pracuju, hejbu se, tak klidne 5l. Zalezi kolik clovek vypoti. Zadrzujes hodne vody v sobe. Za prve urcite hodne solis nebo konzumujes hodne skryte soli a za druhe lemtas magnesku :zed: magneska se pije tak dve, tri dcl dvakrat tydne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1068
4.11.19 19:42

Ja hrozně málo :oops: Kolem půl, třičtvrtě litru :oops: vím to, snažím se hlídat, ale necítím vůbec potřebu žízně. Přitom můj zdravotní stav přímo vyžaduje zvýšený příjem tekutin, nemůžu to do sebe dotlačit :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
4.11.19 19:45

@PHV mam to uplne stejne :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2260
4.11.19 19:45

3-4l denně nealko, neslazene, bez bublin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1068
4.11.19 19:47

@Zdeni86 je to hrozné, že? Vždycky s úplným odporem vypiju malou skleničku a pak mi je kolikrát šoufl že jsem to do sebe kopla moc rychle :roll: nevím, jak se donutit pít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2340
4.11.19 19:50
@Peggy54 píše:
@Komsomol vino? alko dve deci, ale ja uz sem nafoukla pred veceri, nez si ho vecer dam :nevim:

Tim jak do sebe narves tu magnesku, tak na jednu stranu zvysis prijem horciku ale na druhe strane to neni pomerove se zvednutym prijmem B6 a drasliku. Potom ti dochazi k neharmonii vnitrniho prostredi a zadrzujes vodu. Skryta sul tomu jeste pomuze. Schvalne si spocitej kolik soli v potravinach denne zkonzumujes ;) pak bych zameril jestli mas v poradku stitnou zlazu, ledviny a kardiovaskularni system. Jinak btw banan ma daleko vetsi obsah horciku nez cela magneska ;) nevidim jediny duvod se prolejvat magneskou

Příspěvek upraven 04.11.19 v 19:51

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1249

@Komsomol nene prave ze nesolim skoro vubec, par spetek, zadny bramburky, krekry, nakladanou zeleninu slane syry nejim, sladkosti v male mire, ze si dam dva ctverecky horke cokolady, vyjmecne puding, nebo sladky jogurt, byl mi pred rokem zjistena silene nizka hladina horciku a selenu, magnesku mi primo rekl doktor, ze az 2l, k tomu horcik v podobe vitamiu a rocne nejaka injekce s mineraly, na mereni jsem byla pred mesicem a pry zlepseni, ale ze to jeste chce :nevim: krev az na ten horcik ok, moc taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5611

@PHV Taky jsem to tak měla. Pak jsem zařadila vypití sklenice vždycky ihned po návštěve toalety :mrgreen: :palec: A jak jsem se hned rozpila.

K dotazku. Vypiju toho jak kdy. V práci tak litr vody. Doma taky zhruba litr vody. Každé ráno 300 ml kávy s cca 100ml mléka. O víkendu lenoším, to na pití moc nemyslím :oops:
Piju jen vodu, čaj, a kávu s mlékem. Sladké nápoje téměř nikdy. Teď jsme si akorát včera koupili Kofolu. Asi po roce? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
4.11.19 19:56

@PHV to teda jo. Ja ted teda musim pit stavu, nejak mi vadi cista voda, ale kolikrat si treba v 11 dopo uvedomim, ze jsem se jeste od probuzeni nenapila 8o. Uz jsem si rikala, ze si piti udelam do dvoulitrovy lahve a budu ji mit na ocich a snad nebudu zapominat pit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
4.11.19 19:56

Vypiju asi 500 ml kávy a asi 200 ml vody. Víc ani za Boha :/vůbec nemám pocit žízně, piju jen protože si uvědomuji, že by bylo dobrý asi neco vic než jen káva :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama