Kolik dětí porodila jedna matka za svůj život? Rekord v ČR

25.2.20 10:13

Kolik dětí porodila jedna matka za svůj život? Rekord v ČR

Ahoj,

nemyslím teď, že nejvíce dětí najednou (paterčata), ale průběžně. Vím, že mohla mít třeba trojčata, dvojčata a to se nakupí a může to hodit i dvacet.

Je znám nějaký údaj o rekordním počtu dětí porozených jednou matkou v ČR? Na googlu jsem nic nenašla

Osobně znám jen maminku 11 dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8568
25.2.20 10:14

Já znám jednu, co měla dětí 16. Mazec, byla to ale šílená rodina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
25.2.20 10:17
@Darinka1982 píše:
Ahoj,

nemyslím teď, že nejvíce dětí najednou (paterčata), ale průběžně. Vím, že mohla mít třeba trojčata, dvojčata a to se nakupí a může to hodit i dvacet.

Je znám nějaký údaj o rekordním počtu dětí porozených jednou matkou v ČR? Na googlu jsem nic nenašla

Osobně znám jen maminku 11 dětí.
@arinecka píše:
Já znám jednu, co měla dětí 16. Mazec, byla to ale šílená rodina.

Mám děti ráda, ale z 16 ti dětí by mě šíblo. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 10:21

@Enmamma Já mám 5 dětí a čekám šesté a občas mi z toho hrabe :nevim: :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2867
25.2.20 10:28
@Darinka1982 píše:
@Enmamma Já mám 5 dětí a čekám šesté a občas mi z toho hrabe :nevim: :D :D :D

týý brďo, a mohu se zeptat kolik je nejstaršímu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8568
25.2.20 10:33
@Enmamma píše:
Mám děti ráda, ale z 16 ti dětí by mě šíblo. :lol:

Tak ona to nebyla zrovna matka roku, jediné co dělala, tak ty děti, a pak je rodila :mrgreen: Všechny děti, cca do desátého byly skoro stejný, pak se podoba změnila, jiný otec :mrgreen: Měli od obce dům, který akorát vybydleli, všechno zničili, ničeho si nevážili a furt jen natakovaly ruce. Ani nevím, kde je jim konec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5692
25.2.20 10:35

@Darinka1982 8o 8o jako kočka kotata :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2867
25.2.20 10:48
@arinecka píše:
Tak ona to nebyla zrovna matka roku, jediné co dělala, tak ty děti, a pak je rodila :mrgreen: Všechny děti, cca do desátého byly skoro stejný, pak se podoba změnila, jiný otec :mrgreen: Měli od obce dům, který akorát vybydleli, všechno zničili, ničeho si nevážili a furt jen natakovaly ruce. Ani nevím, kde je jim konec.

no to u nás ve města je jedna slabší rodina a ta má asi 10 dětí, jenže většina těch dětí je mentálně postižená..jejich maminka je přenašečka nějakého špatného genu či co.. :nevim: ale rodí si vesele dál a dál..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
25.2.20 10:53

Bývalá kolegyně měla 5 dětí a teď už tuším zvedli počty na 8, ale jen tím, že jsou věřící a odmítají antikoncepci. Já jsem ráda, že budu mít tři. Každý to dítě bylo vymodlené, na třetí jsem čekala 6 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8568
25.2.20 13:15
@snee píše:
no to u nás ve města je jedna slabší rodina a ta má asi 10 dětí, jenže většina těch dětí je mentálně postižená..jejich maminka je přenašečka nějakého špatného genu či co.. :nevim: ale rodí si vesele dál a dál..

No ty jo 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
25.2.20 14:21

@Ardotka11 …a nebude to tím, že ty děti náhodou chtěli??…to že je věřící nemusí snad hned znamenat že plodí, protože odmítá antikoncepci :zed:… já antinu taky nikdy nepoužívala a dětí máme 5 a kupodivu taky všechny chtěné a vymodlené a plánované a taky se nám zadařilo např. až poté dvou letech snažení :think: :roll:…to že jich máme víc snad hned neznamená, že jsme je sázeli bezhlavě jak Baťa cvičky ;) ;) :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
25.2.20 14:32

Jinak zakladatelko tady na emiminu je jedna mamina tuším že má 13 nebo 14 kousků :palec: já bejt mladší tak bych ještě do jednoho šla :palec: :lol: ale je mi čerstvě 38, jedno dítě po matuře chcete na vysokou, druhé v prvaku na střední třetí v první třídě a doma dva kousky a nejmladšímu je rok, takže věnovat se všem i jednotlivě dá, ale další dítě bych tam prostě kapacitně nenacpala :lol:… aniž bych jiné nešidila :nevim: :lol:… nevím jak to dělají ještě vicedětné maminy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9367
25.2.20 15:12

Holky ty brdo, jak to děláte? Já mám tři, a už teď mám pocit, že se jim nevěnuju tak jak bych chtěla a oni potřebovali 8o a tajně toužím po dalsim :oops: jenže je pravda, že mám dvě práce a muže k ničemu, takže volného času poskrovnu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
25.2.20 15:16
@miluver píše:
@Ardotka11 …a nebude to tím, že ty děti náhodou chtěli??…to že je věřící nemusí snad hned znamenat že plodí, protože odmítá antikoncepci :zed:… já antinu taky nikdy nepoužívala a dětí máme 5 a kupodivu taky všechny chtěné a vymodlené a plánované a taky se nám zadařilo např. až poté dvou letech snažení :think: :roll:…to že jich máme víc snad hned neznamená, že jsme je sázeli bezhlavě jak Baťa cvičky ;) ;) :lol: :lol:

Ale tak to ani nebylo myšleno, jen je to jediný člověk, kterého znám, že má tolik dětí a zrovna si pamatuji, že zmiňovala, proč tomu tak je, nikde jsem nenapsala, že bezhlavě :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.20 09:40
@Ardotka11 píše:
Ale tak to ani nebylo myšleno, jen je to jediný člověk, kterého znám, že má tolik dětí a zrovna si pamatuji, že zmiňovala, proč tomu tak je, nikde jsem nenapsala, že bezhlavě :D

Vůbec nechápu, jak v dnešní době chce někdo dobrovolně deset dětí, to je šílenost a nezodpovědnost. A navíc je to nefér vůči těm dětem, protože rodiče nemají čas se jim dostatečně věnovat, když je jich tolik. Navíc mám zkušenosti, že každá žena s více dětmi, kterou jsem znala, tak je měla jenom proto, aby dostala od státu dávky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama