Kolik dní je vporadku na vynechanou ms u 16 létě dívky ??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MerryEn0010
Povídálka 18 příspěvků 30.08.19 22:40
Kolik dní je vporadku na vynechanou ms u 16 létě dívky ??

Dobrý den chtěla bych se zeptat kolik dni je vporadku na vynechanou ms? Dnes mám spozdeni 2 den.

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 30.08.19 22:44
@MerryEn0010 píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat kolik dni je vporadku na vynechanou ms? Dnes mám spozdeni 2 den.

To se asi takhle říct nedá. Někdo má v 16 ti už pravidelný cyklus jiný ne. Jak dlouhé máš cykly a máš je pořád pravidelně. Neměla jsi teď nějaký stres, nemoc, nebereš ha?

Kriss Tina
Extra třída :D 12144 příspěvků 30.08.19 22:48

To je individuální, někdo to má na den přesně, někdo může mít klidně měsíc, dva zpoždění :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 22:54

U mě klidně 90 dní, ale pravidelný cyklus jsem neměla nikdy a ještě jsem neměla sex, takže u tebe záleží na tom, jestli máš jinak pravidelný cyklus, jestli mělas sex nebo nějaké jine vlivy - nemoc, alkohol, stres, klidně i dovolená. :nevim: Ale za to, že se všude píše, že menstruace je po dvou letech vždy pravidelná bych prerážela ruce a celé mládí mě to stresovalo. Není a nebude, tělo není stroj! Takže pokud nemáš podezření na těhotenství, fakt se tím nenech stresovat a nenech si hned psát hormony od doktora jen proto, aby ti menstruace chodila pravidelně jako hodinky. Pak totiž tělo nefunguje jak má, jenom je nadopované umělými hormony. :roll:

tumpach
Kelišová 6675 příspěvků 30.08.19 23:12

Já v 16 také neměla pravidelnou menstruaci :). Tělo se ještě,,aklimatizuje". Záleží, kdy jsi dostala MS poprvé. :)
Jinak pokud by nepřišla do 14 dnů, požádala bych maminku o návštěvu gynekologie :).

Malaika1234
Kecalka 102 příspěvků 31.08.19 10:32

@MerryEn0010 když koukám na ty diskuze, které jsi všechny založila, tak bych asi řekla, že se prostě bojíš, zda ti MS přijde, nebo ne, tady ti to ale asi nikdo nepoví, test jsi měla negativní, máš normální příznaky, že by MS měla přijít, takže být tebou prostě pár dnů počkám a pokud nedorazí, tak můžeš za doktorem a tam už na tebe kouknou, mít zpoždění pár dnů většinou nic moc neznamená

bobulka88
Kecalka 423 příspěvků 31.08.19 10:45

To snad vis ty, jaky mivas zpozdeni. Ja mivala v tomhle veku cykly 30-75 dni, ale celkem tak 6-7× do roka, cim vice svetla, tim delsi cyklus, takze se mi nekolik let po sobe stalo, ze konec cervna a zacatek zari, prazdniny jsem mela v klidu. Ale ja byla trochu “opozdena”, takze sem se tehotenstvi v 16 bat nemusela. V dospelosti mi to zasadne prislo po tom, co jsem si koupila test a byl negativni, psychika dela hodne.

Kajka9
Kelišová 5753 příspěvků 31.08.19 13:50

@MerryEn0010 je to individuální ale když je zpoždění 14 dní volat k dr…
Já měla strašně nepravidelnou ms od 16let

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 22:27

@Kajka9 A proč volat k dr.? Když má jistotu, že těhotná není, tak do ní doktorka bude píchat hormonální injekce na vyvolání MS jen tak ze srandy? To je podle mě úplně zbytečný. 8o Jako v kdejakým bravíčku pro náctileté se píše, jak musí být MS pravidelná, ale jinak co? Vždyť se to teprve ustaluje, někdo nemá pravidelnou ms nikdy, a navíc to může rozhodit prakticky cokoliv, i ten stres z toho, že má zpoždění. :nevim: To jen ve světě, kdy každá zobe antikoncepci od 14, je umělá menstruace po 28 dnech, jinak hroznej problém. A pak kočka antinu po 15 letech braní vysadí a hrozně se diví, že nejde miminko. A nastává další hormonální smršť v podobě umělého oplodnění. Vítejme ve světe farmaceutického lobby. :roll:

Kajka9
Kelišová 5753 příspěvků 02.09.19 22:42
@Anonymní píše:
@Kajka9 A proč volat k dr.? Když má jistotu, že těhotná není, tak do ní doktorka bude píchat hormonální injekce na vyvolání MS jen tak ze srandy? To je podle mě úplně zbytečný. 8o Jako v kdejakým bravíčku pro náctileté se píše, jak musí být MS pravidelná, ale jinak co? Vždyť se to teprve ustaluje, někdo nemá pravidelnou ms nikdy, a navíc to může rozhodit prakticky cokoliv, i ten stres z toho, že má zpoždění. :nevim: To jen ve světě, kdy každá zobe antikoncepci od 14, je umělá menstruace po 28 dnech, jinak hroznej problém. A pak kočka antinu po 15 letech braní vysadí a hrozně se diví, že nejde miminko. A nastává další hormonální smršť v podobě umělého oplodnění. Vítejme ve světe farmaceutického lobby. :roll:

A co tak třeba pro to aby zkontrolovala jestli je vše v pořádku třeba jestli nemá cystu atd…
Já taky chodila na gyndu když jsme to delší dobu nedostala…
Navíc vyvolavacku může odmítnout ale nevidím důvod proč :nevim:

Kajka9
Kelišová 5753 příspěvků 02.09.19 22:43
@Anonymní píše:
@Kajka9 A proč volat k dr.? Když má jistotu, že těhotná není, tak do ní doktorka bude píchat hormonální injekce na vyvolání MS jen tak ze srandy? To je podle mě úplně zbytečný. 8o Jako v kdejakým bravíčku pro náctileté se píše, jak musí být MS pravidelná, ale jinak co? Vždyť se to teprve ustaluje, někdo nemá pravidelnou ms nikdy, a navíc to může rozhodit prakticky cokoliv, i ten stres z toho, že má zpoždění. :nevim: To jen ve světě, kdy každá zobe antikoncepci od 14, je umělá menstruace po 28 dnech, jinak hroznej problém. A pak kočka antinu po 15 letech braní vysadí a hrozně se diví, že nejde miminko. A nastává další hormonální smršť v podobě umělého oplodnění. Vítejme ve světe farmaceutického lobby. :roll:

Tak já HA brala pouhý rok ani ne pak už nikdy ale zrovna toto bych řešila pokud se to bude opakovat a opakovat pal do budoucna to může být celkem problém

Váš příspěvek
Reklama