Reklama

Kolik dní mi proplatí když jsme nemocná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andys20
Povídálka 28 příspěvků 02.10.18 15:40
Kolik dní mi pro platí když marodim

Ahoj holky doufám že to píšu do správného tématu ????
Jsem od Dubna doma na rizikovém těhotenství než sem šla marodit tak sem měla 17,5dni dovolené do práce se už letos pochoptelně nevrátím a tak by mě zajímalo kolik mi zaměstnanec proplatit dovolené všech 17,5dni nebo mi něco strhne děkuji za odpověď ????

Reklama

Reakce:

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 15:55

Cauky, mel by vsechno proplatit kdyz sis to nevybrala.

nozu
Extra třída :D 11587 příspěvků 02.10.18 16:15

@Andys20 dovolenou si vyčerpej mezi mateřskou a rodičovskou dovolenou. POkud ti mateřská dovolená přesáhne i do příštího roku, budeš mít nárok i na dovolenou z roku 2019. Podle doby buď celou a nebo poměrnou část. Dohledej si starší diskuse, řešilo se to tu hodněkrát.

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2420 příspěvků 02.10.18 16:27

@Andys20 Jsi stále na nemocenské, zaměstnaná, není důvod proč by ti měl zaměstnavatel cokoliv proplácet. Po MD si můžeš podat žádost o čerpání dovolené. Letošní¨dovolená se ti bude krátit o cca 5/12 (za 100 a každých dalších 21 dnů o 1/12). Otázkou je, zda jsi nebyla i během 1-3/2018 nemocná a skutečně odpracovala 60 dnů. Jestli ne, tak ti nárok na dovolenou za kal. rok nemusel vzniknout.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >