Kolik dní mi proplatí když jsme nemocná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andys20
Povídálka 33 příspěvků 02.10.18 15:40
Kolik dní mi pro platí když marodim

Ahoj holky doufám že to píšu do správného tématu ????
Jsem od Dubna doma na rizikovém těhotenství než sem šla marodit tak sem měla 17,5dni dovolené do práce se už letos pochoptelně nevrátím a tak by mě zajímalo kolik mi zaměstnanec proplatit dovolené všech 17,5dni nebo mi něco strhne děkuji za odpověď ????

Reakce:
Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 15:55

Cauky, mel by vsechno proplatit kdyz sis to nevybrala.

nozu
Extra třída :D 11755 příspěvků 02.10.18 16:15

@Andys20 dovolenou si vyčerpej mezi mateřskou a rodičovskou dovolenou. POkud ti mateřská dovolená přesáhne i do příštího roku, budeš mít nárok i na dovolenou z roku 2019. Podle doby buď celou a nebo poměrnou část. Dohledej si starší diskuse, řešilo se to tu hodněkrát.

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 02.10.18 16:27

@Andys20 Jsi stále na nemocenské, zaměstnaná, není důvod proč by ti měl zaměstnavatel cokoliv proplácet. Po MD si můžeš podat žádost o čerpání dovolené. Letošní¨dovolená se ti bude krátit o cca 5/12 (za 100 a každých dalších 21 dnů o 1/12). Otázkou je, zda jsi nebyla i během 1-3/2018 nemocná a skutečně odpracovala 60 dnů. Jestli ne, tak ti nárok na dovolenou za kal. rok nemusel vzniknout.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >