Kolik dní od početí je možné zjistit výsledek testu?

Anonymní
11.7.20 17:11

Kolik dní od početí je možné zjistit výsledek testu?

Zdravím,

Měla bych takový dotaz. Již více než půl roku beru antikoncepci a měsíčky vždy přišly pravidelně. Tento měsíc jsem však vynechala jednu pilulku, nadále jsme však s přítelem používali ochranu. Pouze jednou jsme měli přerušovaný styk. Ve dnech, kdy měla dorazit menstrulace dorazilo pouze špinění a to jen jeden den. Udělala jsem si 11. den po konkrétním přerušovaným styku (v období očekávané menstrulace) test, ale vyšel negativní. Další týden bych měla začít nové platíčko antikoncepce, takže počítám s tím, že menstrulace už nedorazí.

Je možné, že bych byla těhotná? Kolik dní po početí je možné zjistit výsledek?

Předem děkuji za odpovědi. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6484
11.7.20 17:14

Myslim ze tehotna nejsi. A rika se menstruace :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
11.7.20 17:17

Cca 14 dni od styku dříve si myslím, ze ne, ze test vyjde negativní, ale myslím si, ze těhotná nejsi. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12899
11.7.20 18:26

Test zhruba po 14dnech od styku, ale pokud bereš ha jak máš tak máš jen pseudo menstruaci, co je menstrulace nevím. Při ha neni ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
12.7.20 00:17

Ahoj, záleží v jakém týdnu bylo vynechání, ale pokud jste se chránili i jinak, mělo by to být v pořádku. Menstruaci nemusíš na ha dostat, stává se že vynechá. Co já vím tak je to kvůli tomu, že sliznice nedoroste dostatečně. Test má smysl dělat po 14 dnech, spíše 14 dní od toho přerušovaného, protože ten z nich byl nejrizikovější. Ale lepší ho udělat později, pro spolehlivější výsledky, řekla bych. :) Budu držet palce ať to dobře dopadne :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama