Kolik dní po ovulaci vyloučí tt těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mrs.bloud
Kecalka 244 příspěvků 06.01.19 14:37
Kolik dni po ovulaci vylouci tt tehotenstvi?

Holky, dotaz smeruje k vam, co chodite pravidelne na folikulometrii a vite presne kdy mate ovulaci… Ovulaci jsem mela 17 den cyklu a tehdy take bylo snazeni, pak zanet mocaku, takze az do ted nic. Menstruace samozrejme zpozdena, proto se ptam, aktualne dva dny, tt negativni. Mivam pravidelnou 28, maximalne vyjmecne jeden dva dny pozdeji., ale mivam i ovulaci 14DC, takze zpozdeni ocekavam. A ted ten problem - rada bych si na doleceni toho mocaku nasadila cinske bylinky, ale nemaji se brat v tehotenstvi, o miminko se snazime, nechci nic riskovat. Mam pockat do 14 DPO? Nemam dojem, ze jsem tehotna (prazdna prsa, zadne pnuti, ani predmenstruacni), byl by to trosku zazrak ( i kdyz velmi vitany). Navic jsem na dnes mela i sen o menstruaci (mivam casto pred ms). Na netu jsem nenasla jasnou odpoved.

Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21447 příspěvků 06.01.19 14:43

Min 14 dní po ovulaci, ale pokud chceš brát něco co se v těhotenství nesmí, tak bych radši počkala 3 týdny po ovulaci a pak případně začala s bylinkama.

ugluk
Hvězda diskuse 44139 příspěvků 06.01.19 14:55

Chceš-li si být stopro jistá, zajdi si 14 dní po ovulaci na krev. Nebo počkej na MS, její kombinace s negativním testem je taky hodně spolehlivá. Ale obecně těch 14 dní po (jisté) ovulaci už je spolehlivých hodně i na počůrání papírku.

Mrs.bloud
Kecalka 244 příspěvků 06.01.19 15:04

@ugluk No hele jestli dostanu normalni silnou MS, tak to beru tak, ze tehotna nejsem, to bych se utrapila, kdybych mela jeste takhle premyslet:-) Diky, ja pockam radsi tedy do 14DPO, udelam test a objednam se pak gyndu tak nebo tak. Pockam proste no. Ona to asi bude mozna cysta, mela jsem podobne pocity posledne, kdyz jsem to mela…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >