Kolik dní po početí lze vidět plod na ultrazvuku?

Anonymní
13.3.21 11:41

Kolik dní po početí lze vidět plod na ultrazvuku?

Ahoj, v sobotu jsem měla ovulaci a nechraneny styk a v úterý jsem byla na gynekologii - kde mi jen ovulaci potvrdila. Kdyby se zadařilo, viděla by už nějaký plod, dutinku nebo jiné znaky těhotenství po 4 dnech? Vím, že uhnizdovani trvá třeba i 6 dní, ale kamarádka mi říkala, že po 4 dnech by to zkušená gynekokozka určitě poznala… Ale… To mi přijde brzy… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.3.21 11:45

Pěkná blbost, v děloze to je vidět až když už se vylučuje HCG a musí to být v jednotkách 1000. Takhle brzo doktor pozná z jakého vaječníku byla ovulace.

• Citovat
  • Nahlásit
901
13.3.21 11:48

Takhle brzy to fakt nepozná 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30459
13.3.21 11:49
@Anonymní píše:
Ahoj, v sobotu jsem měla ovulaci a nechraneny styk a v úterý jsem byla na gynekologii - kde mi jen ovulaci potvrdila. Kdyby se zadařilo, viděla by už nějaký plod, dutinku nebo jiné znaky těhotenství po 4 dnech? Vím, že uhnizdovani trvá třeba i 6 dní, ale kamarádka mi říkala, že po 4 dnech by to zkušená gynekokozka určitě poznala… Ale… To mi přijde brzy… :think:

Najdi si definici slova plod. Po 4 dnech neuvidí nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
13.3.21 11:54

To je vtip že. 4 dny po ovulaci je ještě ve vejcovodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63050
13.3.21 11:57
@Anonymní píše:
Ahoj, v sobotu jsem měla ovulaci a nechraneny styk a v úterý jsem byla na gynekologii - kde mi jen ovulaci potvrdila. Kdyby se zadařilo, viděla by už nějaký plod, dutinku nebo jiné znaky těhotenství po 4 dnech? Vím, že uhnizdovani trvá třeba i 6 dní, ale kamarádka mi říkala, že po 4 dnech by to zkušená gynekokozka určitě poznala… Ale… To mi přijde brzy… :think:

Nejdřív v 6 týdnu.. Moc spěchás. Po 6 dnech je to nesmysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3758
13.3.21 11:59
@Anonymní píše:

lékař uvidí něco na ultrazvuku tak 3 týdny po početí, když dobře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4288
13.3.21 12:03

Rozhodně ne. Co by měla podle tvé kamarádky vidět, když ani v případě úspěšného oplodnění 4DPO žádný plod neexistuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7538
13.3.21 12:04
@Anonymní píše:

Tvl jeden dotaz do googlu a věděla bys :roll: já ti to z té Wikipedie teda překopíruju.

Fetátalni (období plodu) období začíná u člověka 9. týdnem těhotenství (navazuje na předcházející embryonální období).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16077
13.3.21 12:05
@Anonymní píše:

Dobrej vtip :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
13.3.21 12:13

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zkušená gynekoložka.. kamarádka si dělala jen srandu, že jo? :-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12162
13.3.21 12:27

To máš teoreticky 10 dní do MS, teď by se měla akorát zvyšovat sliznice. Takže bych řekla, že když má hodně dobrý utz a je v tom dobrý doktor, mohl by to poznat po vynechání MS, dřív ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4133
13.3.21 12:40

Ne, po 4 dnech případné embryo ještě není ani v děloze, ale stále je ve vejcovodu.
Natož uhnizďování… :roll:
Holky, učebnice biologie do ruky by to chtělo ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7538
13.3.21 13:17
@Whitedog píše:
Ne, po 4 dnech případné embryo ještě není ani v děloze, ale stále je ve vejcovodu.
Natož uhnizďování… :roll:
Holky, učebnice biologie do ruky by to chtělo ;-)

Ses nějaká hodně hnusná na ty holky, že po nich chceš aby se vzdělávaly. Dokonce nemůžeš ani chtít aby četly! Za chvíli tu máš téma, jak odchází, jelikož ji tu sprostě sikanujes. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat