Kolik dní před ovulací se dá otěhotnět?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.1.22 11:48

Kolik dni pred ovulaci se da otehotnet?

Ahoj,
Kolik dni pred ovulaci se da otehotnet?
Posledni sex jsem mela 16.1. A ovulaci bych mela mít kolem 20.1. Je šance, že otěhotním? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4394
22.1.22 11:56

A ta ovulace je potvrzena nebo jen vypoctena aplikaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28756
22.1.22 12:01

Uvádí se, že až 5 dní, tak pokud si jsi ovulaci na 100% jistá, tak ano, možné to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.22 12:42

@Ernais pouze pres apku, ale cidila jsem ty dny po sexu opravdu dolesti v podbrisku, takove bolesti jsem nemyvala, prislo mi to hodne zvlastni, ale nevim :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
25785
22.1.22 13:20

Normálně dva dny, velmi velmi vyjímečně i pět dní….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
22.1.22 21:36

Pět dní před a jeden den po.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 08:02

Ahoj, obnovuji diskuzi. Několik jsem jich už pročetla a mám asi je šance minimální, ale i tak…

Holky jakou máte zkušenost s oplodněním před ovulací? V uterý v noci byl sex, od pátku mě silně bolí břicho. První pozitivní ovulační test byl až v sobotu ráno. Dnes je neděle a já mám stále křeče v břiše.

Nicméně jsem s hrůzou zjistila, že jsme asi covid pozitivní (už jsem nás objednala na PCR, ale antigeny jsou jasný). :roll:

Vzhledem k testum jsme sex už přímo na ovulaci neměli, dohodli jsme se, že raději až PO covidu. Říkám si, že pokud bude, tak to bude sakra odolný jedinec, ale ráno moudřejší večera že a ted je mi to strašně líto :oops: :roll: ale muž si pevně stojí za svým…

Ale aby vše klaplo je to dlouho, že? Utery, středa, čtvrtek, pátek a teprve ovulace :roll:

Anonym - cítím se hloupě a nechci uplně vytrubovat covid a snažení se, děkuji za pochopení.

• Citovat
  • Nahlásit
138
23.1.22 09:22

Ahojky, potřebuji trochu uklidnit a zároveň poradit. Jednu 4letou holčičku už doma máme. A teď jsme si řekli, ze se posnazime o druhé. 12-13.1.22 jsem měla ovu a oba dva dny proběhl nechráněný sex dvakrát, dostat MS mám až 27.1.22 myslíte, ze je možné ze by se to takle po dlouhé době povedlo? Mate některá něco podobného? Testovat se bojím abych nebyla zklamaná, momentálně jsem 10DPO ale přeci jen stále před MS :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28756
23.1.22 09:29
@Anonymní píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi. Několik jsem jich už pročetla a mám asi je šance minimální, ale i tak…

Holky jakou máte zkušenost s oplodněním před ovulací? V uterý v noci byl sex, od pátku mě silně bolí břicho. První pozitivní ovulační test byl až v sobotu ráno. Dnes je neděle a já mám stále křeče v břiše.

Nicméně jsem s hrůzou zjistila, že jsme asi covid pozitivní (už jsem nás objednala na PCR, ale antigeny jsou jasný). :roll:

Vzhledem k testum jsme sex už přímo na ovulaci neměli, dohodli jsme se, že raději až PO covidu. Říkám si, že pokud bude, tak to bude sakra odolný jedinec, ale ráno moudřejší večera že a ted je mi to strašně líto :oops: :roll: ale muž si pevně stojí za svým…

Ale aby vše klaplo je to dlouho, že? Utery, středa, čtvrtek, pátek a teprve ovulace :roll:

Anonym - cítím se hloupě a nechci uplně vytrubovat covid a snažení se, děkuji za pochopení.

To je prakticky nemožné, pokud je ovulační test teprv v sobotu pozitivní, tak ovulace nastane nejdřív v neděli, ale může i v pondělí. To už by byl fakt zázrak, kdyby se to zadařilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.22 06:47
@Anonymní píše:

Tak to je jak u nás vysadím prášky, chtěli jsme se snažit a u obou potvrzeny PCR. Jsem zakladatelka, tak buď to doapdne a nebo ne. Uvidíme :oops:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat