Kolik dnů po ovitrelle pozitivní těhotensky test?

Anonymní
10.8.20 09:07

Kolik dnů po ovitrelle pozitivní tehotensky test?

Zdravim.
Snazime se o dítě a tento cyklus jsem měla clostil a ovitrelle. Ovitrelle mi byl píchnout spíše nahodne za týden od utz, jelikož doktorka měla dovolenou, takže jsem nebyla sledovaná. Dnes vecer to je 14 dni po pichnuti injekce. Kdy jste měli pozitivní test? Je možný ze se to ukaze až později než 14 dni od injekce?
Neměla jsem žádné bolesti jako na ovu, ale ani žádné nežádoucí účinky po ovitrelle jak jsem všude četla.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4268
10.8.20 09:24

Pokud to nedostaneš, tak udělej test. Pokud jsi dostala Ovitrelle, tak to mizí z těla za 10 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
10.8.20 09:29

@Maja25 test jsem zkoušela cca 9-10 den po ovitrelle a už byla jen jedna čárka takže ovitrelle v tele už nemám. S tou MS je to osemetny, dnes jsem 32 DC kdy bezne ms mám, ale stava se ze i 34 a 36 když jsem měla jeden měsíc cystu. Takže nemůžu s jistotou tvrdit kdy meskam. Ale dnes po 14 dnech od injekce test negativní. Tak jestli si mám ještě vůbec dávat nějakou naději.
Už se snazime skoro 2 roky, predtim to bylo ale “až se podaří tak se podaří”. Po roce se podařilo ale zamlkle takže revize a teď zatím nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4268
10.8.20 20:57

@Vandand Tak bohužel asi nic. :( Mrzí mě to. Naději byhc ti ráda dala, ale to už by mělo něco být vidět.
Vím jak ti je. My už 2 a půl roku jezdíme po IVF. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 13:21

Ovitrelle

Já mám osmý den po aplikaci ovitrelle negativní těhotenský test, minulý měsíc to stejné

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama