Kolik doplatek na intenkon.vložky?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.5.22 00:02

Kolik doplatek na intenkon.vložky?

Milé maminky, potřebuji denně nějaké silnější intenkontinenční vložky (únik moči). Vyplatí se mi ale jít pro poukaz k lékaři? Jaký je doplatek a jaký typ vložek (značku) užíváte? Jde mi o to, zda se mi nevyplatí kupovat za přímou platbu raději nějaké vcelku levné v DM. Šetřím každou korunu, samoživitelka. Děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21851
1.5.22 05:10
@Anonymní píše:
Milé maminky, potřebuji denně nějaké silnější intenkontinenční vložky (únik moči). Vyplatí se mi ale jít pro poukaz k lékaři? Jaký je doplatek a jaký typ vložek (značku) užíváte? Jde mi o to, zda se mi nevyplatí kupovat za přímou platbu raději nějaké vcelku levné v DM. Šetřím každou korunu, samoživitelka. Děkuji moc :kytka:

Zeptej se ve zdravotnickych potrebach. Tam maji prehled, kolik hradi pojistovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
1.5.22 06:57

Netuším, ale budeš muset jít na urologii, podstoupit tam vyšetření a na základě toho oni rozhodnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
1.5.22 07:28

Teď jsem brala máti inkontinencni kalhotky v dr max lékárně. Je to podle stupně závažnosti stanovené lékařem. Máti má druhý stupeň. Brala jsem 7 balíků Moliped large těch obyčejných, ne premium, a celkem jsem doplacela 143 Kč za všechny.
Edit: jak to zadala do pokladny, byl tam doplatek něco přes 400 Kč, pak zadala druhý stupeň a snížilo se to na 143.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2124
1.5.22 11:44
@Evkad píše:
Netuším, ale budeš muset jít na urologii, podstoupit tam vyšetření a na základě toho oni rozhodnou.

tyto vložky předepisuje i praktik aj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
1.5.22 11:49
@maskovak píše:
tyto vložky předepisuje i praktik aj.

Předepisuje, ale určitě na podkladě nálezů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat