Kolik g těstovin dáváte cca v roce a půl nebo 2?

26
30.5.18 17:07

Kolik g těstovin dáváte cca v roce a půl nebo 2?

Ahoj, jen by mě zajímalo kolik gramů jídla vám sní k obědu a večeři mezi rokem a půl - 2 rokama? Mám namysli třeba zapečené těstoviny s mletým masem a zeleninou, když dám 200 g přijde mě to hrozná kupa jídla a většinou už nechce. Tak by mě zajímalo jaké dáváte porce? Samozřejmě omáčka je zas něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19081
30.5.18 17:09

Ja to teda nevážím, dostane primerenou porci na maly talirek nebo do misky a sni co sni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19861
30.5.18 17:11

Nevážím, sní kolik chce, nevidím důvod vážit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
30.5.18 17:11

Ježiš, taky jsem nikdy nic dětem nevážila, naložím a buď sní nebo nesní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
30.5.18 17:14

Malý - necelé dva roky - sní velkou misku a chce přidat, o dva roky starší bratr sní půlku a tváři se, že pukne. Nevazim, neřeším - hlavně ze rostou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5379
30.5.18 17:16

@Taby22 Nevážila jsem, v tomto věku mi děti nesnědli nic, nebo trochu, nandavala jsem malé porce na malý talířek, nebo misku. Dej dítěti kolik sní,200g je asi víc než dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7903
30.5.18 17:17

Nemám ponětí, jediné co si pamatuju, že každý snědl a sní úplně jinak velkou porci. vždyť je to úplně jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
30.5.18 17:17

Nevážím pokaždé, ale kluk je nejedlík a nechce jíst, takže mě prostě zajímá, co je normální porce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15629
30.5.18 17:47

Dcera ma rok a skoro 5mesicu a rekla bych, ze v prumeru odhadem tak 300ml jidla…nevazim. Hlavne ji s chuti a vsechno. Jakakoliv zelenina neni problem, bily jogurt…napucne se a za chvili vypada zase hladova. Staci kdyz nekdo jiny ji, uz je u nej, kouka do oci a „papat papat“…mam tri deti a nejedlika neznam, prvni si vybiral, ale chut k jidlu maji vsichni :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1625
30.5.18 18:25

Dcera má teda 16 měsíců a sní značně rozdílné porce každý den, asi podle chuti, něco do ní padá, že sní porci jakou jim já, něco si dá párkrát do pusy a už kroutí hlavou jakože dost. Nevazila jsem to nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.18 18:26

Teda já nikdy nic nevážila dávala jsem vzdy a dávám co sní. Každý moje dítě jí jinak a pokud bych to měla vážit tak se zbkazním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4707
30.5.18 18:28
@Taby22 píše:
Ahoj, jen by mě zajímalo kolik gramů jídla vám sní k obědu a večeři mezi rokem a půl - 2 rokama? Mám namysli třeba zapečené těstoviny s mletým masem a zeleninou, když dám 200 g přijde mě to hrozná kupa jídla a většinou už nechce. Tak by mě zajímalo jaké dáváte porce? Samozřejmě omáčka je zas něco jiného.

tolik kolik sní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13977
30.5.18 18:36

Moji jedlici jedli mezi 6-12m ty velke porce,250g klidne. Pozdeji asi I s prechodem na normalnejsi stravu uz toho bylo mene. V tech dvou letech tak 150ml polevky a decentne druheho, testovin nebo knedliku teda snedli hodne, ale u jinych jidel to tak zhave nebylo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2034
30.5.18 18:40

To fakt někdo váží ještě 2 leťákům porce jídla? 8o Nevážila jsem nikdy. Naberu porci a buď to nesní nebo naopak přidám. Někdy sní hromady jídla, jindy si zobne. Těstoviny zrovna moc nemusí, ale třeba lososa sní plátek a půl a hromadu kaše, což nesmím ani já :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13403
5.6.18 20:43

Nema cenu vazit, co sni, to sni. Davam a davala jsem od oka, primerene.
Jidlo vazim jen u kojence, protoze me zajima, kolik sni.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama